Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia1232

atrakcje weselne fotobudka

Polecane posty

Gość zosia1232

Witam, znalazłam w internecie coś takiego http://www.fotobudka.net zastanawiam się czy nie wynająć takiej budki na wesele. Czy ktoś już może korzystał z takiej budki?? Jaka była reakcja gości na taki gadżet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na weselu z tymi gażetami i był to raczej niezbyt trafiona atrakcja,no bo niby dla kogo ma by być ta atrakcja,dla spoconej ciotki czy piajego wójka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wUjka jak już ;) a ja byłam na weselu z fotobudką gdzie wszyscy dobrze się bawili. Zdjęcia wyszły bardzo zabawnie i nawet starsze osoby wykazały się ogromnym dystansem do samych siebie, wygłupiając się przed obiektywem:) Dla mnie to bardzo dobry pomysł, akurat młodzi od razu w cenie mieli akcesoria wliczone, więc koszty nie były powalające, a zabawa - jak już wspomniałam, wspaniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasieńka
Ja również uważam, że to świetny sposób. Jak ma się rodzinę z klasą, i każdy potrafi się zachować, to chyba nic złego w tym, że to fotobudka będzie robiła zdjęcia , a nie wynajęty fotograf. Jako atrakcja ? Moim zdanie strzał w dziesiątkę. Polecam Tobie fotobudkę ze SmileBox. ;) Jako jedyna ma dobre ceny, no i można ustalić indywidualny wygląd takiego magicznego pudełka do zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynaś
SmileBox , to faktycznie najlepszy pomysł ;) Najlepsza cena na rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chrzciny ,urodziny to fajna rozrywka ,na wesele nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaaaa
A ja właśnie uważam, że na wesele fotobudka to super opcja. Jak ktoś chce luźne i ciekawe wesele, to fotobudka np. właśnie SmileBox, to najlepsze rozwiązanie . Wiem, to po sobie :) Miałam dość specyficzne wesele, dlatego fotobudka była jak najbardziej na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zabawa na chrzcinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczna reklama , a teraz już podziekujemy firmie Smilebox za czynny udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobswojslub
Fotobudka na weselu to bardzo dobry pomysł. U nas bawili się ludzie praktycznie w każdym wieku. No i koszt takiej atrakcji jest relatywnie niski jeśli brać pod uwagę cały budżet weselny. Zdecydowanie warto. PS: a firmie SmileBox serdecznie dziękujemy za pokaz żenującego marketingu szemranego na forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_f
Ja miałam to na swoim weselu!:) Super zabawa i przy okazji mini prezenty dla gości w formie zdjęć. Polecam chłopaków z http://www.foto-kabina.pl/ bo mają wyjątkowy dar rozruszania nawet najsztywniejszych gości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie miałam fotobudki na weselu i przez to czuję się gorsza. Mało tego, wyczytałam, że jak się nie zamówiło fotobudki, to ewentualne dziec***ary młodej będą się jąkać i będą miały tendencję do tycia. nie zróbcie takiego błędu, zamówcie fotobudkę już dziś, niech właścicielom interes się kręci, a wam niech się wydaje, że takie światowe z was ludzie. Dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam fotobudke i kolejna ustawiala sie do niej caly czas, polecam kazdemu fotobudke, ja mialam firme www.limuzyna4u.pl, oni maja duzoo atrakcji weselnych ale ja wybralam tylko fotobudke, bo nie mialam wiecej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Strata pieniędzy po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.fotofun24.com.pl tam są bardzo atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest genialny pomysł ta fotobudka! Nie, nie na wesele, po prostu każda z firm, które w tym wątku swoje fotobudki wychwala liczy na zarobek na waszej naiwności. Zamawiajcie jak najtańszą wódkę, jak najgorsze menu, sukienkę kupcie na portalu aukcyjnym, ale o zamówieniu fotobudki nie zapominajcie. Właściciele fotobudek muszą z czegoś żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca rozumiem skąd tyle jadu w 'przeciwnikach' fotobudek. Przecież to atrakcja jak każda inna. Jeden chce sobie zamówić fontannę czekoladową, drugi pokaz barmański, trzeci fotobudkę, a czwarty jeszcze co innego. Dlaczego tak zajadle wyśmiewać coś? Jeśli ktoś nie jest zainteresowany to po prostu nie skorzysta z tej atrakcji, nie widzę problemu :) Ze swojej strony polecam fotobudkę FotobOOdka :) www.fotoboodka.pl Pozdrawiam wszystkich, zarówno osoby zadowolone z tego typu atrakcji jak i wyśmiewaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci powiem skąd tyle jadu - atrakcja jest super, ale droga, więc ludzie których nie stać się rzucają. sama byłam na kilku imprezach gdzie była fotobudka i w sumie dzięki temu sztywne towarzystwo się rozkręciło. jakby ktoś chciał to mam namiary na taniaą fotobudkę z małopolski - podaje maila, można pisać ang.jur@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam fotobudke na wesele. U nas w jej towarzystwie bawili się wszyscy i młodzi i starzy. Swietna pamiątka dla naszych gości i dla nas! Polecam fotobudka wroclaw www.fotoboxik.pl Genialna i fachowa obsługa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam na dwóch weselach, gdzie była fotobudka.. Niestety jest to trochę ciężki temat, gdyż jedna i druga para wydała na nią kupę kasy, a na pierwszy rzut oka widać, która firma przykłada się do swojej roboty, a która żeruje tylko na zarobku.. Sama chciałam mieć taką atrakcje na swoim weselu, jednak teraz wiem, że trzeba dokładnie przyjrzeć się ofertom i zdjęciom, bo jedne są piękne jasne, a drugie- zrobione jak u najtańszego fotografa.. a nie chyba o to nam chodzi, skoro nie jest to mały wydatek.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta008
No właśnie , jak poprzedniczka jestem właśnie po weselu gdzie była wynajęta taka fotobudka. To było od firmy www.sweet-fotka.pl I powiem szczerze że byłam zauroczona. Dwie osoby, meżczyzna i kobieta zachęcające do robienia zdjęć, potrafili zająć się też dziećmi, zdjęcia oki, beż żadnych uwag. Fotobudka fajnie wyglądała. Ludzi epotrafili bawić się razem z nami, podpowiadali. Było naprawdę bardzo fajnie. Dodatkowo para młoda zamówiła zdjęcia na takich płykach jakby ściennych. Wyglądają też super. I tak jak mówiła moja poprzedniczka warto sprawdzić która firma na co stawia. Ale zapewniam że warto sobie coś takiego sprawić. W sierpniu jest mój ślub i też już zarezerwowałam termin. Trzymajcie kciuki bo życie dopiero przede Mną :) Pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to obecnie chyba jedna z najciekawszych atrakcji, jaką można spotkac na weselu. Na przyjeciu gdzie byłam gościem, para młoda wykorzystała wykonane tam zdjęcia jako element podzękowania:) Każdemu kto poszukuje fotobudki na swoje przyjęcie polecam poszukać ofert na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Atrakcje-weselne/ tam jest chyba najwięcej tego typu ogłoszeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy za reklamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partyking.pl - muszę przyznać, że chociaż byłem sceptycznie nastawiony do pomysłu mojej wtedy jeszcze narzeczonej, teraz uważam że ta firma i ich fotobudka była strzałem w dziesiątkę. Trzeba było dać za nich tysiaka, ale zdjęcia jakie dzięki temu wyszły... Niesamowita pamiątka na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz w ciemno dzwonić do http://www.wesolafotka.pl/ - mają taką ilość gadżetów, że szok. :) Goście mojego wesela bawili się z nimi fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio bylismy na weselu z fotobudka i zainteresowanie bylo ogromne. Ludzie sie przebierali , wyglupiali a na koniec dostawali pamiatkowe zdjecia ( ktore pozniej mozna było sobie wywołac dodatkowo bo umieszczane byly na internecie :-) oczywiscie chronione haslem). Wiadomo ze wiecej mlodych z tego korzystalo ale i u starszych nie zabraklo zainteresowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam jeszcze ze to wcale nie jest droga atrakcja, takze polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×