Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubująca w lipcu 2012

bukiet ślubny-cena

Polecane posty

Gość ślubująca w lipcu 2012

mozecie mi napisać ile płacicie/płaciliście za bukiet ślubny, jako że suknia ejst strojna chcę skromny bukiet z róż i kalii, bardzo skromniutki, koszt 120zł, trochę dużo mi sie wydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bukiet zrobila
kolezanka wiec dostalam go za darmo to byl prezent od niej ty placisz 120 nie wiem czy to duzo czy nie wydaje sie ze nie az tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bukiet zrobila
a kiedys slyszalam ze dziewczyny nawet po 300 zl placa za bukiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca w lipcu 2012
no właśnie, powiedziałam ze nie chce żadnych ozdób, zadnej zieleniny, poprostu kilka róż i kalii, gdzie ona ma 4,50za róze, i 8za kalie, to niech wyjdzie 50zł za kwiaty, i 70robicizna chyba będę szukać jeszcze gdzie indziej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca w lipcu 2012
ja rozumiem ale ja chcę bardzo skromny, kilka kwiatów wiadome że rózne kwiaty dodatki, kosztują, ale ja chcę wiązanke z kilku kwiatów, żadnych dodatków, nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bukiet zrobila
wiadomo ze ona te kwiaty bedzie miala taniej, jezeli chcialabys kupic u nich kalie i róze napewno sprzedaliby drozej, pozatym kwiaciarnia musi zarobic na swoje utrzymanie dlatego musza wziac za robocizne inaczej by im sie nie oplacalo nie wiem czy znajdziesz gdzies taniej ale szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bukiet zrobila
zawsze mozesz kupic roze i kalie i zrobic sama wtedy napewno bedzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta róza na pewno
po 4,50, kalia po 8 ok, ale róża to już od długości zależy, poza tym drut, taśma do owinięcia i szpilki mam kwiaciarnię, to wiem, jeśli róża krótka, to cena wygórowana, jesli długa to juz inna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca w lipcu 2012
krótkie kwiaty i małe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bukiet zrobila
a moim zdaniem ona wcale nie chce tak duzo bo jak sama policzylas same kwiaty to prawie 50zl + te druty, szpilki, tasmy i inne rzeczy to tez pewnie z 10 zl wiec za sama wiazanke wychodzi 60zl a ona chce 120zl bo ty nie placisz za same kwiaty ale tez za jej prace, a ona zeby utrzymac kwiaciarnie nie moze sprzedawac po kosztach bo szybko by zbankrutowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca w lipcu 2012
ok, ale wiecie co mnie dziwi, miałam slub cywilny, i bukiet był o wiele wiekszy, i zdobniejszy, bordowe róze, z karalikami, zieleniną, wstązeczką, i zapłaciłm 60zł, bo to było na ślub cywilny, no i dlatego mnie ta cena tak dziwi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bukiet zrobila
a kiedy mialas cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca w lipcu 2012
4miesiace temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi bukiet zrobila
to idz do innej kwiaciarni i tez powiedz ze chcesz na cywilny to moze bedzie taniej chociaz to dziwne, bo zawsze sie mówi "bukiet slubny" a nie "bukiet do slubu koscielnego czy cywilnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź jeszcze raz do tej kwiaciarni opisz ten bukiet i powiedz że to dla babci na imieniy. Zobaczysz że usłyszysz inną cenę. Wszyscy jak usłyszą ślub to cena 50 % skacze do góry. MOja znajoma tak zrobiła wysłala swojego faceta i on powiedział że potzrebuje bukiet z takich kwiatków jeden większy bo dla Mamy a drugi taki sam mniejszy dla babci z okazji urodzin. Osszczędził na tych dwóch bukietach ponad 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo umarło
kwiaty do bukietów ślubnych wybiera się lepsze jakośiowo i cena te zależy od sezonu wszystko byscie chciały za darmo jedz na giełde i kup sobie sama kwiaty i zrób bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczek
Jakies tanie te bukiety ślubne... ja za bukiet z roz i tulipanow plus butonierka place 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca w lipcu 2012
to wiadome że jak będzie dużo kwiatów dodatków, to będzie drogo, ja chcę dosłownie kilka szt, tak z 6-7 nie więcej, bo bukiet musi być skromny,bo suknia jest strojna, ale już znalazłam w innej kwiaciarni, koszt 90-100zł w zależności od ceny kalii, będą białe róże i pomarańczowe kalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat bukiet
dla babci , to nie to samo co ślubny, ja bym nie chciała takiego jak dla babci prawdziwy ślubny na prawdę wymaga pracy nie jestem za dzikim windowaniem cen, ale mam wrażenie, ze już przesadzacie na wszystko inne grube tysiące, a bukiet jak dla babci nie mówię tu o tym by płacić jak za zboże, i rzeczywiście trzeba popytać, porównać ceny, ale jak chcecie mieć porządny, zadrutowany, zaimpregnowany to nie może kosztować tyle co ten dla cioci na imieniny przykład: ktoś chce bukiet z 5 kolorów goździków, goździk drogi nie jest, ale taka kwiaciarka nie może kupić 5 takich, 5 takich i 5 takich musi kupić 5 paczek, po 20-25 goździków, inwestuje pieniądze, pozostałe kwiaty jej zostaną, ale może ich nie sprzedać musi liczyć więcej, oczywiście nie za 100 goździków, ale stosunkowo cena się podnosi ciężko zrozumieć? idź na giełdę jedna z drugą, kup paczkę róż, kup paczkę kalii, dodatki, taśma i zobaczymy ile wydasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffuu
No tak Slubniczka2012 ze wstydu pisze na pomarańczowo. Od ust sobie odejmie żeby kupić kwiatki za ponad stówe. Ale to i tak nie pomoże bo gustu za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w kwiaciarni powie sie slowo "slubny" cena idzie 2 razy w gore niestety. ja 3 lata temu zaplacilam 120 zl za moj bukiet (kalie z takimi dlugimi 'trawami' i perelkami na nich), kazda z druhen (3) miala 1 kalie i maz i druzby (3) mieli tez przypinke z malych kalii przynioslam zdjecie jak ten bukiet ma wygladac, pani mi doradzila troche inaczej i wygladal lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubująca w lipcu 2012
dziekuję wam bardzo za rady, z kimś mnie pomyliliscie, bo sie tutaj nie udzielam, a wydawać nie chcę dużo, czy to źle?? uważam ze nie, pozdrawiam serdecznie, temat uważam za zamkniety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zamawiała któraś z Was wiązankę przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w http://www.artico.com.pl/ w Krakowie są piękne wiązanki ślubne, jak ktoś szuka to polecam ich sprawdzić, nie mają wygórowanych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz po taki bukiet i powiedz ze dla mamy na imieniny zaplacisz max 60zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bardzo atrakcyjne pieniądze zakupiliśmy kwiaty ślubne z oferty http://www.florapoint.pl . Ich kwiaciarnia zaopatrzyła nas w prześlicznie, idealnie skomponowany bukiet kwiatów który okazał się kolejnym, interesującym elementem naszej ceremonii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie jeszcze tutaj http://kwiatyupominki.pl/ mają naprawdę świetne te bukiety i spersonalizowane. Ja miałam zarówno pod względem koloru jak i materiałów. Do tego dodano mi kryształki o jakie prosiłam. Wyszło bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam kwiaty ze Studia Sulik www.studiosulik.pl i to za bardzo atrakcyjne pieniądze. Nawet gdyby były spore, to należy zwracać uwagę przede wszystkim na jakość. W końcu to ona decyduje o ogólnym wyglądzie tego, co mamy do zaprezentowania. Dla mnie wykonali przepiękny a przede wszystkim niezapomniany bukiet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×