Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjustii

Dj Bartii Opole- proszę o opinie

Polecane posty

Gość jjustii

Cześć :) Będę wdzięczna za każdą opinie na temat dj Bartii z Opola. Grał on u kogoś na weselu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati i szymek
u nas grał na weselu :) wesele było super wiec polecam :) jak masz jakies pytania to odpowiem konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati i szymek
oj nie wypowiadaj sie jak nie wiesz. bawilam sie juz i na weselach z zespolem i z djami. roznie bywalo, ale bartii jest dobry w tym co robi, a mam juz troche porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawiatura legla
żaden dj ! to oszuści i darmozjady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Bartii jest najlepszy. grał u nas niedawno na weselu. Wie, co robić, żeby wszyscy dobrze się bawili. Zdecydowanie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grał i na naszym weselu. Polecam z czystym sumieniem. Zabawa przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz slysze o nim wiec nic na ten temat niewiem ale mam sprawdzonego dj ktorego tez mi polecono i swietnie sie sprawdzil. Daje Ci jego stronke to sie troche zorientujesz www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fux
szukam Dj na srebrne wesele.podobają mi się opinie o Dj BARTIM ,ile to kosztuje.Słyszałam że jest stawka godzinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjustii
A jak jest u niego z przerwami? Mam dylemat czy zespol czy dj, zawsze muzyka na zywo brzmi troche inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywaja sie debilki ktore nigdy nie byly na weselu gdzie gral DJ! orkiestra falszuje, zalewa sie w trupa i wiecej maja przerw niz graja - co oczywiscie nie jest regula, dobra kapela = droga kapela. Profesjonalny DJ potrafi wyczuc atmosfere na weselu przez co idealnie potrafi dopasowac repertuar. Lepiej brzmi oryginalny utwor niz amatorski cover. jesli DJ ma byc dobry, musi byc profesionalista a nie dzeciakiem z laptopem i domowymi glosnikami - co czasami rowniez nie jest regula. Jestem fotografem weselnym wiec chyba mam wieksze i lepsze obeznanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Norbert
Cześć wszystkim my też decydujemy się na dj -wodzireja na wesele ale takiego sprawdzonegoi właśnie zastanawiamy się nad Dj.Bartim Opola lub na Dj.Mario Częstochowy to co słyszeliśmy obydwoje są świetni i graja prawie w całej Polsce my wesele mamy w Katowicach 2015 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efffa - polecasz Dj Bastiego, tego mechanika z Warszawy? A sama jesteś jego rodziną? Przestań już się ośmieszać na wszelakich forach. Bartii z Opola to chociaż porządnie się prezentuje i wygląda na profesjonalistę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest DJ Tiesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio...muzyka dla 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yebnięta barbara
dj nie gra,dj puszcza płyty lub odwala wszystko z laptopa,to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parka śląsk
Hej My mieliśmy imprezę 1szego maja 2014r właśnie z DJ Barti. Po krótce - wielka niespodzianka! Wiedzieliśmy z opinii innych, że jest dobry, ale po spotkaniu na którym nam zaproponował aby nie układać scenariusza bo dobiera muzykę i zabawy na bieżąco w zależności od gości - trochę się wystraszyliśmy. Wyszło idealnie! Wysoka kultura, szacunek, świetny dobór muzyki. od 3ciej piosenki parkiet był pełny!!!! Dla Nas szok i zadowolenie. Muzyka idealna, zabawy też. Świetne dogranie z ekipą obsługującą wesele pod kątem przerw itd. Polecamy każdemu!!!! Jeśli ktoś potrzebuje dokładniejszej opinii piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Adam i dobrze wkładam
Co jak co ale wpis powyzej zamiescil sam dj barti. Oj nieładnie tak podrzucac tendencyjne opinie z wlasnej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123
Byłem na weselu które prowadził,można by ograniczyć ilość zabaw,niektóre się powtarzają,facet ma mikrofon w ustach i nie wiadomo co mówi,na czym polegają zabawy a uwag nie przyjmuje. Dobra zabawa to zabawa którą się rozumie. Muza OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem na weselu które prowadził,można by ograniczyć ilość zabaw,niektóre się powtarzają,facet ma mikrofon w ustach i nie wiadomo co mówi,na czym polegają zabawy a uwag nie przyjmuje. Dobra zabawa to zabawa którą się rozumie. Muza OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_1994
Tak, Playdjs są godni polecenia, doradzą i pomogą wybrać najlepszą opcje na każdą imprezę od wesel zaczynając na osiemnastkach kończąc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×