Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaryza

Zielona herbata teekanne green jasmine, polecacie??

Polecane posty

Gość Klaryza

Postanowienia noworoczne zawsze wydawały mi sie głupota, bo przecież można to zrobić w dowolnym momencie, ale w tym roku i ja uległam ;) Postanowiłam rzucić cukier (ale tak naprawde!) no i moją ukochaną małą czarną.. niestety te dwie rzeczy mocno mi szkodzą, lekarz powiedział, że musze ograniczyć, więc noworoczne postanowienie jak znalazł ;) Zamiast kawy chcę zacząć pić więcej wody i herbate zieloną, u znajomej piłam jakąś liściastą jaśminową i bardzo mi spasowało, ale wole jednak w torebkach bo tak wygodniej. Ta teekanne green & jasmine to jakaś nowość, jeszcze jej w sklepach nie widziałam, ale planuję kupić. Któraś z was ją piła, albo w ogóle właczyła zieloną herbatę do diety? To chyba zdrowsza opcja :) Chciałabym miec już wszystko przygotowane przed nowym rokiem żeby już 1 stycznia zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, wiadomo.. po świętach od razu przychodzi refleksja, że trzeba coś zrobić z tymi zapasami :D ja ostatnio czytałam, że kawa jest nawet zdrowa i pomaga walczyć z niektórymi chrobami. dlaczego lekarz kazał ci wykluczyć? ja bym miała z tym straszny kłopot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaggdaa
ja też mam plan, że od 1 stycznia zabieram się za siebie. ostatniego dnia opróżniam lodówkę i zaczynam detox ;) też mam zamiar przerzucić się na herbatę, ale ja wybier pu-erh która podobno oczyszcza i przyspiesza metabolizm. problem tylko, że smakuje jak zalana wrzątkiem ziemia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intothewild
Piję dużo zielonej herbaty i widzę pozytywne skutki tego przyzwyczajenia, przy czym kawy nie pijam w ogóle. Człowiek jest jakby lżejszy i lepiej się czuje, a dobrze zaparzona zielona herbata nieźle pobudza. Zwykle pijam liściaste, ale w podrózy i na wyjazdach wolę torebki, teekanne green & jasmine piłam i myślę, że z pewnością Ci zasmakuje. Jest bardzo delikatna w smaku, wiec mozna ją pic o każdej porze. Trzymam kciuki za noworoczne postanowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fight_erka
możemy założyć jakąś noworoczną grupę wsparcia :-D ja też rzucam cukier, moja największą miłość <3 koniec z czekoladą, batonikami i ciasteczkami z ulubionej cukierni. jak myślicie, są jakieś zamienniki pozwalajace wytrwać w postanowieniu?? troche sie boje reakcji organizmu na takie galtowne odciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze nikt jeszcze nie schudł tylko dzięki piciu herbaty. Ona może tylko pomóc, ale sama nie odchudzi. Z tego co wiem to bardziej wspomaga metabolizm herbata biała - poczytajcie sobie na stronie klubu milośników dobrej herbaty. No i spacery codzienne sa wspaniale dla naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznajdziejnaaa
ja co roku sobie obiecuje i zawsze sie konczy na tym samym -> festiwal pączków i czekolady w drugim tygodniu stycznia :DDD nie dla mnie te drakońskie diety i herbatki, tylko czekolada <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaryza
@evvva_suit wiadomo, że herbata to nie wszystko i to na pewno nie ma być jedyna zmiana w moim życiu. Biała herbata? Słyszałam, że jest delikatna i przyjemna w smaku, ale tak po prawdzie nigdy o niej nie czytałam, sądziłam ze to taka lepsza zielona. Dzięki, na pewno poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AklinkA
jakies pol roku temu sie zawziełam i na razie z sukcesami, kilka drobnych porazek bylo po drodze, ale najwazniejsze to dażyć do celu :) słodycze już mnie nie kuszą, jakoś potrafie sie oprzeć czekoladzie. jak mam jakieś chwile słabości, to staram się pić wode lub herbate, ktore zagłuszają cukrowe demony. akurat teekanne green & jasmine nie piłam, ale inne ich zielone polecam, bo są bardzo delikatne :) spróbuj zen chai, na pewno Ci posmakuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitfit036
na pewno bedzie ci laatwiej jak dolaczysz do tego ćwiczenia, dla mnie to jest jakaś odskocznia i dodatkowa motywacja, lepiej sie potem czuje nie mowiac o lepszej samoocenie no i kilogramy leca. takie zorganizowane, systematyczne działania to podstawa, bynajmniej mnie tak jest o wiele latwiej ;) do siegooo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaryza
No, to już dzisiaj :) Poranek rozpoczęty nie od małej czarnej, a od ciepłej wody z cytryną. I nawet mnie jakoś nie ciągnie. Trzymajcie kciuki, ja trzymam za wasze noworoczne postanowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajwarka
Ja też miałam takie Noworoczne postanowienie, ale narazie kiepsko mi idzie :( Już pare razy skusiłam sie na pączka, jakieś ciastko, czekoladę, a miałam skończyć ze słodyczami! Może teraz zaczne od poniedziałku? Tylko czy kolejny dedline coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaryza
Każdy dzień jest dobry żeby zacząć :) Mi za chwile miną 3 tygodnie odkąd trzymam sie swoich założeń, hihi. Jak narazie jest dobrze, musze przyznac ze czuje sie coraz lepiej. Co zabawne dla mnie, zawsze sie zarzekałam że nie będe biegać, bo to nudne i nie lubię, a od tygodnia prawie codziennie chodzę z koleżanką na poranny jogging. Super sprawa, na ten mrozik bardzo polecam :) @Ajwarka musisz sie po prostu zebrać w sobie. Jeśli ci zależy to na pewno w koncu sie uda. Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajwarka
Od wczoraj sie staram ;) Kupiłam sobie herbatę z tych detoxów Teekanne i planuję ją regularnie pić + trzymać się eliminacji słodyczy. JEstem dobrej myśli, ale nie puszczaj tych kciuków ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi8s
Przez wiele miesięcy zmagałam się ze sporą nadwagą. W końcu udało mi się schudnąć bez diet, a jedynie poprzez regularne posiłki, aktywność fizyczną i stosowanie afrykańskiego mango http://afrikanmango.pl dzięki czemu zmniejszył się mój apetyt a odchudzanie stało się o wiele łatwiejsze. Efekt? W przeciągu 4 miesięcy pozbyłam się 23 kg bez większych wyrzeczeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie mogę się pochwalić tak spektakularnym sukcesem jak koleżanka Malwi allle na napady głodu albo nieodparte chęci na słodycze których nie potrafiłam opanować tooo bezapelacyjnie polecam afrykańskie mango. Ja zamawiam tutaj bo tu znalazłam najlepsza cenę http://nplink.net/oyBz2dRj biorę je już drugi miesiąc 1-2tabletwk dziennie iii moje napady głodu lub cukru wyeliminowałam... Czuję się zdecydowanie lepiej o lżej... Przede wszystkim psychicznie... A jak już się tak nie opycham to i waga trochę niżej. Jestem bardzo miłe zaskoczona i polecam serdecznie... Na opanowanie apetytu :) http://nplink.net/oyBz2dRj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanxxx
ja polecam bardzo teekanne z jaśminem, świetny aromat i lekkość ;) naprawdę coś innego, nie można porównać jej do typowych herbat, więc każdy powinien spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tej jasmin ale z teekanne bardzo smakuje mi green tea opuncia wiec polecam i ta sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek9229
Pilam i zakochalam sie..jak dla mnie najlepsza zielona herbata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkax233
Oj tak! sprawdź jeszcze białą z dodatkiem cytryny..pyszności ;33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do szkoły NOVA w Bydgoszczy , kierunek: Specjalista do spraw dietetyki - dowiecie się więcej o prawidłowym odżywianiu, przygotowaniu diety i bilansie żywieniowym ! ROK nauki – co drugi weekend, frekwencja nie jest wymagana! Naprawdę warto! Nie dość, że można prawidłowo zacząć się odżywiać to jeszcze rozpisywać innym diety! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy <- znajdziesz nas na facebooku, tel.790400178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam najbardziej zieloną herbatę o smaku pomarańczowym z TEEKANNE :) Mocno czuć smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martixx3
pewnie ze tak - kwestia tego czy lubisz tego typu smak :P Ja jestem fanka owocowych ale moja mama ja bardzo lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że warto jej dać szansę. Bardzo mi podeszła..smak ma bardzo intensywny co jest na ogromny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepsza! piję codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakowo bardzo przyjemna. Zdecydowanie polecam ;) chociaz powiem szczerze ze ostatnio pilam najzwyklejsza zielona od teekanne i tez byla fajna. Cala ta seria zielonych herbat na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super!!! uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymcymek
Jeśli lubisz zielone herbatki to sprawdź jeszcze zieloną z dodatkiem cytryny i zieloną z opuncją.. jak dla mnie to nawet lepsze niż zwykła zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×