Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita84

Dekoracje na wesele - Warszawa

Polecane posty

Otwieramy firme zajmującą sie dekoracją sal weselnych, samochodów, kościołów. Z racji tego ze nie mamy jeszcze wlasnego portfolio proponujemy b. niskie ceny, np kwiaty po cenach z gieldy kwiatowej, symboliczne kwoty za wypozyczanie wazonów i robienie wiązanek. W zamian, jeśli jesteście zadowoleni będziemy chcieli wykorzystać zdjecia do naszej www jak i poprosić o polecenie nas dalej. Oferta cenowa ograniczona na rezerwacje w okresie marzec-kwiecien, maj. Oferujemy świeże podejście do dekoracji, nowoczesne pomysły, jak i równiez chetnie wykonamy wszystko co nam pokażecie na zdjęciach. Chętnie odpowiem na zapytania i prześle Wam propozycje dekoracji wraz z wycena jeśli podeślecie mi zdjecia sali weselnej :) Kontakt evita@gmx.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewaty
Ewata ja tez mysle o tym biznesem.Obok mnie kwiaciernia ma na jedna sobotę zapisanych 3 klientów (dekoracje weselne) -wiem to bo rezerwowalam u niej swoje wesele. jednak wydaje mi sie ze to bardzo ciezka praca i stresująca.Wymaga zatrudnienia mezczyzny ktory bedzie upinal na wysokosciach i wykona inne prace fizyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewaty
no i trzeba miec wyczucie gustu!! a ile w to zainwestowalas jesli moge spytac?? bo rpzeciez wszytskie dodatki, tkaniny, obrusy itd to spory wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewaty
do evity miało byc:) jeszcze jedno.W warszawie bedzie ci bardzio ciezko...taki biznes najlpeiej zakladac w malych miastach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, Warszawie jest duzo łatwiej uważam, są wyższe ceny za dekoracje niz w mniejszych miastach, a ludzie bardziej stroją sale i kościoły świeżymi kwiatami, wiem bo mam porównanie działaności nawet fotograficznej w Warszawie i w mniejszych miastach. Wydatki to - rejestracja działalności, samochód, zdobycie wiedzy co i jak zrobić, zakup materiałów, zlecenie uszycia konretnych dekoracji, stelaże, wazony itp itp... firmy oczywiscie nie prowadze sama, mężczyzna też jest, i jeszcze jedna dziewczyna do pomocy. Umiejętność dobrania elementów do siebie też jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata eter
to nie jest takie proste żeby miec klientów na dekoracje to trzeba umiec to robić;) przeszłam sporo kursów.od florystycznych po kurs dekoracji baonami.. tam jest tyle rzeczy ze jak ktoś nie ma pojęcia to pogubi się bardzo szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli się umie to robić to nie jest łatwo o klientów na początku. Umiem wykonać sporo różnych dekoracji i to jest oferta do osób które są zainteresowane tanią dekoracją, a nie do osób które chcą same otworzyć taką firme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata eter
posiadam taka firme od 2006 roku nie dużo ale od zawsze pracuje przy kwiatach i dekoracjach więc co moge poradzić..hmm..cierpliwości,dokładności,i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Zajmuję się dekoracją..dolnoślaskie i okolice..żeby zacząć..trzeba mieć gotówkę... wystartować z dekoracją kościołów..przede wszystkim trzba mieć wtyki w hurtowni, aby kupować kawiaty po niższych cenach... wystrój kościoła to wydatek około 5.000,- pakowniejsze auto też trzeba mieć..sala to wydatek na obrusy, materiały, świeczniki, flakoniki i inne duperele ..jest tego dużo.. bo takich rzeczy jak taśmy, szpilki, druty ..nikt nie widzi a wszystko jest potrzebne.. dwie osoby to za mało..czasami tak się wszystko knoci, że tylko jeżdżę i załatwiam dodatki... robisz to dwa-trzy dni bo najczęściej sale są do dekoracji oddane w czwartek..dobrze jak w środę.. w tej cenie,którą bierzesz są dodatki, które kupujesz na bieżąco..pensja ych co pracują z Tobą i wierz mi nie ma kokosów jak myślą niektórzy..ja uwielbiam to robić ..tworzyć i dlatego to robię.. firm jest coraz więcej i nie sugeruj się tym, że w kwiaciarni pani ma tyle zamówień..do niej łatwiej trafić.. to błędne założenie, że tyle Ty też będziesz miała umów...Zanim zwrócą Ci się koszty włożone sporo się napracujesz..ale jak masz wyobraźnię..zacięcie plasyczno-techniczne..spełniasz się tworząc..jesteś zrównoważona i potrafisz podejmować szybkie decyzje...doradzać ...nie odradzam :) Zajmuję się tym już dość długo .. pomagają mi koleżanki, więc nie muszę się martwić o pensje dla współpracowników.. a to już inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impresja - dobrze napisane, ja już widzę jakie to są koszty, jednak mam świadomość ze zadnego biznesu bez odłożonych zaskórniaków się nie otworzy :) A czy się zwróci to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderra
Hmmm dobry pomysł myślę, że wiele ludzi nie wie od czego zacząć tak naprwdę - ja miałam ten sam problem przy organizacji ślubu. Wynajmowałam firmę z która uzgodniłam mniej więcej o co mi chodzi - miejsce miałam już wcześniej wybrane w sielance. tak więc wszystkim, którzy się zastanawiają nad firmami, polecam :) dużo odciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w czym objawia się to świeże podejście do dekoracji? Jakieś zdjęcia przykładowe można by zobaczyć? Mi się osobiście podobają dekoracje klasyczne - biel, błękity, róże, balony - jak np ze sklepu http://weddingmarket.pl/ czy innych dobrych sklepów z dekoracjami i pewnie trzeba by mnie trochę naprzekonywać do tego, żebym zdecydowała się zamienić możliwość samodzielnej dekoracji (przy niskich cenach takich rzeczy) na to, żeby dopłacać komuś osobno za dekorowanie ślubnej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasierka
Myślałyście o fontannie czekoladowej? Jestem z wawy i zastanawiam się czy tego wziąć. Podobno dobra smakowo i organizacyjnie jest z http://czekoladeria.com.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papugaga
Ja korzystałam z firmy która całościowo zajęła się dekoracjami na moim ślubie i nie żałuję, bo efekt końcowy był dla mnie genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KujawiakBeata
Papuga, ale z Warszawy, tak? A możesz podać jakiś namiar żeby pooglądać np zdjęcia z ich realizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papugaga
tak, z Warszawy. co do namiaru to albo wygoogluj sobie Deco Makers i znajdziesz ich stronkę, albo pooglądaj zdjecia na ich profilu na fb https://www.facebook.com/decoMAKERS tam mają mnóstwo zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www.waldekijacek.pl jest dobra firma, która się takimi rzeczami zajmuje. Parę tygodni temu organizowali oświetlenie, podest i nagłośnienie na naszym weselu. Profesjonalne podejście, znają się na swojej robocie. Co do wesel to najlepiej dzwonić do pana Waldka, on się bardziej tym tematem zajmuje. Można się dogadać, życzliwy człowiek z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skontaktować się z http://astridwarda.pl - piękne dekoracje ślubne, z własnego doświadczenia wiem co mówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosye
Jeśli o mnie chodzi to z mężem korzystaliśmy akurat z pomocy Pani Ewy z dekoratorni Dzika Róża. Muszę tutaj przyznać, że efekt zrobił wrażenie nie tylko na nas, ale również na naszych gościach. Jakby ktoś chciał skontaktować się z Panią Ewą to zostawię link do strony pracowni - http://dekoracje-sal.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chao 34
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Strasznie przerażała nas masa spraw do załatwienia. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Zdecydowaliśmy część obowiązków zlecić osobom bardziej doświadczonym , i nie żałujemy. Całość wyglądała przecudnie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek od balonów
Jeśli potrzebujecie pomocy w tworzeniu dekoracji z balonów, to chętnie pomogę :) zajmuję się tym na co dzień. https://helovebalony.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaPela
W Szczecinie też dają radę dziewczyny, chociaż firma niedawno otwarta http://kwiatamiszyte.pl Wydaje mi się, że to kwestia podejścia do roboty. Jak się starasz i robisz dobrą robotę, to będą Cię polecać i masz obłożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×