Odpowiedz na ten temat

suplementy diety

• gość 2017.09.12 [10:40]
    Zdecydowane tak dla Slimunox.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.
  • gość 2017.09.13 [13:09]
    u mnie natomiast najlepsze efekty przyniosły african mango zamówiony na https://africanmango180.com. Łącznie 13 kg cieszę się bardzo
  • gość 2017.09.15 [06:56]
    W walce z zbędnymi kilogramami bardzo dobrze sprawdza się Slimunox.Ja tabletki kupiłam na Allegro.Jestem bardzo mile zaskoczona w jak szybkim czasie poradził sobie z moimi niechcianymi kilogramami.
  • gość 2017.09.20 [13:29]
    Jeśli chodzi o suplementację, to na głowę bije wszystko kwas fulwowy. Z tego co czytam, to połowa tych wypowiedzi to zwykłe reklamy są, więc nie ma się co tym sugerować. Kupiłem i tak jak zawsze chorowałem w okresie jesiennym, tak teraz NIC! Od miesiąca zażywam codziennie 30ml rano i jest ok
  • gość 2017.09.20 [18:26]
    Skutecznie dużo schudłam tylko dzięki jednym tabletka.Foreverslim dla mnie idealne rozwiązanie.Regularne branie tych tabletek gwarantuje szybki i duży spadek wagi.Bez efektu jo-jo.
  • gość 2017.09.24 [19:17]
    Mi akurat udało się trwale schudnąć dzięki Slimunox ale jeżeli odpukać musiałabym jeszcze kiedykolwiek sięgnąć po tabletki to ponownie wybrałabym Slimunox.Wole nie eksperymentować.
  • gość 2017.10.02 [14:48]
    ja stosuję suplement diety, bo jestem w ciąży, głównie kwas foliowy i żelazo supl dicofer, szybko się wchłania i nie jestem juz taka osłabiona usmiech.gif
  • gość 2017.10.02 [16:51]
    Nie ma co się faszerować suplementami, skoro witaminy są w najbardziej powszechnych produktach: womenshealth.pl/zdrowie/Witamina-C,7690,1
    womenshealth.pl/zdrowie/Witamina-D,7393,1
    womenshealth.pl/zdrowie/Witamina-E,7394,1
  • gość 2017.10.03 [11:47]
    Suplementy powinny być stosowane przez wszystkich. Dzisiejsza dieta i same produkty nie są w stanie zaspokoić potrzeb naszych organizmów. To co jednak jest wg mnie ważne, to żeby suplementy były najwyższej jakości. To jest dla mnie najważniejsze kryterium dlatego stosuje suplementy niemieckiej firmy TRISANA : http://www.trisana.com.pl/ dla zainteresowanych z tym kodem rabat 25%: B10050
  • gość 2017.10.11 [13:33]
    Na początku stosowania Slimunox chudłam ok 2 kg tygodniowo .W miesiąc dało mi to 7 kg mniej.Łącznie na Slimunox przez trzy miesiące schudłam 17 kg.Zostało mi jeszcze do zrzucenia 7 kg ale mam nadzieję że dam radę bez wspomagania na samej diecie.
  • gość 2017.10.12 [18:33]
    Moim zdaniem, za taki idealny środek spokojnie można uznać Foreverslim, ja skończyłam się odchudzać ponad miesiąc temy, raz że waga spadła, dwa, że utrzymuje się ona do dzisiaj

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...