Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaa

slimex sibutril i tasiemiec

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaa

witam od jak jakiegos czasu przyjmowałam kupiony na internecie slimex15i sibutril , po około 3 tygodniach zauważyłam w kale białawe pestki jak w ogórku, mam obawy ze to może być tasiemiec , czy któraś z was miała coś takiego, oczywiście nie jadłam żadnego chleba z pestakami itd odżywiam sie zdrowo, jutro ide na badania ale obawiam sie ze w tych nielegalnie kupionych tabletkach moze kryc sie larwa tasiemca, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jej
to co opisałas to człony tasiemca wydala je co jakis czas idz po leki to wczesne stadium jest jeszcze mały ale one potrafia rosnac do kilku metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy zazywacie
takie specyfiki z neta niesprawdzone , ja bym sie nie odwazyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
Może i tasiemiec, ale dlaczego uważasz, ze to wina tego specyfiku? Reklamują to jako srodek hamujący łaknienie, a gdybyś miała tasiemca, to byłaby sytuacja odwrotna chyba - możesz duzo jeść, ale i tak nie tyjesz. Mogłaś się wię inaczej zarazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaa
długo sie zastanawiałam czy zamówic slimex15, ale na forach przeczytałam tyle pozytywnych opini , kupiłam te leki u sprawdzonych sprzedawców gdzie mieli same pozytywne opinie, teraz przeszukuje fora i szukam osób które również zażywały slimex 15 i sibutril , przecież ponoc maja w składzie sibutramine a nie tasiemca, strasznie teraz żałuję , to prawda schudłam na nich 6 kilogramów, ale nigdy nie podejrzewałam tasiemca tylko czytałam ze w składzie jest sibutramina, dzisiaj byłam u lekarza dała mi zentel i dostałam na jutro skierowania na kał ..., jeżeli któraś z was kupywała slimex i sibutril niech tez idzie na badania, bo ja byłam w szoku jak zobaczyłam w kale pestki i dalej jestem bo na sama mysl robi mi sie nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaa
w inny sposób nie mogłam się zarazić jem zawsze umyte owoce, warzywa, nie mam zwierzat w domu itd a to wszystko w kale zaczeło pojawiac sie po 3 -4 tygodniach stosowania tych leków, w inny sposób naprawde nie mogłam się zarazic dbam o higiene itd przeciez kupiłam leki na internecie niesprawdzone i z nienanego żródła dlaczego wczesniej o tym nie pomyslałam, mogły byc produkowane w chinach czy gdzie indziej na czarny rynek, nie mam gwarancji ze to orginalne leki, mogły zawierac larwy tasiemca, bo jak inaczej mogłam bym sie zarazic, jestem załamana i w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u kogo kupowalas?
a u kogo ku[owalas? niech to będzie ostrzezeniem dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaa
mam nadzieje ze to nie tasiemiec ale od tygodnia przeszukuje internet i po pierwsze kapsułki sproszkowane zawierają larwy tasiemca bo czytałam teraz o tym dużo, i nie tak jak piszesz że nie mogą przeżyc w pudełku i proszę po czytajtroche o kapsułkach z larwami tasiemca lub głowką tasiemca a potem pisz, to prawda kiedyś były bardzo drogie ale znalazłam w ogłoszeniach je juz za 150zł tzn. ze wcale juz nie są drogie, pozatym znalazłam również w internecie artykuł ze ludzie zamawiali w internecie chińskie preparaty odchudzający niby całkowicie naturalne roslinne a co się okazało że zawierały larwy tasiemca i kupywali je całkowicie nieświadomie, jutro ide zrobić kał i bede wiedziała jak tylko dostane wyniki to napiszę, ale skad możesz wiedziec skad pochodza te leki slimex i sibutril i gdzie sa produkowane i co naprawde mają w składzie, tego nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąkurenvja
konkurencja sibutrilu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj tam m m
od tygodnia widujesz pestki, a dopiero dzis do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j6dz
ja bym poleciała do doktora jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ?? rok minął i dalej nie ma wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do doktor odchudzanie - właśnie się zastanawiam nad zakupem sibutrilu u Doktor odchudzanie masz już jakieś efekty od momenty zakupu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baju baju bajjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123123
Tak wlasnie minal tydzien jestem po 7 tabletkach i jest na prawde super :) Co prawda z tego co wiem to efekt pelny jest po 30 dniach ale juz czuje to co powinno byc. Mam pelno energii i wlasciwie nie chce mi sie w ogole jesc :) Jem tylko po to zeby mi sie nic nie stalo, ale wreszcie przestalam sie opychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haah niezle rekalmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam sibumax na sprzedaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tasiemcem???? nie tenks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z jakim tasiemcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anex 27
Cześć :) Ja stosowałam sibutril 15 w grudniu, schudłam prawie 8 kg !!! Teraz zastanawiam się nad kolejną 30-stką leku :), tylko nie wiem od kogo zamówić, czy od tego co wcześniej, czy od Pani Izy :) Możecie coś doradzić?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam sibumax bardzo skuteczny kolezanka schudla 15 kg w miesiac ;) mam jeden na sprzedaz moze ktos chetny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sibutril jest slabszy woogole chybba z ttych zamiennikow wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam od Doktora Odchudzanie i po 30 tabletkach jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga !!! Raz doktor odchudzanie przysłał Natomiast drugi raz juz przesyłka nie dotarła !!! Uważajcie na niego !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioloos
Ja zamowilam sibutril 15 niedawno tabletki juz dotarly ale na razie jeszcze ich nie bralam.. Chcialabym zrzucic 10 do 15 kg.. Myslicie ze w tych tabletkach moze byc tasiemiec ? Troche sie wystraszylam... Kiedys bralam meridie i zelixe i dzialala super.. Myslalam ze trafilam w koncu na dlugo wyszukiwane zamienniki a tu o! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka od doktora odchudzanie dotarla potwierdzam uczciwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha doktorek zmienil forum :) otóż przesyłki od niego nie docierają, przejdzcie na podobne forum, aktualne... na biezaco wpisywane są informację na temat jego uczciwości. tutaj po roku czasu nagle napisal doktorek komentarz.... ze jest uczciwy . otoz kochani, ktorzy planuja zamowic u niego- doktor nie jest uczciwy, mi paczka nie doszla, z tego co czytam ktos bedzoe sprawe zglaszal na policje. oszukanych jest wiele, w tym ja. nie wierzcie w jego uczciwosc, sam sobie nabija te posty. a i dla jasnosci- nie jestem z konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposob łatwo zauważyć ze sam pisze komentarze... ? proste- jako jedyny uzywa opisu "Doktor Odchudzanie" wyraznie napisane, z duzych liter tak jak na stronie internetowej- jest zalosnym gnojem ! oszystem, naciaga ludzi na powazne kwoty, zamowi kilka osob dziennie sibu za 180 zl i w miesiac zbija potezna kase ! jest to pranie pieniedzy- predzej czy pozniej zlapia tego dziada, wkoncu trafi na kogos kto sie tym zajmie raz a porzadnie i zniknie z tego forum, bo widze ze na chwile obecna trafial tylko na osoby ktore zostaly oszukane i poprostu odpuszczaly... trafi kosa na kamien ! wsadza go do paki a kase odda panstwu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kolejny wątek zniknął?????? Z doktoremodchudzanie nie ma kontaktu, nie działa strona, przesyłki oczywiście nie docierają, nie wiem jak inne osoby, ale jutro zgłaszam sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrzymałam przesyłkę, trudno wydać mi jednoznaczną opinię, mam wiele do zarzucenia jeśli chodzi o czas, czekałam prawie 2 tygodnie i z tego co czytałam na forach jest to praktyka nagminnie stosowana przez doktora, ale z drugiej strony to chyba teraz jedyne miejsce gdzie tabletki są oryginalne, więc jeśli ktoś jest cierpliwy to niech zamawia, towar jest na 100% oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×