Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skuteczne suplementy diety?

Polecane posty

Gość gość

Dobra, styczeń to czas wdrażania nowych postanowień w życie. Będę mało oryginalna- jaki suplement jest naprawdę dobry? Sporo pozytywnych opinii słyszałam od koleżanek o IQacai. Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o iqacai niewiele mogę powiedzieć, za to o samych jagodach acai czytałam ostatnio bardzo dużo na rożnych blogach odnośnie odchudzania, że to świetne uzupełnienie dla diety. Wspomagania jeszcze nie używam, ciągle wierzę we własne możlwiosci, ale to co krąży w necie na temat samych jagod jst bardzo warte uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverlsim to mimo wszystko (piszę w ten sposób, bo sama brałam go ponad 3 lata temu), jest jeden z najlepszych tego rodzaju środków jakie są dostępne na rynku. Obecnie bierze go moja kuzynka, która w zeszłym roku rodziła, obecnie nie ma już pokarmu i postanowiła coś zrobić z tym co pozostało po ciąży, z tego co z nią rozmawiałąm, to już zgubiła 5 kilo, co jak najlepiej jej wróży na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslimowi odzyskuję radość życia. Mogą to zrozumieć jedynie osoby które z nadwagą walczą całe życie i wiedzą jak to jest być odmieńcem.Teraz czuję się zupełnie inną osobą nie ta sama ja. Dzięki tym tabletką jestem znów laską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany dziewczyno... odmieńcem? jak można tak o kimkolwiek mówić! masz 3 nosy? macki? opanuj się... nadwaga to nie deformacja z którą nie możesz nic zrobić! Ja rozumiem, że ktoś może się czuć odrzucony przez swój wygląd, ale raczej samo się nie zrobiło, chyba, że jesteś ciężko chora... Maatko!co się dzieje z ludźmi. A wracając do tematu jagód acai to rzeczywiście jest o nich dużo opinii w sieci, mówią, że bardzo skuteczne, ale jak sama nie spróbuję to jestem dosyć dużym (XXL) niedowiarkiem, więc z chęcią stanę się obiektem testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy nie testy jak sobie poczytałam to nawet sie nie zastanawiałam nad zamówieniem, zobaczymy czy u mnie też się stanie taki cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobry sposób na odchudzanie dobra dieta i tabletki. Od miesiaca wspomagam się Foreverslimem i mam dietę i już 4 kg za mną moj metabolizm bardzo przyspieszył i chudne szybciej, waga ise nie zatrzymuje i co najwazniejsze nie mam efektu wielkiego brzucha po kazdym posilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję witaminę D w postaci suplementu. Teraz są takie fajne tabletki bez popijania i gryzienia. Jest to Vita D Express. Wystarczy 1 minuta i tabletka rozpuszcza się pod językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzyłam długo w takie środki. Podobnym nie dowiarkom powiem że można jednak trafić na środki które dobrze wsierają proces odchudzania. Takim produktem jest Slimunox. Skutecznie pomaga schudnąć sporo kg w zależności od naszego zaangażowania oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na odchudzanie SLIM EXTREME z FM WORLD. SLIM EXTREME wspomaga odchudzanie, zmniejszenie łaknienia zawiera glukomannan o wysokiej skuteczności redukcji masy ciała schudnij i zachowaj piękną skórę Dla osób potrzebujących wsparcia w racjonalnym odchudzaniu, pragnących uzyskać wymarzoną sylwetkę bez ciągłego uczucia głodu. Jeśli chcesz zamówić – wypełnij formularz lub zadzwoń. W wiadomości zwrotnej prześlę dane do przelewu. Zamów na stronie http://annabadowska.pl/suplementy-nutricode-juz-w-sprzedazy/ Przesyłka kurierska gratis - prosto od producenta. Sama sobie zamówiłam 4 opakowania, na 4 miesięczny swój program pozbycia się moich kilogramów. Ważę bardzo dużo, zaczęłam stosować ten program suplementacji od 20 stycznia przy wadze 99,2 kg. W trzecim dniu rano już ubyło mi nieco a to dopiero początek. Zapraszam do darmowej rejestracji na mojej stronie wtedy cena spada o 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 2017.01.18 spróbuj i pokaż efekty :D ja też je wypróbowuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiczka
Dobry czy nie dobry to pojęcie względne. Najważniejsze, aby był odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb. Wiadomo, możesz kupić suplementy bez recepty, ale warto nie brac pierwszego lepszego z przegu tylko zastanowić się czego Ci tak naprawdę potrzeba. Ja przykładowo colon hepato, bo chodzi mi nie tylko o jelita ale też wątrobę, z którą zawsze miałam jakies przeprawy.... Udało mi sie uregulować metabolizm i jest to głównie kwestia dobrego dostosowania suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania, no ale wiadomo, że cena również jest ważna. Nie każdy ma duży budżet na to. Po prostu wiem, że dziewczyny na to stać, a efekty są naprawdę zadowalające, jeżeli chodzi akurat o to IQacai. O innych takich rzeczach to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerobiłam różne diety,głodówki ale niestety nie przyniosły one żadnych trwałych rezultatów.Teraz znowu jestem na diecie ale wspomagam się Foreverslimem.Na razie jestem zadowolona ale na ostateczną ocenę jest za wcześniej.Za dwa miesiące lub krócej dam znać jak mi poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero suplementów czysta dieta i regularne ćwiczenia Mi pomogła ta dieta http://dieta-lux.pl/39512 Schudłam 11 kilo w miesiącu !!! Jest po prostu superoowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowakowskaB
Ja akurat zastosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać, bo schudłam 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta K
Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W 3 miesiace schudłąm 12 kilo, nie mniej o tym kto jaki środek wybierze trzeba zdecydować samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zośka L
Ja stosowałam Slimunox i w 3 miesiace schudłam o 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania182
Jak dla mnie African Mango http://afrikanmango.pl jest naprawdę mega skuteczny;) odkąd go przyjmowałam mogłam spokojnie się odchudzać bo to on zahamował mój apetyt,przyśpieszył metabolizm ale nie sam suplement bo również ćwiczenia i zmiany nawyków;) ale efekt utrzymuję się do dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florka89
kiedyś myślałam, że na prawdę trudno będzie mi zrzucić te nie chciane 7 kg ... Teraz wiem, że to nic strasznie trudnego . W moim przypadku wystarczyło zupełnie odstawić cukier, pszenicę, jeść więcej białka , warzyw. Do tego piję ok 2-3 litrów dziennie wody i dwie saszetki colon c, który zawiera sporo błonnika i probiotyki. Takim własnie sposobem już prawie doszłam do wymarzonej wagi. Trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu źle trafiłaś.Ja miałam to szczęście że za pierwszym razem udało mi sie trafić idealnie.Slimunox to jest to czego potrzebowałam w trakcie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonuchaa
Ja wypróbowałam już chyba z milion diet i efekty były mega marne. Ale jak w końcu dorwałam jagody acai, moja waga w końcu zaczęła lecieć w dół. Wiadomo że od samego suplementu cudów nie ma, jednak metabolizm znacznie się polepszył i czuję się jakaś taka lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka09
Miałam problem z tymi cholernymi kg nadwagi już się załamałam że żadne polecane przez innych metody mi nie pomagają, wszystko się zmieniło jak natrafiłam na iqgreen, w końcu zaczęłam chudnąć i jestem dobrej nadziei ze uda mi się schudnąć i pożegnać ten problem na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magdalena B
W moim przypadku bardzo skuteczne okazały się tabletki IQAcai. I w sumie nie ma się co specjalnie dziwić, bo są one oparte na jagodzie Acai, a właściwości tej jagody są ogólnie znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mija prawie miesiąc odkąd biorę Slimunox.Jestem lżejsza pełna energii i zmotywowana do dalszej walki z nadwagą.Tym razem mi się uda jestem tego pewna w 100%.Mam teraz jakieś porównanie wcześniej żaden suplement nie działał na mnie tak dobrze jak Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało z tabletkami Slimunox. Straciłam 11 kg. Wyrzuciłam z diety dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Slimunox działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Mam dla Was propozycję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×