Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniujka

Start w odchudzaniu - szukam wsparcia

Polecane posty

Gość Aniujka

Witam wszystkich mam spora nadwage poniewaz przez dlugi okres czasu leczylam sie hormonalnie... teraz chcialabym rozpoczac walke z tym co nagromadzone... probowalam wiele razy z roznymi skutkami najwiekszy to 25 kg mniej ale wrocily ... wiem ze moge ale sama nie mam sily... moze ktos sie przylaczy w grupie bedzie rasniej... podzielimy sie opiniami jaka metoda jest najlepsza moze ktos zna jakis dobry sprawdzony sposob... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniujka
ah zapomnialam ... tylko kiedy zaczac moze od jutra tylko czy zbierze sie jakas fajna ekipa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka24
ja sie przylacze :) ile wazysz i ile masz wzrostu? ja 170 cm i 70 kg zywej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniujka
milo ze chcesz sie przylaczyc ty to przy mnie waga piorkowa ja mam 10 wzrostu a waga 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez sie prylaczam:)jak chcecie to stosuje#cie dietke jaka tam chcecie,ja bede glodowac:) od wczoraj ubyl mi kilogram,pije wode mineralna,herbate mietowa ze slodzikiem a w tragicznym momentach swiezy sok z marchwi,nie wiem jak dlugo wytrzymam ale w mkazdym badz razie sie postaram,prosze nie krytykujcie mnie za to ze taki rodzaj odchudzania wybralam:) niewazne jakie diety bedziemy stosowac,wazne zeby sie wspierac,ja mam 173 cm wzrostu i waze 71,5 a wczoraj bylo 72,5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniujka
Natik nie bede krytykowac bo to twoj wybor tylko dawaj znac co i jak... cobym nie pomyslala ze cos ci sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ,bede sie oddzywac,przynajmniej raz dziennie,obiecuje:)a napisz cos wiecej o sobie,ile masz lat i gdzie mieszkasz,w ktorych czesciac ciala chcialbys najbardziej schudnac bo ja mam przerazliwie grube ramiona,to wyglada okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mam wciecie w talii,ponoc fajnie wygöada ale przez to biederka obrosly w tluszcyk no i uda moglyby byc szcuplejsze.oj pije ta hernate jedna za druga,sikam co chwile,ale postarm sie,bardzo che schudnac i wygladac tak jak kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede jutro,teraz ide na spacer,zeby czasem nie myslec o jedzeniu,w sumie nie czuje sie glodna,nie chce zmarnowac wczorajszego dnia,bylo ciezko ale wytrzymalam i powstrzymalam sie od jedzenia,szkoda tego kilograma ktory mi ubyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniujka
podziwiam cie Natik poniewaz teraz od wtorku mam angine i nic doslownie nic nie jadlam i jestem tak oslabiona... mam duze zawroty glowy tyle ze przeczytalam ze przy anginie mozna wpasc w anemie... moze nawet zaryzykowalabym glodowke ale sie boje co do wieku mam 28 lat po jednej ciazy ... przyjmowalam duze dawki sterydow ( hormony ) otylosc mam brzuszna bardzo duza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jestem jeszcze na chwilke:)na w sumie przytylam poniekad na wlasne zyczenie objadajac sie,ale apetytowi winne sa tabletki anty,bralam dosc dlugo diane 35 i to one mi tak pomogly przytyc:) teraz mama yasmin, i jest w sumie lepeij,ale nadwaga zostala:)uciekam juz,bede jutro.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny....ja tez sie przyłączam...159 wzrostu i 61 kg wagi...jednym słowem katastrofa!!! dzisiaj przesadziłam z jedzeniem ale od jutra stanowcze mż, tak jak ty Natik postaram sie nic nie jesc moze przez 3-4 dni w celu oczyszczenia organizmu a później zobaczymy... moim celem jest pozbycie sie 11kg czyli duzo pracy przede mną... mam nadzieje ze ten topik mi w tym pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniujka
jeju to wychodzi na to ze ja najieksza baryla jestem wsrod was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniujka
tylko 160 a do tego otylosc brzuszna wiec wygladam jak w 9 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka24
ja za to mam grube uda przez co nie moge sobie dzinsow dobrac zadnych a poza tym w swoje ciuchy sie juz nie mieszcze :/ no nic dziewczynki trzeba sie wziac za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniujka
tylko sama nie wiem od czego zaczac.... dobrze zze jest lato to chociaz jesc sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemka spaślaki co tam słychać
he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Cud temat!Ja właśnie jestem w trakcie wyrzucania tego co slodkie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Ja od jutra zaczynam ćwiczyć w domu,biegać a gdzieś za 2 tyg włączę do tego piłkę nożną.Pomyśleć,że miałem być piłkarzem jeszcze 2 lata temu a muszę zrzucić 20kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar zrezygnowac z autobusu do pracy, a to 40 min na pieszo w jedną strone, zawsze to jakas forma ruchu....moze jakas gimnastyka, brzuszki w domu....wszystko wyjdzie w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniujka
Denn a ile wazysz??? i ile chcesz schudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zarejestroalam swojego nicka zeby nikt sie pode mnie nie podszywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniujka--> ty to przynajmniej masz jakies wytłumaczenie na swoja nadwage, leki hormonalne, a ja jakie mam?? obzarstwo, własna głupota, normalnie wstyd.. no ale mamy wspólny cel:) i musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×