Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaagubionaaa

Tombak-czy ktos wie...

Polecane posty

Gość Zaagubionaaa

..ile mozna stracic i wjakim czasie tombakując ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że Tombak podaje przepis na głodówkę oczyszczającą organizm z toksyn, a nie dietę. Z tego co przeczytałam to można nic na niej nie schudnąć. Oczyszczanie to nie to samo co odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaagubionaaa - karen
Wyjdaje mi sie ze gdyby bylo to tylko oczyszczanie, to nikt by na tym nie wytrzymal dluzej niz tydzien, gora dwa, a wielu ludzi "tombakuje" juz lata! zreszta pozniej nie byloby sie juz z czego oczyszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośtakisobie
Też napaliłam się na Tombaka i kupiłam sobie 2 z jego 4 książek - poradników. To o czym piszesz jest jedną z diet oczyszczających - ale ...jeśli nigdy przedtem tego nie robiłaś, nie radziłabym od razu startować z tak drastyczną, do każdej głodówki należy się przygotować - faza wchodzenia w głodówkę, powinna być tak samo długa jak głodówka i analogicznie - wychodzenie z głodówki. Po drugie - tylko wtedy jest mozliwe prawidłowe przeprowadzenie kuracji, jeśli się nie pracuje, przeprowadzane " na swojej osobie eksperymenty" są kłopotliwe i bardzo osłabiające - nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować. Wogóle Tombak jest zwolennikiem różnego rodzaju "oczyszczań" organizmu z lewatywą na czele. Jak to lubisz - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracilemmm
21 kg w dwa miesiace. Polecam, ale tylko osobą które dokladnie dostosuja sie do tego co pan Tombak radzi, pisze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaagubionaaa
To co napisałeś podniosło mnie na duchu i mam nadzieję, że mi również uda się tyle stracić, a jak nie to chociaż połowe z tego :) Codziennie będę pisać jak mi idzie. Narazie trzymam się wszystkiego - roztwór z soli gorzkiej wypiłam, narazie zjadłam połowe pomarańczowy i pije sobie soczek przyrządzony z pomarańczy, greyfrutów i cytryn :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W Tombaku\" jest też dieta oczyszczająca jelito grube: 3 dni - kefir, sok jabłkowy... Te diety nie mają na celu odchudzenia ale oczyszczenie, więc przygotowanie do zdrowego odżywiania i funkcjonowania organizmu. Spadek wagi w czasie stosowania takiego oczyszczania spowodowany jest wydalaniem złogów i filtracją nerak, a nie likwidacją tkanki tłuszczowej. Nie nastawiaj sie, że to sposób na schudnięcie. Podejdż raczej jak do początku innego stylu życia. Chyba, że zdecydujesz się kontynuację "Tombalowego stylu bycia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metamorfozy1
Hej! Ja na podstawie ksiazki Tombaka robilam sobie oczyszczanie cytrynami (200 sztuk). Jak dla mnie rewelacja. Skutecznosc 100%. Jego sposoby sa logiczne ,proste i skuteczne. Moim zdaniem powinnas schudnac trzymajac sie tych zasad. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karen
Karen myśleże nie masz racji Jak przez kilka dni nie bedziesz jadła tylko piła soki owocowe to nie ma siły musisz schudnąć, "oponki" i "motylki" to nadmiar słodyczy i tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedeska
Przeczytalam trzy ksiazki Michala Tombaka i jestem pod wrazeniem,chcialoby sie naprawic wszystko na raz w sobie,ale niestety tak sie nie da,jednakze mysle ze wyrwany z kontekstu przepis nie daje pelnego obrazu kuracji jest wiele wskazowek praktycznych ,ktore nalezy stosowac do wszystkich porad a ktore ze zrozumialych wzgledow nie sa powtarzane przy kazdym przepisie.Ja osobiscie zastosowalam niejako "po drodze" przy czytaniu kuracje z cytryny na wlosy (wypadaly mi garsciami) i juz w polowie mam 100% efekt,zabieram sie za nastepne,az dojde do oczyszczania organizmu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gouda
Jak Wam idzie odchudzanie metodą Tombaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabel20
Co to jest gorzka sol i gdzie ja można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można
kupić ją w aptece. Jest tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkakulka
Witam,ja tez stosowalam kuracje 200cytryn.Poczatkowa faza okropna,goraczka,bolesne guzki na twarzy i plecach,bol kosci(jest to objaw silnego oczyszczania sie organizmu).Dwa razy przerywalam kuracje,poniewaz myslalam,ze jestem po prostu chora,ale to byly typowe objawy dla tej metody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze napiszcie ta kuracje cytrynowa. Przepisa na nia, bardzo mi na niej zalezy.Ona jest na oczyszcenie czy na wzmocnienie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie ktore ksiazki polecacie Tombaka do przeczytania i gdzie mozna je kupic w maire tanio.Bardzo dziekuje wszytskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tombak
poleca też picie przed jedzeniem 1 szkl. wody z łyżką octu jabłkowego... co o tym sądzicie? (odnośnie odchudzania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-sss
A na czym polega ta kuracja cytrynowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam prośbę o kurację cytrynową - nie mogę trafić na odpowiednią książkę Tombaka - moja biblioteka nie jest aż tak dobrze zaopatrzona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wszystkie książki Tombaka i warte są kupienia. Najtaniej to chyba można kupic na allegro tylko trzeba się zalogować. Czy ktoś stosuje porady Tombaka teraz? Czemu taki fajny topik umarł śmiercią naturalną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie trzymam się jednego topiku ale Tombak mnie zaintrygował tym bardziej, że stosuję jego kurację cytrynowoą prawie codziennie. A więc przed spaniem szklanka soku z 5 cytryn. Kurację z 200 cytryn przeprowadzam co roku około lutego marca, wtedy najlepiej wychodzi. Ktoś tu usilnie dopytywał się na czym polega ta kuracja oto ona: 1- szy dzień wypijasz dziś sok z 5 cytryn zawsze 1/2 godz przed jedzeniem albo 1 godz po jedzeniu w trakcie kuracji nie pić alkoholu, nie jeść słodyczy, nie przesadzać z mięsem 2-gi dzień sok z 10 cytryn wyjdą 2 szklanki możesz to rozłożyć na dwie raty 3-ci dzień 15 cytryn; 4-ty dzień- 20 cytryn; 5-ty,6-ty,7-my,8-my dzień sok z 25 cytryn; 9-ty dzień sok z 20 cytryn 10-ty dzień sok z 15 cytryn 11 dzień sok z 10 cytryn 12-ty dzień z 5 cytryn i koniec. Potem możesz pić sok z 1 cytryny z wodą rano na czczo, i wieczorem z 5 cytryn ja tak robię. Na co to pomaga- mnie na ból głowy zawsze wtedy gdy boli głowa wypijam szklankę soku po paru minutach ból ustępuje, nie ma problemu z wypróżnianiem a nade wszystko ja mam kłopoty ze sztywnieniem kolan lekarze proponowali wyciąganie mazi, która gdzieś z boku się wydostaje w stawie oraz bardzo mi strzelają kolana dzięki tej kuracji mogę normalnie funkcjonować zabiegom lekarskim się nie poddałam a nade wszystko muszę napisać o jednej rzeczy pochodzę z rodziny cukrzyków mają ją wszyscy w mojej rodzinie oprócz mnie. Ja jestem przekonana, że to dzięki tej cytrynie. Byłabym rada gdyby tak można było się wybrać na oczyszczanie wątrąby z Tombakiem nie mam pojęcia gdzie on te wczasy organizuje i ile kosztują ale na pewno skorzystałabym ponieważ mam kamienie w woreczku żółciowym i bardzo boję się operacji. Natomiast nie probowałam odchudzania z Tombakiem ponieważ to jest jednak skomplikowane za bardzo. Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników metod Tombaka, a może utworzymy jakieś stowarzyszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_a_j_a
dlaczego w książce Tombak pisze że sok z buraka nie można spożywać zaraz po przyżądzeniu tylko należy odstawić go na 3 godziny w ciemne miejsce? co się stanie jeśli go od razu wypijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto zmienił odżywianie, czyli rozdzielność pokarmów czy coś takiego Był tu jeszcze jeden topik na ten temat ale teraz nie moge go otworzyc ktoś to usuwa czy co jeszcze dwa dni temu go czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaja
bo jest zbyt kaloryczny - tak pisze Tombak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos na wygnaniu
Ja tez jestem pod wrazeniem po przeczytaniu jego ksiazek. Mina mi rzednie jak pomysle , ze mialabym sie stosowac do jego zalecen. Ale oczyszczanie juz rozpoczelam - oczywiscie efekty sa. Z czasem wprowadze tez inne zalecenia. Najwyzszy czas wziasc sie za siebie a nie latac do lekarzy po tabletki. Troche mam slaba wole ale popracuje nad tym. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×