Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaska

co myslicie o tej sukni?

Polecane posty

Gość agaska

moim zdaniem jest najpiekniejsza na swiecie ... ale moze dlatego ze szukam od niedawna :) pozatym wlasnie wyobrazam siebie w tej sukni poniewaz przypominam troszke ta modelke...:) boje sie jednak tego efektu wyszczuplajacego , poniewaz i tak jestem bardzo chuda !! ale na tym zdjeciu wyglada slicznie i jest z satyny dziewczyny co myslicie ???? http://www.allegro.pl/item100944104_suknia_slubna_cosmobella_by_demetrios.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaska
nikt sie nie wypowie :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jest ciekawa ale wyglada tak sztywno troche ale fajna ogolnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaska
wiem na tym zdjeciu wyglada tak sztywno i bardzooo szeroko na zdjeciu , ale mam tez zdjecia na osobie i tam wyglada swietnie :) a chodzi mi tez o to zeby sukienka byla prosta bez zbednych swiecidelek , rozyczek i koralikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________
A możesz pokazać resztę zdjęć jakie masz? Bo na tym nie widać tych cyrkonii i srebrnej nitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
Na pewno oryginalna, ale mnie nie powala. Piszesz, że chcesz coś prostego (bez koralików, rówyczek), a tutaj jest tych różyczek jak dla mnie zbyt dużo. Może na żywo nie jest taka "przerysowana"? Chodzi mi o ten ostry kontrast między czernią i bielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm...
ladna, choc taka jakby "papierowa" troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie bardzo piękna, wcale nie sztywna, cudna, dzieło sztuki;)) Ma to co lubie najabrdziej prostote, skromnosc i oryginalnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ???? mnie się absolutnie nie podoba :) ale to tylko moje zdanie jest więc z góry proszę o niekomentowanie mojej opinii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za takimi zdobieniami na sukniach ślubnych :o te róże wyglądają jak z nekrologów Wyborczej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
dla mnie tez ochydna ale to moja subiektywna ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już oceniałyśmy
tą kiecke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wam powiem ze
jest obrzydliwa :O :O :O :O ale to tez moja subiektywna ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaska
:) teoria dziekuje i za Twoja opinie :) wiec jesli chodzi o to ze chce skoromna suknie to ta mi sie wydaje idealna , poniewaz nie lubie bardzo tych gorsetowatych sykienek gdzie pellno nawszadzanych koralikow i wyszywane sa od gory do dolu ( w stylu rococo) :) a ta wydaje mi sie skromna , poniewaz ma tylko te czarne hafty , ktore mnie sie osobiscie podobaja i uwazam ze sa oryginalne :) a nie patrzcie na to jak wyglada material , poniewaz ona jest z satyny !! i na zywo wyglada cudownie :) przeciez suknia slubna nie moze byc tez za skromna mam zdjecia na zywo, ale sa to wlascicielki sukni i nie bede ich rozpowszechniac, rozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooopa
wygląda jak filiżanka i jakoś nie wdzą tego "efektu wyszczuplania"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agasko ---> ależ uprzejmie proszę :) wiesz powiem Ci jeszcze jedno : jeśli ona naprawdę Ci się spodobała i uważasz że będziesz w niej wyglądać cudnie to żadne negatywne opinie na jej temat Cię od kupna nie odwiodą :) a pozatym każda z nas ma inny gust i to że mi się ona nie podoba to nie znaczy że nie jest ładna :D bo brzydka nie jest tylko po prostu absolutnie nie w moim stylu i guście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
hahaha dokladnie jak filizanka i kolor czarny na slubie to chyba bardzo glupi pomysl ale to moja subiektywna ocena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________
Przeciez mozesz je pokazać, zasłaniając jej twarz, albo w ogóle "obcinając" głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaska
mam 167 cm i 46 kg efekt wyszczuplenia napewno bedzie - na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak sie rozwiedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaska
to tylko male dodatkli czarne !! a niekiedy dziewczyny ubieraja czerwone gosety i bialy dól !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze poprostu zajefajna! szkoda ze nie wpadlam na taka przed swoim slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooopa
ponawiam, zastanow się, to co inne nie zawsze nie zawsze jest ładne, dla mnie jest conajmniej brzydka i rzeczywiście czarne dodatki nie w te pore. Ja mam 172 cm i 47 kg i w życiu bym jej nie ubrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pani z drugiego linku nie
powinna była zakladac takiej odkrytej sukni mając tłuste ramiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się bardziej
no może i grube miała ale sukienka ładna : prosta skromna biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaska
ta ostatnia wogole mnie sie nie podoba :( ta "moja" wydaje mi sie jakas dystyngowana taka krolewska :) a tamta biala taka zwykla ale musisz byc chudziutka !!! ja mam problem bo nigdy nie moge kupic odpowiednich ubran , rozmiar XS jest na mnie tylko dobry uwazam ze bedzie mi pasowac ta sukienka , nie wiem co powiem po jej przymierzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×