Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabarabalinda

Spalanie kcal poprzez laktacje/ bez diety!

Polecane posty

Gość Gabarabalinda

Znajoma wywolala u siebie laktacje mimo, ze nie byla w ciazy. Zciaga dziennie okolo 500 ml mleka, jej piersi powiekszyly sie z A na C ( fajny efekt!) a to co najfajniejsze schodla 5 kilo a je wiecej niz kiedys! Duze piersi, talia osy.......chyba zdecyduje sie na wywolanie laktacji, powieksza mi sie piersi, przez odciaganie mleka bede tracila duzo kalorii!!! Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hheeeeeehaaaa
hahhaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa262
Trzeba jedynie pamiętać o tym, że produkcja mleka wymaga dodatkowych 500-600 kcal dziennie. Oznacza to, że dzięki indukowanej laktacji można również pozbyć sie nadmiaru tłuszczu w organizmie. To właśnie tkanki tłuszczowe, są w pierwszej kolejności wykorzystywane jako źródło niezbędnych kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuulka32
Dzienne zapotrzebowanie na energię u kobiet karmiących wzrasta w porównaniu z okresem sprzed ciąży. Wartość energetyczna diety kobiety w okresie laktacji powinna być zgodna z zapotrzebowaniem odpowiednim dla jej wieku, masy ciała oraz wysiłku fizycznego i uwzględniać straty związane z wytwarzaniem pokarmu. W praktyce zaleca się wzrost wielkości spożycia o około 500 kcal na dobę. Przede wszystkim należy jednak wziąć pod uwagę zwyczajowe spożycie przed ciążą oraz zmniejszenie aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem i jestem i juz
skonczy karmic to cycki opadna do pasa:> ja mam C a jak karmiłam mialam DD albo i E...stanik D byl duzo za mały:/...czulam sie okropnie...jak dojna krowa;/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejemniczaBaaaa
Sa kobiety, ktore to podnieca...miec duze, pelne piersi. Samo odciaganie sprawia przejemnosc! Polecam wypróbowanie metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piguellaa
co za durnota! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isilolinda
Ja tak schudlam 8 kilo w 3 mce, bez uczucia glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrifugowa
Moje piersi zajmowaly mnie juz od lat dziewczecych, uzywalam roznych kremow na powiekszenie ich, pozniej kupowalam specjalne tabletki i bralam tez pigolke majaca pozytwynie wplynac na ich rozmiar. Przyznaje staly, ze sie wieksze, okraglejsze; zalezy to rowniez w duzej mierze od cyklu. Niedawno szukajac czegos w google natknelam sie na forum na zagadnienie erotycznej, indukowanej laktacji. Najpierw wydawalo mi sie to dziwne, jak mozna karmic, produkowac mleko bez bycia w ciazy? Kobieta opisywala, ze wywolala mechanicznie laktacje, teraz sciaga pokarm 2x dziennie/ lub daje piers swojemu partnerowi i jej piersi staly sie przez to duzo wieksze i pelne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakas głupota
ja mam bardzo duze piersi, w sumie sa ładne, ale mogłyby byc o połowe mniejsze. u mnie w rodzinie kobiety maja duze piersi, ale tez ja mam w organizmie za duzo prolaktyny, hormonu, ktory produkuje podczas ciazy mleko. nigdy w ciazy nie bylam. tak wiec piersi sobie rosły. ale nie spowodowałabym czegos mechanicznie, zeby mi urosły, lub zeby schudnac. to chore. to nienormalne, a kazda anomalia obroci sie przeciwko. lepiej chudnac normlanie, a małe piersi zaakceptowac, bo sa ładne, z małymi wyglada sie szczuplej i małe sa bardziej eleganckie. to bardzo głupi topik. aspekt erotyczny opisuje dewiacje, choc dzis dewiacja co krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupus
idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabarabi
Mam maly biust, pomysle nad tym...nie wierze, ze tak latwo da sie wywolac laktacje bez zachodzenia w ciaze. I jak to jest ze sciaganiem pokarmu? Robisz to 2-3 razy dziennie? Co sien dzieje gdy np. caly tydzien nie masz czasu lub jestes w podrozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siusiabusia
A co to jest dewiacja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do siusibusi
odchylenie od normy nasrane we łbie znaczy jesli jakas laska poweiksza biust w ten sposob i daje cyca facetowi to odchyłka pojeby ale takich teraz pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzuraBurak
Szukam chetnych do schudniecia! Fajny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siusiabusia
Ja sie melduje, chce schudnac....i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccss
ale Wy powaleni jesteście. Ktoś głupoty pisze, a wy wierzycie. Skoro tak łatwo wywołać laktację, to dlaczego ja karmię butlą a nie cyckiem? Do laktacji potrzebna jest prolaktyna - hormon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laktacyjna bez dzieci
Lekarka w poradni laktacyjnej podpowiedziala mi, zebym: - pila minimum 2 litry plynu dziennie - zaczela popijac herbatki zwiekszajace laktacje - zaczela lykac takie kuleczki hemeopatyczne (zaraz o nich napisze) - jak najczesciej przystawiac dziecko do piersi- nawet jak pokarm zanika lub juz go nie ma- bo dziecko pobudza najlepiej piersi do produkcji mleka od jakiegokolwiek sposobu - siadanie z laktatorem w wolnej chwili i staranie sie odciagac chocby i 5 ml, by zmuszac piersi do produkcji mleka - ew. w przychodni laktacyjnej moga zapisac Ci ampulki z oksytocyna. Nasaczasz wtedy wacik i wsadzasz sobie do nosa na pare chwil badz nawet minut co tez pobudza do laktacji - i kolejny sposob (moze wyda Ci sie smieszne, ale to sprawdzony fakt) popros Swego Mezczyzne, by ssal Twoje sutki ok 30 minut dziennie wystarczy- wiem,to starsznie glupie (nam z Mezem tez bylo ciezko sie przelamac, by tak robic, ale naprawde pomoglo- dorosly czlowiek potrafi mocniej ssac i ma zdecydowanie wiecej cierpliwosci od malutkiego, glodnego dziecka) A co najwazniejsze przy karmieniu postaraj sie jak najbardziej zrelaksowac- wlacz muzyke, przygas swiatlo, co tylko Cie odprezy.... Stres takze nie sprzyja laktacji i wytwarza sie w organizmie jakis hormon, ktory zaweza kanaliki mleczne. A te kuleczki homeopatyczne zwiekszajace laktacje to RICINUS COMMUNIS 5ch. koszt 1 opakowania (4g) z 80 granulkami to ok. 7 zl. Stosuje sie 3x/dziennie po 5 granulek, ktore sie ssie. Mocniejsza tj. silniej dzialajaca wersja tego leku to RICINUS COMMUNIS 15ch i chyba RICINUS COMMUNIS 30ch, ale ja juz tego nie probowalam. Poprawe zauwazylam u siebie po tym homeopatyku po ok. 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniefajniefajka
Podnieca mnie to powiem szczerze uwielbiam kobiety z duzymy pelnymi piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dieta
zaoszczedza sie 500 - 800 kcal dziennie i mozna jesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupiebaby
niszczycie sobie zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuuuuuuuuuuuuu
fajny temacik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia34ka
Odwiedziłam poradnię laktacyjną, dzwoniłam do szkoły rodzenia, konsultowałm sie z dwiema położnymi i z tego co mi zalecano to: ricinus communis - lek homeopatyczny, herbatki laktacyjne, masaże piersi gorącym prysznicem i conajmniej 3 butelki wody niegazowanej dziennie. Dostałam też nietypową poradę, ponoć 100% skuteczności, cyt: "najlepiej do piersi przystawić męża"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszzzooookkksss
Od jutra zaczynam stymulacje! Moze poleci mleczko...jak dlugo trzeba czekac na pierwsze krople?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupuppupupuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullittka34
Ciekawy temat bo ja wlasnie...w twmacie! Udalo mi sie wywolac indukowana laktacje. Szkoda, ze moje piersi nie sa wystarczajaco duze i nie potrafie samm wyssac sobie z nich mleka. Czy sa tu kobiety, ktorym udalo sie to? Duze ulatwienie nie trzeba elektryczny papek i ssajac stymuluje sie produkcje mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha aha
wy jestescie popierdoleni :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekwawwa
Ciekawy temat wiele kobiet musi troche ubyc na wadze, dobry pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiyumi22
upupupuup wywoluje wlasnie u siebie laktacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×