Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki odchudzajace

Polecane posty

Gość gość

zamowilam z netu podaje linka jakie http://twoje-piekno.pl/ tak sobie mysle teraz czy to na pewno bezpieczne. Macie jakies doswiadczenia z tabletkami/herbatkami zamawianymi z netu ktore nie sa dostepne w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem , Ja bym sie bala z nie sprawdzonego zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja zamawiałam przez ebay ze stanow IQ Acai, żadnych złych doświadczeń,a nie ma ich w aptece. wazne zeby sprawdzic sklad i zeby srodek mial wszystkie atesty, wtedy nie ma strachu go przyjmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam od producenta prosto bo koleżanka zamówiłam taniej i z allegro i Bylynw srodku brudne itp. Lepiej zapłacić więcej jak narazić się na niebezpieczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleni136
Ja zamówiłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl właśnie z tej stronki;) jestem bardzo zadowolona bo zamawiałam 2 miesiące temu i na początku byłam sceptycznie nastawiona ale nie potrzebnie bo już po tygodniu spadek 2kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczęłam odchudzanie z Foreverslimem.Wybrałam go ze względu na tak dużą ilość pozytywnych opinii.Nie liczę na jakieś cuda ale jeżeli udało by mi się schudnąc ok.10 kg to już będę bardzo zadowolona.Idzie wiosna trzeba coś ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzałam się sama dla siebie ze swoją wagą nie czułam się najlepiej wiedziałam że wyglądam źle.Po długim wahaniu zdecydowałam się również na Foreverslim.I mój wybór był słuszny bo dzięki tym amerykańskim tabletką w końcu udało mi się schudnąć.Teraz jestem fanką zdrowego żywienia.Bo każdy komu udało się schudnąć już więcej nie będzie chciał przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę warto zastosować Foreverslim.Miałam bardzo podobny problem wiecznie na diecie a efektów żadnych.Dopiero dieta i Foreverslim przyniósł oczekiwane i trwałe efekty.Więc nie ma się nad czym zastanawiać tylko zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest jedna w temacie.. jak sie chce wygladac jak modelka to trzeba sie temu poswiecic, a nie szukac najprostszego rozwiazania moim zdaniem - ba! sama to przetesotwałam, zrzucenie pierwszych 20kg to byl pot krew i lzy, a jak juz naucyzlam sie jesc racjonalnie i zdrowo! do dolaczylam do reszty diety IQacai i skutki są... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli uwazasz, ze tabletki jako dodatek do diety są super, ale same z siebie to nie dadza większych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście zanim trafi sie na odpowiednią dietę lub działający suplement sporo trzeba przetestować.Zgadzam się z tym że Foreverslim jest jednym z lepszych.Przekonałam się sama stosując go w trakcie diety.Mi wystarczyły dwa miesiące i uporałam sie z tym kilkoma kilogramami nadwagi które jeszcze mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się ze wszystkim pozytywnymi opiniami na temat Foreverslimu.Każdy kto chce się odchudzać a wie że nie da rady na samej diecie powinien kupić te tabletki bo według mnie nie ma nic lepszego aby wspomóc odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 2016.11.16 no jasne, że nic nie dadzą same w sobie, wiesz, to, że coś przyśpiesza metabolizm to jeszcze nie znaczy, że siedzisz i chudniesz.. poza tym wszystko to sa suplementy diety czyli jak sama nazwa wskazuje dodatki do zbilansowanej diety! A dieta to nie tylko odstawienie slodyczy i słonych przekąsek ale przede wszystkim wielkość posiłków, ich jakość, ilość spożywanej wody i inne składniki. A do tego.. ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarka23434
Ostatnio oglądałam program, gdzie Pani dietetyk skrytykowała w zasadzie wszystkie te diety cud. Najlepiej chudnąć powoli a skutecznie i zdrowo. dobry suplement też nie zaszkodzi. Też stosowałam IQacai i efekt był zadowalający - chudnięcie bez uczucia zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Barbarka23434 no bo te wszystkie diety cud to się nie nadają do niczego i to prawda, efekt jest szybko ale nietrwale w sumie i niebezpieczne to jest dla organizmu. Można stosować suplementy, nawet to IQacai ale z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydując się na tabletki odchudzające należy się dowiedzieć co mają w swoim składzie i czy przede wszystkim są zarejestrowane i legalnie sprzedawane.Kupując Foreverslim okazało się że niewiele jest w Polsce takich tabletek które są legalnie sprzedawane.Mi Foreverslim pomógł schudnąc oczywiście w połączeniu z dieta .I uważam że lepiej nie mogłam trafić.Schudłam dużo ale w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuuś22
Udało mi się pozbyć 10 kg ale dzięki diecie Sandruni. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Więcej czasu spędzam aktywnie i efekty widoczne gołym okiem :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 12kg stosując Foreverslim oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez slimcea nie było by możliwe abym tyle schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi boczki zniknęły po IQacai. Polecam karmiącym mamom bo z naturalnych składników. Pozbyłam się w ten sposób boczków po ciąży i jest spoczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam na Foreverslimie dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat stosowałam Foreverslim i uważam, że te tabletki bardzo pomogły mi schudnąć. W końcu udało mi sie pozbyć 14 kg nadwagi jakie miałam od 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna207
Ja już trzeci tydzień łykam tabletki z vital progress i czuję się znacznie lepiej. Oczywiscie do tego staram sie dbac o zdrowe posilki i troche sie ruszam. I juz co nieco na wadze się ruszylo- jestem dobrej mysli. Moze uda mi sie wcisnac w fajną kiecke na sylwestra jak tak ładnie boczki będa mi znikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam stosując tabletki Slimcea na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki same w sobie nie są dobrą opcją. Warto postawić na dietę, ćwiczenia i dołączyć do tego suplementację, ale taka naturalną typu colon c, w którego skład wchodzi babka jajowata i cykoria. Waga pozostanie pod kontrolą, a jelita z pewnością zaczną lepiej pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeszłam całą kurację z Foreverslimem .Raz było lepiej raz troszeczkę gorzej ale w ogólnym rozrachunku schudłam 10 kg z czego i tak jestem zadowolona.Został lekki niedosyt bo liczyłam na parę kilo więcej.Ale nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia1975
Ja zamawiałam Meridię tutaj: http://oglaszamy24h.pl mail: skuteczne.odchudza nie@vp.pl Przesyłka szybciutko dotarła i wszystko w porządku. Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta Z
Jak dla mnie najlepszymi jakie obecnie są to Forevwerslim Po 3 miesiacach stosowania schudłam 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×