Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Vitanutrica Lublin

Polecane posty

Gość gość

Witam, co sądzicie o tym centrum odchudzania? ktoś z was miał okazję schudnąć z nimi ? jakie opinie? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona :) powiem Tobie, że wcześniej korzystałam z różnych poradni - miałam duże problemy z nadwagą i słabe wyniki badań, więc próbowałam już wszystkiego, ale prawdziwe wsparcie i opiekę dietetyka otrzymałam właśnie tutaj :) bo nie chodzi o to, by dostać plan diety i się go trzymać, tylko o to, by również mieć kogoś kto cię wysłucha, doradzi, pomoże i będzie z tobą w kryzysowych momentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dłuższego czasu próbuję schudnąć, ale nie daję rady, ja już nie wiem za co sie zabrać o vitanutrica słyszałam i sie zastanawiam czy skorzystać z ich pomocy w sumie już nic innego mi nie pozostało, głodówki mam za sobą, diety cud również, tabletki , suplementy diety, do tego jakieś specyfiki, kremy.. masakra.. ;/ moze tutaj mi pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, powiedzcie mi gdzie znajduje sie ta poradnia dietetyczna? ale tak dokładnie chodzi mi o adres, bo wolałabym się tam udac osobiście, niż dzwonić, czy pisać, zresztą zależy mi na czasie ;) chciałabym jak najszybciej zacząć stosowanie się do planu diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradnia VitaNutrica ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika - NOT, parter) dokładne informacje możesz znaleźć na ich stronie internetowej jeśli znasz Lublin dobrze, to bez problemu dotrzesz w to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po pierwszej wizycie, jak na razie uczucia dobre, mam nadzieję, że będe zadowolona z naszej współpracy i że przyniesie ona wymierne korzyści i efekty, takie na które liczę jestem ciekawa efektu końcowego, jak i przebiegu terapii odchudzającej mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wdzięczna poradni Vitanutrica za indywidualne podejście, za pomoc, za wsparcie, jakie otrzymałam w szczególności od Pani Justyny to najlepszy dietetyk jaki miałam w swoim życiu jest bardzo konkretna, uprzejma i kompetentna wykonuje swoja pracę rewelacyjnie wobec pacjenta jest sprawiedliwa, wyrozumiała i wychodzi naprzeciw jego oczekiwaniom bardzo współczująca i chętna do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam, nie spodziewałam sie, że będę taka zadowolona z diety już po kilku dniach stosowania diety, wskazówek zauważyłam wyraźne efekty cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę z tą poradnią dietetyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka poleciła mi tą poradnię jestem umówiona na piątek na pierwsze spotkanie, nie mogę się już doczekać chciałabym w wakacje zmieścić się w swój ulubiony strój kąpielowy mam nadzieję, że i mi pani justyna pomoże trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam też zajrzeć na www.igortreneronline.pl, jeśli nie po konsultację, to przynajmniej po inspirację i by obejrzeć filmy motywacyjne. Bo możecie się zmienić, dziewczyny! Wierzę w Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje konsultacja dietetyczna w tej poradni Vitanutrica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednorazowa konsultacja dietetyczna kosztuje 100 zł wiec chyba standardowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się nie jest drogo ;) ja już jestem po konsultacji wrażenia bardzo dobre, pani Justyna naprawdę indywidualnie podchodzi do pacjenta i jest niezwykle sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dokładnie znajduje się ta poradnia dietetyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. M.C. Skłodowskiej 3, lok.1 (Budynek Dom Technika - NOT, parter) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po konsultacji i powiem wam, że pani Justyna zrobiła na mnie dobre wrażenie jeszcze z żadnym dietetykiem mnie się tak swobodnie nie rozmawiało jestem zadowolona i już nie mogę się doczekać zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje konsultacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednorazowa konsultacja kosztuje 100 zl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki tej poradni dietetycznej pozbyłam się problemów żołądkowych specjalna dieta przyniosła naprawdę odpowiednie efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywne zaskoczenie ;) chodziłam do różnych poradni dietetycznych , ale prawdziwą pomoc i wsparcie otrzymałam tutaj :0 pani justyna jest the best!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzięki Vitanutrica schudłam 30 kg i kompletnie zmieniłam swoje życie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od września zamierzam szukać jakiegoś dietetyka, poradnia i zastanawiam się właśnie nad Vitanutrica ma dobre opinie w necie hmmm... muszę sie jeszcze zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Justyna jest fantastyczna pomogła mojej córce, kiedy ta zachorowała na bulimię ma indywidualne podejście do pacjenta, można jej w pełni zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona,nie spodziewałam się, że pani Justyna jest tak doświadczona, tak oddana w swojej pracy 100%zaangażowania i opieki nad pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze polecam! pani Justyna przywróciła mi wiarę w siebie i dodawała otuchy na każdym kroku taki dietetyk, to skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona. Pani Justyna dodała mi energii i motywacji do działania. Prócz samej diety , po prostu podniosła mnie na duchu. No i schudłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka888

Jestem bardzo zadowolona.
Pani Justyna wyprowadziła mnie z nadwagi.
Wspania dietetyczka, dobry człowiek.... i ciepłe podejście do pacjenta.
Oby tak dalej..
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska8

Wspaniała poradnia dietetyczna.

Wyciągnęli moją córkę z otyłości.Sprawa nie była prosta , a sam proces trochę trwał, ale udało się.

Córka osiągnęła upragniony efekt.

Największe podziękowania należą się oczywiście pani Justynie.

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati87

mnie przekonuje to, że specjaliści z tej poradni posiadają stosowne wykształcenie wyższe i wieloletnie doświadczenie, wiedzę i
kompetencje

to jest wg mnie bardzo ważne

cieszę się, że wybrałam właśnie tą poradnię dietetyczną

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×