Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akumamatata

chrzest i swoj slub. ktora sukienka? doradzcie

Polecane posty

Gość akumamatata

doradzccie jaka sukienke wybrac na swoj slub i chrzciny dziecka? wybralam kilka pozycji. ktora wam sie najbardziej podoba? a moze macie jakies swoje propozycje? Intereuje mnie cos w odcieniach bieli i ecru http://moda.allegro.pl/asos-premium-z-kwiatem-s-m-l-najtaniej-gratis-i1537537823.html http://moda.allegro.pl/bombka-kolor-do-wyboru-r-xxl-i1529533179.html http://moda.allegro.pl/suknia-kolor-do-wyboru-r-48-i1539756538.html#gallery http://moda.allegro.pl/okazja-sliczna-slub-wesele-apart-roz-38-40-i1537834400.html z gory dzieki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluyt
A czy slub jest w kosciele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
tak w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkkkaaa
Pierwsza, kolor nude - przepiękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
nie chce dlugiej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sukienki na ślub swój ? Gdybyś na kogoś ślub szła to okej ale takie na swój to dziwnie się będą na ciebie patrzec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja jestem za ostatnia jest swietna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluyt
A bedzie welon czy tylko cos we wlosach? Sama mialam sukienke za kolano bez ramiaczek na swoim cywilnym,sis na swoim koscielnym tez ( z chrzcinami) .mi sie podoba tez 1 i 3.ta bombka odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba 1 i 3
absolutnie nie bombka, wygląda tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfisdfbiofgdjiosskbdlsddk
Jedynie pierwsza-kolor nude (jak ewkkkkaaa) albo ostatnia. Sorry,ale pozostałe to raczej się do Kościoła nie nadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie takie krótkie na ślub , kobieta musi wyglądac czarująco na swoim ślubie , piękna długa suknia a nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych wszystkich to chyba ta ostatnia najlepsza... a dlaczego nie chcesz długiej klasycznej sukni? Bo z dzieckiem? U mnie w miejscowości zdarzaja się też takie łaczone śluby z chrztem i panny młode maja klasyczne białe suknie, tylko bez welonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluyt
A czemu nie??? Moze niech welon zalozy i beze :S niech dziewice udaje :o Zdecydowanie 1 nude :) do tego bukiecik,cos we wlosach,wysokie buty i ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba
pierwsza nude tylko bym ten kwiat zmieniła a tak jest bardzo elegancka i piękna nieprawda że się nie nadaje do kościoła inne ubierają się jak straszydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluyt
Dziewczyny jakie wy staromodne jestescie.dziewczyna nie robi wesela,pewnie tylko male przyjecie,bo Wy to zastaw sie a pokaz sie nie :o zal... Autorko 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatarian
pierwsza piękna- ale ubrałabym się tak na cudze wesele nie na własne mój typ= ostatnia, skromna- właściwa na tego typu okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandżaro
Tak, bo te wszystkie panny młode, które nie mają dzieci są dziewicami przy ślubie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa.
mi sie ta pierwsza strasznie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluyt
Kilimandzaro to wlasnie mialam na mysli,ubieraja sie w biale suknie i welony i swietojebliwe udaja..zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
tak bedzie to nasza skromna uroczystosc. nie bedzie wesela z orkiestra i 250ciu gosci, nie wydam tez 40 tys zł. na slub. chcemy ten dzien spedzic w gronie NAJblizszych, skromnie i nie na pokazi... i nie chodzi o to, ze nie chce dlugiej sukni z welonem bo mam dziecko, poprostu chce wygladac ladnie i wydaje mi sie ze do tego nie potrzeba specjalnej sukni slubnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
nie trzeba- butki sa sliczne ;) mi tez najbardziej widzi sie ta pierwsza lub. ew ostatnia. wlosy mam dosc dlugie (specjalnie zapuszczalam do slubnej fryzury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluyt
Buty piekne :) Autorko to jak u mnie :) powodzenia :) Wpielabym kwiatki we wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
myslalam o jakims koku zrobionym i czegos nie duzego we wlosy, poniewaz ten kwiat z sukienki jest dosc duzy i nie chce przesadzac z big dodatkami ;D ten kwiat juz wystarczajaco bedzie sie zucal w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba
ehh za późno przeczytałam że kok :D ale coś pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacrima.....
alez zbieg okoliczności! autorko w marcu brałam ślub i miałam na sobie ostatnią z zaproponowanych przez ciebie sukienek. moze to niezbyt skromnie, ale powiem ci ze wygladalam przepieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
Jesli sie zdecyduje upiac wlosy- zdecydowanie te pierwsza! ;) jest skromna a zarazem bardzo ladna. a jak rozpuszczone- ostatnia. lekkie loczki zawsze mi sie kojarzyly z romantyzmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×