Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TriApiDix300 ktoś stosował?

Polecane posty

Gość gość

Hej ;) Od jakichś 3 tygodni stosuję preparat odchudzający TriApiDix300. Kupiłam go przez internet, skład wydaje się być ok, ale trochę martwi mnie brak jakichkolwiek informacji o tym preparacie na jakichś w miarę wiarygodnych stronach i forach. Ktoś go używał? Miałyście jakieś efekty? U mnie jak na razie po 3 tygodniach chyba nic, a producent obiecuje dużą poprawę. Ważę ok 65kg przy wzroście 170 cm, nie jestem jakimś grubasem, ale chciałam wrócić do wagi sprzed kilku lat, czyli 55 kg. Dodam, że sporo się ruszam ( codziennie ok. godzinę dziennie szybkie chodzenie albo basen), bardzo ograniczyłam słodycze i przekąski oraz ogólnie odżywiam się raczej zdrowo - warzywa, owoce, jogurty naturalne itp. Dziennie zjadam 3 pełne posiłki, a pomiędzy "podjadam" jakieś pokrojone owoce, np. jedno jabłko w kostce, borówki albo maliny. Taką dietę i aktywność zaczęłam jeszcze przed tabletkami i rzeczywiście widać, że trochę tłuszczyku stopniało, mam ładniejszą sylwetkę itp ale waga ani rusz. Miałam nadzieję, że tabletki wzmogą efekt, a tu nic :( Mam tylko lekką zgagę po ich zażyciu, ale waga stoi w miejscu i sylwetka też się raczej nie poprawiła. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Pomogły Wam te tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy są jakieś efekty czy to kolejna ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiTaKarla
nie baw się w wydawanie kasy na to...zmarnujesz pieniądze jak ja ...adipex to pierwsza rzecz jaka mi pomogła troszkę pieniążków wydałam, fakt ale opłaciło się bo efektu jojo nie było! waga faktycznie poszła w dół!!! z resztą mozesz sobie multum opinii poczytać na temat adipexu... ja swój kupiłam na doping-online.com więc jak coś to tam na pewno oryginał dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgniechaWWA
Wielka ściema, zdjecia ze stocka itp.. kolejna sciema.. naciaganie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma specyfiku jak się biegać i ćwiczyć regularnie nie zacznie to trzeba zapomnieć o niskiej wadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka GG
No jeśli faktycznie to ogranicza apetyt to myślę że warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale iść w takim razie na terapie za 300zł za seans czy może kupić takie nagrania http://hipnosencja.pl/ - co skuteczniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak taka różnica w cenie to ja sprawdze te nagrania bo mają dużo pozytywnych opinii w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdzę tą hipnozę i dam znać jak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odchudzałem się z hipnozą - schudłem 4 kg na miesiąc :) faktycznie bez efektu yoyo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jakies opinie o TriApiDix300 - czyli nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez hipnoza pomogła schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serk281
Ja nigdy nie stosowałam hipnozy i jakoś nie jestem przekonana do tego. A przyjmuję suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl plus dieta i ćwiczenia i efekty są bardzo widoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TriApiDix300 to ściema !!! Kupiłam je bo pomyślałam ze mi pomogą ...przeszłam na dietę....nie jem słodyczy... ani kalorycznych rzeczy.... dużo się ruszam codziennie przechodzę Ok 8-10 kilometrów....i nic waga spadła tylko 1 kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się oszukować jeżeli ktoś myśli że mżna wpiepszać ile się chce bo biorę tabletki na odchodzanie to się bardzo myli. Ja polecam przeczytać na stronie http://www.zyczdrowiej.pl/triapidix300-opinie-cena/ i zobaczyć jak suplement diety może działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłem 12KG z hipnoza
Ja także polecam hipnozę - schudłem dzięki niej aż 12 kg i to w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje efekty mniej 10kg
Ja stosowałem już masę tabletek na odchudzanie i po każdych miałem efekt JOJO. triapidix300 akurat nie brałem ale już postanowiłem nie testować dalej swojego zdrowia i kupiłem też tą hipnozę i faktycznie to działa :) Schudłem około 10 kilogramów w 3 miesiące z łatwością bez ćwiczeń i głodzenia się - bez problemów odmówiłem sobie fast foodu i słodyczy - miałem zauważalnie mniejszy apetyt :) taki efekt w moim przypadku nastąpił po około 7 dnia stosowania nagrań polecam wam ten prosty i skuteczny sposób na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogły te nagrania hipnozy na odchudzanie http://hipnosencja.pl/ ale widze, że to ten sam producent także pewnie też sa skuteczne bo na tym sklepie jak widzisz maja dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TV WCZORAJ był program o hipnozie na odchudzanie i pozytywnie opiniowali Experci takie terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się odchudzam z hipnoza i schudłam już 4 kg jest sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ta hipnoza działa na każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nie podziałało schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipnoza ma ten plus - że brak efektu jojo i do tego brak efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania12367
Hej, nie kupujcie tego produktu, nie działa. Pilnuje 4-5 posiłków i biegam 3 razy w tygodniu po 6 km, słodycze jem w weekend i z tym preparatem chudnę ok 0,5 kg tygodniowo czyli dokładnie tyle ile chudnę bez niego. Nic nie przyspiesza, strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj cię tego leku biorę to od dwóch tygodni i zero jakichkolwiek oznak spadku wagi ściema szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×