Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dadaistka

zdrowe pyszności

Polecane posty

Gość dadaistka

proponuje założyć topik dla smacznych i zdrowych przekąsek którymi można zastąpic te wszystki bomby kaloryczne typu wafelki snikersy czy marsy moja propozycja--> banana kroimy w plasterki do jakiejs miski, dodajemy lyzke miodu albo wiecej jak ktos woli zgniatamy widelcem mozna tez dodac cynamon rodzynki i na co tam mamy ochote pycha wlasnie to jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona
proponuje kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody orzechowe
:D samo zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pychaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zmiksowane truskawki z kefirem odrobina cynamonu i starta kostka czekolady!:D mniaM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola fasola
uwielbiam takie truskawki zmiksowane z kefirem sprobojcie tez z innymi owocami np. banany pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola fasola
lubie tez truskawki ze smiatana i cukrem, ale to chyba juz bardziej kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami wydrążam w jabłku dziurę (wywalam ogryzek) wsadzam łyżeczkę dżemu słodzonego słodzikiem,czasami kilka rodzynek i pieke w piekarniku.Dla mnie pycha,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze to: biore truskawy zamrożone,wrzucam do blendera dodaje słodzik i troszkę kefiru 0% i miksuje. Wtedy robią się lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaa
dadaistka - przeciez to bomba węglowodanowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2k
ja proponuje szaszlyk z owocow :) i warzywka z dipem 1)na patyczek nadziewamy dowolne kawalki owocow (ja rezygnuje z bananow, mango, avocado ) polewam winkiem, delikatnie smaruje miodkiem i na gril lub ruszt 2)marchewke, pietruszke,seler,ogorek kroimy w slupki robimy dip ziolowy (pęczek szczypiorku,pęczek natki,200 g twarożku,4 łyżki mleka,szczypta soli,szczypta pieprzu) maczamy slupki w dipie i juz :D oba przepisy super na spotkanie ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×