Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reeds_w

Czy ktoś słyszał o zespole Fortes z Częstochowy?

Polecane posty

Gość reeds_w

Witam! Mam pytanie do osób, które miały stycznośc z zespołem muzycznym Fortes z Częstochowy. Mamy wesele w przyszłym roku i szukamy fajnego zespołu. Byliśmy u pani z zespołu i pusciła nam pare fajnych kawałkow które brzmialy swietnie, ale wiecie jak to jest gdy słucha sie wybranych i chyba najlepszych utworow zespolu. Jesli macie jakies doswiadczenie z tym zespolem to bardzo prosze dajcie znac . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół ten grał u nas na weselu rok temu, zdecydowanie godny polecenia, miły przyjemny wokal, wszystko od piosenek do zabaw ustalają z parą młodą dzięki temu masz coś co naprawdę chcesz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego brata na weselu był ten zespół Fortes i bardzo mi się spodobał. Mają bardzo fajne aranżacje piosenek i niesamowity wokal. Bardzo mi się spodobało, że są autentyczni i śpiewają tylko i wyłącznie na żywo. Zero playbacku. Zespół godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my swiezo po weselu rowniez oni na nim grali, moge z calego serca polecic!!! warto :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na wielu weselach, ale takiego zespołu, to jeszcze nie widziałem. Jest poprostu perfekcyjny. Wykonania mają świetnie zaaranżowane, a wokal niesamowity. Sam się zastanawiam czemu nie wezmą udziału w jakimś programie Voice of Poland. Myślę, że mieli by duże szanse. olx89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywnagość
Bierzcie ten zespół w ciemno! Doskonała zabawa jest przy nim. Fajny wokal mają i ogólnie super brzmienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zespół Fortes z Częstochowy do poprowadzenia Waszego wesela! Grają w przepiękny sposób, prowadzą zabawę w wyskokowy sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, bo grają na żywo, z perkusją. Tylko wokalistkę mają chyba słabą, no może akurat na naszym weselu miała coś z gardłem i gorszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może faktycznie na waszym weselu miała jakiś gorszy dzień, bo na naszym weselu śpiewała bardzo dobrze! Tak w ogóle, to polecam ten zespół, bo dobrze grają i są kulturalni. Żadne tam ochlapusy. Prace swoją dobrze wykonywali. Goście byli zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Fortes jak ktoś chce mieć stuprocentową gwarancję udanej oprawy muzycznej i chciałby żeby goście imprezę wspominali latami. Warto ich zatrudnić. Mają nie tylko kapitalne piosenki, ale także posiadają wysokiej jakości sprzęt, który świadczy o klasie zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam prawa narzekać na ten zespół, bo zachowali się na moim przyjęciu weselnym bardzo kulturalnie i bardzo w elegancki sposób zapraszali gości do tańca. Nie będę zachwalała ilość i jakość wykonanych piosenek, bo umieją śpiewać i to dobrze, a najlepszą rekomendacja było, to że przyjaciółka co się bawiła na moim weselu także ich zatrudniła na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabiutko. Muzyka nie dopasowana do grup wiekowych. Muza w wieku przypadkach raczej do słuchania na koncercie niż do zabawy. No i wokalistka albo miała gorszy dzień albo powinna może potrenowac. Bylem gościem ale gdybym miał wybierać zespół poszukałbym gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość weselny 2019

Zespół okropny, muzyka nie dopasowana do grupy wiekowej gości weselnych. Utwory po angielsku, albo fałszowane lub wykonywane bez wokalu. Dużo polskich utworów nie dało się nawet słuchać (duży fałsz wokalistki, prawdopodobnie zespół lubi dużo wypić), co dopiero tańczyć. Jedynie saksofon godny polecenia. Jak dla mnie zespół nie nadaje się na wesela. Brak jakiegokolwiek zaangażowania zespołu w stronę rożnego rodzaju rozrywek (nawet tych organizowanych samodzielnie przez gości weselnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×