Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapatrzona

Therm line forte sinetrol

Polecane posty

Gość Zapatrzona

Witam, chciałam zapytać o opinie suplementu diety a mianowicie o tabletki na odchudzanie "therm line forte sinetrol" a także do tego "Linea 20+" czy ktoś stosował dwa te produkty lub jeden z tych? Interesuje mnie czy działają, bez ćwiczeń i diety, oczywiście chodzi mi o to jak się mniej je i uważa na to co je. Kto stosował? Jakie efekty? Proszę o poważne wypowiedzi bez żadnych głupich zbędnych komentarzy :) Ja dzisiaj zakupiłam te dwa produkty i będę stosowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak działają;) będziesz jeść, leżeć i chudnąć. Czy ludzie są tak naiwni, czy ja, bo to reklama?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapatrzona
Prosiłam bez żadnych głupich komentarzy, czy tylko Ty tego nie rozumiesz???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje Therm line fast od połowy listopada. Ale mam też dietę ( 5 posiłków co 3 godziny o jednakowej kaloryczności) i ćwiczenia fizyczne - godzina fitnessu. Schudłam już 4 kg. Noszę ubrania rozmiar mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka009
Stosowałam Therm line forte ale u mnie brak efektów. Po czasie znalazłam dietę Sandruni, spróbowałam i nie żałuję, bo nareszcie się udało :) dotrwałam do swojego celu i udało mi się schudnąć 15 kg https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na temat tabletek Therm Line Forte. Mam nadzieję, że mój wpis wybije Wam z głowy zakup tego dziadostwa.... Oczywiście byłam świadoma tego, że nie schudnę bez aktywności fizycznej i diety. Therm Line Forte nie działa niczym zaczarowany ołówek, więc zapisałam się na siłownię i przeszłam na dietę. W dalszej kolejności kupiłam tabletki. Niestety nie zużyłam nawet połowy opakowania, czułam się fatalnie. Omdlenia, zawroty głowy, dziwne uczucie gorąca - miałam wrażenie że mój organizm pali się od środka!!! Po tym jak, wylądowałam na SORZE odstawiłam ten szajs. Niedługo po tej sytuacji widziałam się z moją znajomą, która również stosowała te tabletki. W przeciwieństwie do mnie nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych, ale działania też nie. Podsumowując: nie dość, że Therm Line Forte nie odchudza to w niektórych przypadkach może szkodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i nie miałam takich objawów nietolerancji jak poprzedniczka która ten produkt stosowała . Jest bezpieczny i ma głównie składniki naturalne ale niektóre osoby szczególnie wrażliwe na kofeinę z labilnym układem nerwowym czy z problemami sercowymi , mogą mieć reakcje nadmiernego pobudzenia podobnie jak po kawie i mocnej herbacie . Niektóre osoby reagują na przyprawy ,używki a raczej ich przewód pokarmowy przykładowo na imbir ,papryka ,pieprz ,kawa itp. zbyt wydatnie i czule . Jeżeli czują duży dyskomfort mimo ,że rozgrzewanie ,ciepło jest odczuciem pozytywnym i świadczy ,że tabletki działają - to powinny nie stosować produktu ,szczególnie gdy obrazowo opisują to jako palenie ,dziwne gorąco i dla nich niedogodnością . Dodam ,że stosując Therm Line Forte przez 3 miesiące ze zdrowym odżywianiem i z większym ruchem schudłam 17 kg. Ponadto wchodzę w takie założenie myślowe ,że skutki otyłości są bardziej szkodliwe niż stosowany suplement na odchudzanie który jest w moim przypadku nieszkodliwy podobnie jak dla większości .Natomiast sporadyczne osoby za nim coś zaczną łykać powinny zastanowić się i przeczytać skład i co istotne znać swoje przypadłości ,dolegliwości zdrowotne czy choroby , które uniemożliwiają stosowanie danego produktu nawet jak jest naturalny ,ziołowy i dla większości bezpieczny . Znam koleżankę która była kawoszką i stosowała preparat na odchudzanie z guaraną który ja też stosowałam i dostała palpitacji serca i rozstroju nerwowego co skutkowało wizytą lekarza - ale to nie jest powód aby mówić ,że preparat jest zły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadmierne pobudzenie też jest korzystne jeżeli jesteś zdrowa i gdy jesteś wymagająca wobec siebie jeżeli chodzi o leki bezpieczny doping i aktywny wysiłek fizyczny na siłowni , fitness ,biegania itd. Stosując Therm line forte miałam większą motywację do wysiłku i większe przy tym spalanie ,pocenie . Te działania mają być korzystne w odchudzaniu .Stosowałam bez oznak histerii czy pobudzenia niezdrowego ,omdlenia ,zawrotów głowy i bez wylądowania na SORZE . Dla mnie Sinetrol nie był to szajs ,dziadostwo lecz bardzo dobry ,udokumentowany medycznie produkt ze skutecznymi składnikami pomocnymi w odchudzaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SINETROL® XPur opatentowany ekstrakt owoców czerwonych pomarańczy, grapefruitów i cytrusów/ 90% polifenoli, 20% flawanonów - 900 mg Therm Line Thermogenic Blend™ 1433 mg Ekstrakt zielonej herbaty (Camelia sinensis) 55% EGCG - galusanu epigallokatechiny Ekstrakt gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) Ekstrakt zielonej kawy (Green coffee bean extract) 50% ACG – kwasów chlorogenowych L-tyrozyna Ekstrakt guarany (Paulinia cupana extract) 20% kofeiny Ekstrakt imbiru (Zingiber officinale) 5% gingeroli Winian L-karnityny Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsium annuum) 8% kapsaicyny Ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum extract) 95% piperyny Chlorek chromu 150 µ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na powyższy skład uważam ,że to jest jeden z najbezpieczniejszych ,skuteczniejszych , naturalnych produktów w kapsułkach .Ale to nie znaczy ,że muszą go brać wszyscy gdy nie mogą brać z powodu słabości głowy na bodźce lub nadwrażliwości ogólnej - nadmiernie reagując na symptomy jak po mocnych kawach czy przyprawach i muszą innym wybijać zakup produktu z głowy . Ja zawroty głowy dostałam od ograniczenia diety i w ten czas nic nie stosowałam na odchudzanie i również takie epizody gdy zabrałam się do działania siłowego bez stopniowego przygotowania organizmu .Sama redukcja pożywienia i nagłe zastosowanie wysiłku po wstaniu z fotela też może spowodować zawroty głowy i wahania ciśnienia . ktoś kto miał długo mało ruchu idąc na siłownię powinien stopniowo dawkować wysiłek i zaczynać od rowerka i lżejszych czynności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Therm Line Thermogenic Blend™: · silnie przyspiesza przemianę materii, · intensyfikuje termogenezę, · ogranicza apetyt, · wspomaga pracę enzymów odpowiedzialnych za rozpad komórek tłuszczowych, · selektywnie stymuluje tkankę tłuszczową (pobudza receptory beta komórek tłuszczowych), · wspomaga procesy trawienia i pracę żołądka, · wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej, · ogranicza tempo wchłaniania cukrów, · przyspiesza spalanie już zmagazynowanych w komórkach tłuszczowych, · poprawia wydolność fizyczną. Ważne Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadkach chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie przyjmować łącznie z alkoholem. Sposób użycia Stosować 2 kapsułki, 2 razy dziennie ok. 30 min przed śniadaniem i obiadem lub treningiem, lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Stosowałam Slimetrol Forte aby spróbować zrzucić 8kg nadwagi . Niestety efektu po 2 tygodniach stosowanie nie było nawet na 0,5kg, zamiast tego dostałam uporczywago bólu głowy (dotąd nie występujący) i potwornie wzrosło mi ciśnienie krwi do 170/110. Musiałam odstawić preparat . Ostrzegam przed stosowaniem Slimetrolu Forte , jest bezskuteczny i niebezpieczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×