Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co na prezeny

Co na prezent?

Polecane posty

Gość Co na prezeny

cześć W kwietniu wybieram się na wesele do koleżanki, do jakiej kwoty powinnam jej kupić przent i co byście zaproponowali. Dodam, że nie pracuję jeszcze studiuje a na to wesele ide zkolegą, nie chłopakiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jej dała pieniądze. Tyle na ile Cię stać. Brałam slub w tamtym roku w kwietniu i dostalismy tylko2 prezenty (komplet garnków, który stoi teraz w szafie, bo garnki już mielismy), a drugi prezent jest bardzo przydatny (robot wielofunkcyjny),ale to dość duży wydatek (nasz kosztował 400 zł, wiemy, bo cena była dołączona do gwarancji). Z prezentami jest naprawde kłopot, bo niewiadomo czy tyrafi się w czyjś gust lub czy ta osoba już tego nie ma, albo nie dostanie od kogoś innego. Ja od swoich koleżanek które były z osobami towarzyszącymi dostałam od 100 do 150 zł i jak na osoby studiujące i nie pracujące to uważam, że to wcale nie było mało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam dawania prezentów.... młodzi zawsze wolą kaskę - takie życie. No chyba ze są zamozni i wszystko mają - to wartos pokusic sie o oryginalny prezent. Ja na swoim weselu tez wolałabym kase...zebysmy mogli z Misiem urządzic mieszkanko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzak-s
ja ostatnio skorzystałam z pomysłu koleżaki : rozmienione pieniądze(tu w zależności ile chcesz przeznaczy na prezent jesli ok 250-300zł/parę to rozmienione na 2 i 5-cio złotówki) zapakowane w jakąś fajną ,drewnianą szkatułkę (+ok 40zł.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak polecam pieniazki (patrze z perspektywy wlasnego slubu) wtedy mlodzi moga kupic co chca jesli koniecznie chcesz dac prezent to niech bedzie uniwersalny - jak wiesz jaki maja kolor lazienki to proponuje 2 duze kapielowe reczniki frotte, jesli wiesz jakie kolory lubia (i jaka maja koldre) to polecam posciel z kory bo tego nigdy w domu za wiele :P moga byc tez kieliszki - 2 sztuki - szampanowki - z wygrawerowanymi na nich: imionami i data slubu, beda mieli super pamiatke (my wlasnie takie cos dostalismy i w kazda rocznice pijemy szampana z tych kieliszkow )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×