Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swinkowaaaaa

zmieniamy sie, szukam towarzyszki

Polecane posty

Gość swinkowaaaaa

hej dziewczyny popatrzylam dzis w lustro i stwierzilam, ze najwyzszy czas zadbac o siebie - tak pozadnie. ma sie ochote ktos przlaczyc? w grupie zawsze razniej :) proponuje - zrzucenie wagi, - zadbanie o cere - zadbanie o wlosy i ogolnie samopoczucie :) szczerze teraz : mam 24 lata waze 69 kg mam 166cm jesli ktos sie chce przylaczyc napiszcie to opracuje,u plan przemiany.myslalam o diecie kopenhaskiej a pozniej jakies 1000kcal? co wy na to ? pozdrawiam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaa
cześć :) rowniez chciałabym zgubic kilka zbednych kilogramow, zaczełam już w zeszły poniedziałek (ważyłam wtedy 70 kg) teraz, czyli po 12 dniach jestem o 4 kg lżejsza :) => 66 kg , chciałabym zrzucic jeszcze conajmniej 8, ale najlepsze w tym wszystkim jest to, ze wcale nie chodze głodna, nie burczy mi w brzuchu, a chudne.. nie jem: chleba, makaronow, masła, sera, ziemniakow, słodyczy a jem dużo owoców warzyw, gotowane mięsko i ogólnie niskokaloryczne rzeczy.. jak czuje, ze mam ochote cos zjesc, lub na cos slodkiego, to robie sobie kisiel :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaa
co do reszty.. jestem zaaa :) owszem o cere musze zadbac.. o włoski tez ;) aaa słuchaj: ile chciałabys schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaaa
jakies 10 kg najchetniej :) mysle ze 59 byloby ok , nie wiem, skoro ty stosowalas kopenhaska... to moze wymyslimy cos a'la 1000kcal a ja sie dolacze po 13 dniach :) ja myslalam o zafarbowaniu wlosow ( w koncu) , zadbaniu o paznokcie ( z raz w tygodniu wymoczyc ladnie w wodzie z sola czy cos tam) , jakis maseczkach bo cere mam fatalna moze jakichs cwiczeniach codziennie co ty na to? kurcza samej sie ciezko przemoc ale tak we dwie moze byloby latwiej. zwlaszcza, ze co dwie glowy to nie jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
hej;) bardzo chętnie bym z Wami powalczyła o "ulepszenie"siebie.. bo strasznie się zapuściłam ,wygadam koszmarnie:(( przytyłam około 8kg;/(chciałabym stracić 10) co do włosków to stały się nijakie.. wiec też chętnie odwiedziłabym fryzjera.. o cerze nie wspomnę;/ wiec jeśli przyjmiecie takiego flejtucha:D jak ja ,to byłabym naprawdę wdzięczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaaaaa
witaj wiec w gronie flejtuchow :) co powiesz wiec na kopenhaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie piszę na kopenhaską :) nie wiem tylko czy wytrwam, próbowałam juz tyle razy... przytyłam 8kg i musze sie tego pozbyc :O kiedy zaczynamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
ja rano pilam tylko kawe to w sumie moglabym dzis? a jak u ciebie ? jutro? poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_87
hej dolaczam sie do was terze chce bardziej zadbac o siebie -jak schudne z 7kg to zamiezam isc do fryzjera:) a tak wogole to z 10 kg chce schudnac! od dzisiaj zaczelam stosowac diete a jest to south beach -faja jest moim zdaniem nie chodzi sie glodnym a efekty szybsze niz 1000kcal -polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
ja mam w planie dzis zrobic sobie pasemka na wlosy i cos z paznokciami - mam obrzydliwe :( i moze maseczka jakas, slyszalam ze z mieta dobrze robi na tlusta cere . ma ktos jakis fajny przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaaaaa
no to zaczelam od wlosow, mialyscie racje kopenhaska od jutra Lithium, milena_87 a wy jak? DZIEŃ 1, 8 Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 2, 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3, 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4, 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5, 12 Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną Lunch:duża chuda ryba Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły DZIEŃ 6, 13 Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie:kubek herbaty bez cukru Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa Obiad: NIC to tak dla przypomnienia :) JUTRO WIECC 1 DZIEN , STARTUJE Z WAGA 69KG Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną " napewno szpinak zastapie selerem lub salata a pomidora sokiem pomidorowym :) * czekam dziewczyny na was :) pozdrawiam i powidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euelynka
Czesc dziewczyny..ja zaczelam dietke od dzisiaj..wlansie pije kwke i zamierzam na tym poprzestac...pottrzebne mi kilka dni glodowki zeby oczyscic ogranizm...mysle ze 9 dni na glodowce wystarczy..pozniej dietke 500kcal same warzywa i owoce...bede tutaj zagladac i pisac jak mi idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się dołączam, a jesteście singlami? Bo byłam na topicu \"dwudziestoparoletnie chcace sporo schudnac zapraszam\" ale prawie każda pisze tam przy okazji o swoim dziecku i/lub meżu a raczej nie o to mi chodzi... Jesli o mnie chodzi to mam 24 lata, 63kg i wzrost 174, dążę do 56 a potem zobaczę co dalej :P Jesli chodzi o włosy to wracam do natury tzn co jakis czas je przycinam bo zostały już te niefarbowane (bo farbowałam je od 7 lat a dekoloryzacja to przeciez sama chemia), a potem zobacze - planuje troche je zregenerowac a potem sfarbować na jakis czekoladowy kolorek. Co do cery to używam mydełka Bambino, kremu Nivea Soft i punktowo kremu dla niemowląt Hipp (na niespodzianki bo ma dzialanie wysuszające), od czasu do czasu robię sobiepeeling z cukru (do ciała peeling z soli). Jeśli chodzi o odchudzanie to niestety nie mogę byc na diecie typu kopenhaska bo praktycznie rzecz biorąc mam mała możliiwośc zjedzenia czegoś w pracy, myślalam o kapuścianej bo tam można jesc warzywa lub banany ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
hej, ja też chcę sie dolaczyc. Moj chlopak wyjechal wlasnie na miesiac, chce mu zrobic niespodzialnke jak wroci. Waze 67 wzrost 164 i lat 27. Ja przede wszystkim stawiam na cwiczenia. Dzis wybieram sie na basem, jutro na konie a w tygodniu rower i 2 razy w tyg fitness. Ponadto zastanawiam sie nad ta dieta kopenhaska. Co oznacza befsztyk? Chodzi o wolowine tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wołowina. Ja na kopenhaskiej wytrzymałam 4 dni, schdłam 3kg (mój życiowy rekord :P) ale potem zobaczylam mroczki przed oczami i dałam se spokój. Ta dieta jest dobra dla kogos kto nie ma zbyt szybkiego tempa życia i np siedzi caly dzień w domu, mi niestety szybko robi się słabo przy takich mini racjach żywieniowych :( jesli chodzi o ruch to od wczoraj mam naprawione DVD i wreszcie będe mola ćwiczyc Pilates ( z płyty z Shape\'a), do tego spacery z psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordka_zapuszczona
Hej Kochane flejtuszki:D:D:D Euelynka:) ja też mam zamiar zacząć od głodówki oczyszczającej;) także miło że nie będę sama,wiec jeśli możesz pisz o swoich sukcesach;) to bardzo motywuje:)) ja dziś rano kawka:),i właśnie zrobiłam sobie pełen dzbanek herbatki zielonej z guaraną pomarańczowa tetlaya:D jest bardzo dobra,a guarana pobudza:) i tłumi głód:> wiecie jestem pełna entuzjazmu(ciekawe jak długo:D),kupiłam sobie dziś Shape -naprawdę polecam ,bardzo dużo w nim motywujących informacji;) kosztuje co prawda 7,50.no ale...przynajmniej nie wydałam tego na jedzonko;) postanowiłam zacząć znowu dużo się ruszać bo kiedyś ruch był moją pasja a ostatnio moją pasja stał się pilot;/wiec od rana biegałam ponad godzinkę po sklepach(na pewno same wiecie jak to wykańcza:D) a teraz jak na razie pół godzinki rowerku stacjonarnego...no i muszę pomyśleć co zrobić z mym flaczejącym brzuszkiem:D... Powodzenie Skarby:*:*:*:*:*Nawet nie wiecie jak bardzo mi pomagaja tego typu topiki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leenkaaa
Witam dziewczyny:) J od jutroa zaczynam Diete Andersona moj cel to waze 65 cel 55 wzrost 164 o wlosy tez przydaloby sie zadbać mam strasznie zniszczne..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_87
ja jestem na south beach - tak na poczatek jezeli juz troche przyzwyczaje sie do zakazwo i zoladek mi sie zmniejszy to wtedy pomysle o kopenhaskiej:) ale narazie nie bo wytrzymywalam na niej gora 1 dzien i potem bylo objadanie sie bo niby na nastepny ,dzien mialam ja zaczac -i tak w kolo od ponad 3 lat jeszcze probowalam inne diety typu kapusciana,amerykanska-i to samo lipa .Dlatego teraz jestem na sb bo na tej najdluzej moge wytrzytmac a niech to bedzie wstep do odchudzania mojego:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
troche mnie przestaszylyscie ta kopenhaska, mozelepiej nie... ja rok temu wazylam 10 kg wiecej. Schudlam tylko dzieki odrzuceniu slodyczy, chleba bialego. kluch no i temu, ze ostatni posilek jadam gora o 18. Teraz, przez ten miesiac b mi zalezy zeby schudnac troche szybcie jeszcze te 5 kg zeby moj facet jak wroci zobaczyl roznice:) Ale nigdy nie stosowalam diety i nie mam pojecia co wybrac zeby przez miesiac pozbyc sie 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
i jeszcze od jutra zaczynam 6 Weidera, moze ktos sie dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na gotowanych warzywach (takich z mrożonek typu zupa jarzynowa), jogurtach, kefirach, maslance i twarogu chudnę średnio 2-3kg na tydzien ale długo tak sie nie da - cięzko mi wytrzymać bez chleba wiec te moje \"zrywy dietowe\" trwają mniej wiecej tydzien, dla przykładu: śnd - pól kostki twarogu (mozna sie tym \"napchać\") 2śnd - jogurt (np activia - w pracy) obiad - gotowane warzywka (własnie te z mrożonek - gotuję je w garnku lub dusze na patelni dodajac pól kostki bulionu, czasami jem z kawalkiem gotowanej wołowiny lub piersi z kurczaka) podwieczorek - tarte jabłko posypane otrębami pszennymi kolacja - kefir nie wiem czy to ma wpływ na trawienie ale czesto wieczorem piję lampke czerwonego wina w ramach chill out\'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadenko a pijasz kawę
? w jakim tempie chudniesz na swojej dietce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2-3kg na tydz., piję kawę ale częsciej piję kawę zbożowa gdy jest mi zimno lub chce sie jesć, czasami zielona herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik_gda
ja bym z checia schudla :/ najlepiej na 20 stycznia 10 kilo mniej to troche malo czasu chce zaczac racjonalna diete a nie rygorystyczna zeby potem nie patrzec na efekt jojo dzis zaczelam poszukiwania i zainteresowala mnie dieta atkinsa nie jestem az tak gruba ale patrzac ze keidys wazylam mniej bierze mnie nerwica i mam za mala samoakceptacje a to bardzo utrudnia diete :/ czekam az pewna dziewczyna z tego forum mi odpisze wiec nie wiem czy sa jakiekolwiek szanse a zalezy mi bo z tego co wyczytalam to stosowaly ta diete a moze ktoras z was miala stycznosc z ta dieta ??? zawsze lepiej zapytac osoby ktore przez to przeszly prawda...pozdrawiam wszystkie panie ;) jakby co to na meila proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasadenko a pijasz kawę
aha,kawę zbozową samą,bez mleczka i cukru ? Chudniesz szybciutko ale może młodziutka jesteś i dlatego,ja mam juz 32 latka i waga tak szybko nie spada niestety :(Miła z Ciebie dziewczyna,chetnie słuzysz radą,pomocą,bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik_gda
pasadenka ...tez tak robilam kiedys ze jak bylam glodna lub cos pilam zielona herbate najlepiej miete i kawe wlasnie jak np bylo mi zimno czy cos bo kiedys to praktycznie sie glodzilam w miesiac schudlam jakies 15 kilo z 75 na 60-62 gora ...teraz znow przytylam i doszlam do wniosku po tych kilku latach rygorystycznych diet tych wszystkich cudow i np diet tygodniowych badz 2 tyg ze nie chce juz takich diet chce przejsc na diete ktora nie wiem potrwa nawet te 3 miesiace gdzie ta waga bedzie spadala powoli ale przynajmniej nauczy mnie to racjonalnego odzywiania a nie wpierdalania za przeproszeniem ...jak nie jem nic to nie jem jak juz sie dosiade to nie ma konca wrrr nie nawidze tego :( i z roku na rok trace ta hmm jakby to powiedziec staje sie coraz bardziej niedowartosciowana i to przeszkadza mi w osiagnieciu sukcesu... kiedys czulam sie lepiej i to pomagalo mi w chudnieciu a kiedy przytylam poczulam sie gorzej i teraz tak w tym tkwie...cwiczen mi nie brakuje uwielbiam sie spocic moge tak codzinennie tylko czasu nie ma tyle :/ ale cwiczenia to drobnostka leniwa nie jestem chodzi glownie o zarcie bleee .., w kazdym badz razie bede tu zagladac i liczyc na jakies wsparcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawę zbożową z mlekiem (normalna kawę tez piję z mlekiem). Nie wiem czy to kwestia wieku - mam 24l ale od 3mies biorę tabsy anty (novynette) - co prawda wagowo po nich nie przytyłam ale czuje sie jakas taka pelniejsza w obrębie bioder i brzucha i niestety widac to po ciuchach :( dlatego sie odchudzam. 3 lata temu ważylam 57 (po nieudanym eksperymencie z kopenhaska :P, pisałam o tym wyżej) więc póki co dąze do 56, mniej mi chyba nie potrzeba bo wyglądalabym jak szkieletor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasadenko dziekuje
życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×