Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka panna mloda

bylam brzydka panna mloda

Polecane posty

Gość brzydka panna mloda

smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animka213
każda panna młoda jest piękna! Ma coś czego nie ma żadna kobieta na weselu-szczęście w oczach. To jest najważniejsze i najpiękniejsze. Nie sukienka czy fryzura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale belkot nie moge
Ma coś czego nie ma żadna kobieta na weselu-szczęście w oczach. what?????????nieprawda.... ja np mam przeszczesliwe oczy jak widze zachod slonca nad morzem albo wedruje po gorach I to prawda.Bylam na wielu weselach i czasami kolezanki byly ladniejsze od samej panny mlodej i tez mialy szczescie w oczach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludu pański
a czemu tak uważasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAH
KAŻDA JEST PIĘKNA! nie można byc próżnym i zepsutym do końca. Patrz czasem na ludzi oczami duszy a zobaczysz więcej niż Ci się wydaje. Byłam na weselach gdzie panna młda wyglądała skromnie, miała nie do końca dobrana fryzurę, ale od niej emanowało prawdziwe szczęście i miłość. Pyła piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka panna mloda
bo tak bylo-wiem to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
że nie ma brzydkich panien młdych. We mnie zawsze wzbudzają zazdrośc... i nie chodzi o ciuchy tylko o to coś. Nie wiem jak to określic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie pytam
moze o to ze sa glowna atrakcja? i kazdy gada -jako ona to piekna,mimo ze to jest nieprawda,ale przeciez to bylby gzrech pwpiedziec i to na weselu ze -no niektorzy goscie wygladaja o wiele lepiej niz ta panna mloda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt. Nie każda panna młoda jest cudowna, śliczna i przepiękna, a najgorsze, że zamiast zwrócić uwagę - za dużo pudru, za krótka sukienka, za dużo kwiatów we włosach to trzeba udawać, że wszystko jest ok :) Jedna ja ostatnio na ślubie swojej siostry - chociaż wyglądała prawie idealnie, bo śliczna z niej kobieta - powiedziałam, że nie musiała kłaść tyle tapety, bo ma cudowną, gładką buźkę, ale jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu 5
oczywiscie ze zdarzaja sie byc brzydkie panny mlode i ten nawet usmiech ze szczescia nic nie pomaga przestancie..czasami na ulicy laska w zwyklych jeansach i t-shircie wyglada o niebo lepiej niz panna mloda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabaster83
ja tez nie bylam z siebie zadowolona:(( jak patrze na zdjecia to jestem zla na siebie.Podobno jestem bardzo ladna kobieta, ale w dzien slubu bylam ledwie zywa - przez kilka dni wczesniej sluzylam jako przewodnik po Warszawie dla przyjezdnej rodziny, w piatek wieczorem zabijalam goraczke..wiec w sobote wygladalam wciaz jak z krzyza zdjeta:(( a pod koniec wesela stracilam prawie glos:((..dobrze,ze pod koniec wesela, hah.Ale jak patrze na zdjecia, to widze wychudzona, poszarzala cere i zmeczenie w oczach.Sama robilam makijaz, bo nie mialam czasu...pewnie byl za delikatny:(( a z fryzury tez nie bylam zadowolona:(( o 100 razy lepsza wyszla na probnym i w dodatku siedzialam 2.5 godziny u fryzjera, bo w miedzczasie jeszcze 5 innych dziewczyn czesano.. Wiec sie nie martw autorko...nie ty jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka panna mloda
mysle ze mialam niezbyt dobrana suknie-fakt nie jestem super zgrabna ale tez nie monstrum a tu jednak widze jakies wystajace waleczki na zdj:( fryzura i makijaz byl ok-na buzi sie sobie podobalam choc zaluje ze dalam sie namowic na zostawiona grzywke-caly czas nerwowo poprawialm wlosy,w kosciele sie kiwalam jak dziecko w przedszkolu-to chyba nerwy.mialam wysokie buty (tzn nie wysokie bo 5cm) ale jestem z moim mezem rowna i w butach bylam wyzsza.na zdj widze ze mam grube ramiona:( zaluje ze nie schudlam cos:( w ogole terza zaluje ze mialam bizuterie jaka mialam,suknie jaka mialam i nawet butow zaluje:(wszytko moglam miec lepsze i ladniejsze...nawet fotograf choc kosztowal majatek to spisal sie tak sobie-tzn zdjecia ladne ale mam wrazenie ze brakuje pewnych ujec ktore powinny byc ale juz sie ich nie da odtworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee nie rozumiem
to nie mierzyłaś sukienki zanim kupiłaś? I z kim kupowałas? Wałeczków wcześniej na żadnym innym zdjęciu nie widziałaś? Nie wiem, z tego co tu czytam na forum wynika, że średni czas przygotowywania się do ślubu wynosi 1,5 roku. W tym czasie można chyba wszystko dopracować, a nawet schudnąć bez uszczerbku dla zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem ze za pare
czy parenascie lat i tak bedzisz uwazala, ze to bardzo piekne zdjecia, bo sie czlowiek przeciez starzeje. Ja ostatnio bylam na weselu, na codzien piekna dziewczyan, niestety zrobila jej kosmetyczka straszna tapete, fryzjer tez malonaturalne wlosu, a ona sto razylepiej wyglada "z wody". Poza tym stres, zmeczenie. zobacz ze wcale panny mlode nie sa na zdjeciach takie ach- och.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka panna mloda
ja swoj slub organizowalam na predko bo w 3 miesiace i nie jestem w ciazy.tak zwyczajnie sie poskladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkie
Było minęło. Ty nie masz innych zajęć by tylko rozmyślać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka panna mloda
no wlasnie nie mam:( wyszlam za maz a nie mam pracy ani mozliwosci jej dostac:( jestem za granica,ie mam przyjaciol,maz w pracy od rana do wieczora... jedynye co mam to zdj ze slubu-trzeba je powklejac to tu to tam i jak na nie patrze to jakos tak widze ze duzo mi brakowalo do bycia piekna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo moze byc nieciekawie
Ja tez szybko organizuje slub i tez moze nie byc ciekawie.Zaluje, ze nie mierzylam sukni 10, 20, 30 w roznych salonach.W efekcie przymierzylam 2 i wybralam jedna, ktora niestety zostala zle uszyta i teraz czekam na druga suknie wybrana na szybko bo za tydzien mam slub.Nawet nie wiem jak ta suknia wyglada, bo przez zalane oczy lzami niewiele widzialam. Sala jest tez mala i niezbyt urodziwa, zespol wybrany w ciemno wiec jestem pelna obaw...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia 85
ehh troche rozumiem autorkę , sama cos podobnego po studniówce prżeżywalam , niby suknie mialam ładną fryzure i włosy też , ale jak sie zobaczylam na kasecie to wszystkie laski jakos bardziej mi się podobały niż ja sama . Jakies krzywe plecy mam i zero wdzięku w poruszaniu się , zero uśmiechu. Jestem zgrabna często to slyszę , ale nie umiem się ladnie zaprezentować , poruszać, uśmiechać. Nawet mój brat mi to powiedzial , w ruchach jestem taka jakas nieporadna. Nie cierpie sie ogladac na kasetach , jakos na z djęciu ujdzie ale nagrania mnie sresuja . Chyba na swoje wesele zamówie tylko fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kompleksy macie. Myślę, że przesadzacie. Ja miałam nie mieć typowej sukni slubnej, tylko miałam sobie coś tam uszyć, ale weszłam do 1 (dosłownie jednego) salonu i właścicielka ubrała mnie w taka suknię, że się przekonałam. Chyba miałam szczęście, bo jestem kawał kobity, a w tej sukni wygladam tak szczupło, jakbym z 10 kilo mniej miała. ale widac było, że kobita :\"zęby zjadła\" w zawodzie i od razu wiedziała co dać. Ale mnie bardzo chwalono w dzieciństwie, może to jest klucz do dobrego samopoczucia. Ale myślę, że i teraz da się naprawić. Jak będziesz mówić, że jesteś brzydka, to wszyscy w to uwierzą, nawet jak nie myśleli tak o Tobie i na odwrót też to działa. Pracowałam kiedyś z dziewczyną, która wydawała mi się przeciętna. Niewysoka, niezgrabne nogi, duża pupa. Fakt na buzi była ładna. Ale ona miała dobre zdanie o sobie, mąż ja bardzo kochał i chyba też dowartosciowywał. I jak kiedyś cos takiego o sobie powiedziała, \" a co, przeciez brzydka nie jestem\", to ja zaczęłam na nią inaczej patrzeć. Tak, że siła sugestii. Mów wszystkim, że to było fajne, z tego byłaś zadowolona, a i oni to zauważą. Oczywiście w umiarem, bo można sie ośmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbb
Zapodaj jakieś zdjęcia, to Ci powiemy, jak wyglądałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka panna mloda
nie potrzebuje jeszcze dodatkowej oceny na forum...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie trzeba mierzyc
30 sukien, żeby znaleźć tę właściwą. Tak, jak ktoś wyżej napisał, duże znaczenie ma doświadczenie pani w sklepie. Ja byłam w 5, może 6 salonach, z czego tylko w dwóch cokolwiek mierzyłam. W tym drugim przejrzałam katalog, wybrałam 4 suknie. Przymierzyłam pierwszą i wiedziałam, że to ta. Pani, ktora mnie obsługiwała tez była profesjonalistką i od razu wiedziała w czym komu będzie dobrze. Niestety, wiele klientek nie docenia tego. Wybierają sukienki, które akurat są na topie, tylko dlatego że koleżanka/kuzynka/sąsiadka miała taką i dobrze wyglądała. A nie każdy dobrze wygląda w gorsecie, czy w sukience odcinanej pod biustem. Trzeba czasami posłuchać rady osoby postronnej, a nie brać bezmyślnie to, co modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to do wcale nie trzeba mierzyć. Jak odbierałam suknię, to przymierzała inna suknię dziewczyna. Wyglądała źle, ładna dziewczyna wybrała krój którą ją pogrubiał i odejmował wzrostu. cmokały nad nią, probowały subtelnie podsunąć coś innego, ale się uparła. Tylko do mnie głową kręciła, że to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:40 ale z ciebie k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cóż z tego, że byłaś brzydką panną młodą? Teraz masz szansę być piękną żoną, matką, kobietą. Ogarnij się, trochę o siebie zadbaj, a przede wszystkim postaraj się, żeby uzewnętrznić to piękno, które w tobie jest i które może się wielu ludziom, w tym twojemu mężowi przede wszystkim, podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam zle uszyta suknie na wlasnym slubie ,byla za dluga i nieprzypiety welon ktory mi spadal .Czy moze byc gorzej?Nie moge sie z tym pogodzic ,budze sie rano i pierwsze o cZym mysle to sukienka slubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :) nie wierzę... odgrzewany temat ale... :) Mnie jak już , to `marzy się` cichy ślub na plaży. Może być nawet w stroju kąpielowym lub prześcieradle, wsio jedno :D Dwie osoby są ważne, nie otoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×