Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DJ czy zespół weselny?

Polecane posty

Gość gość
Kapela rockowa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaStarosta10
DJ to chyba najlepszy wybór, zagrają wszystko czego chcesz, a niektórzy potrafią zrobić fajne show, np lasery itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ to show wiadomo, ale nie widzę jakoś DJ który gra dla moich 80 letnich dziadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ bo zagra wszystko od biesiady dla babc po rocka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję DJ-a :D sama niedawno bawiłam się na takim weselu i było super! I to nawet starsze osoby też się wytańczyły :) ale to też kwestia tego, że to był bardzo dobry dj, widać było że lubi to co robi i chętnie się tym zajmuje. Polecam wszystkim DjFlow -a z Warszawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkapinka
Ja uważam że lepszy jest dj, oczywiście z zespołem to wszystko ładniej wygląda no i nadaje to klimatu, ale często jest ciężko się przy takiej muzyce bawić, dj ma do wyboru wielką gamę utworów, wystarczy wcześniej uzgodnić http://spbs.pl/uslugi/zespol-czy-dj-weselny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mocno rozważaliśmy dj'a bo już takie czasy z reszta większość gosci to mlodzi ludzie, ale bylismy na weselu kuzynki i grał zespół Oktan Band i szczerze mówiąc.. tak nam się spodobał że jak tylko okazało się że mają termin na nasze wesele od razu podjęliśmy decyzje że będzie zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od budżetu pary młodej. U nas będzie dużo młodych ludzi ale postawiliśmy na zespół muzyczny. Są warci swojej ceny i liczymy na to, że goście będą tańczyć do białego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jednak polecam zespół www.zespol-muzyczny-nightlight.pl ten kiedyś grał u mojej siostry polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez bedzie mlody zespol format, ale nie stażem tylko wiekiem :) im się na prawde jeszcze chce, bo czasem te zespolu to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj oczywiście, Playdjs - http://playdjs.pl/ bardzo rzetelni i profesjonalni dj, myślę, ze warto sie zanteresowac, na ich stronie kilka filmików z imprez jest, można zerknąć, przesłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół STARS Z wielką przyjemnością musimy potwierdzić, że Warto współpracować z Zespołem STARS :) Przesympatyczne osoby, talent, doświadczenie, wyczucie, poczucie humoru, to cechy, które sprawiają, że zorganizowany przez Nas dzień pozostał zarówno w naszej pamięci jak i wszystkich Gości. i zabawę do białego rana Polecam SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARS Zdecydowanie najlepszy zespóŁ!!! Nie wyobrażałam sobie wesela bez nich! Tak jak sobie wymarzyłam tak się stało- byli z Nami w Nasz Wielki dzień☺ polecam! Polecam i jeszcze raz polecam!!! ☺ lepszego nie zajdziecie! A co sobie zapragniecie to od Nich w muzyce w 100% dostaniecie!!! POLECAM!☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Lis
Wydaje mi się że Dj ale jak kto woli :) Najlepiej sprawdzić opinie danego zespołu czy Dja Równie dobry może być zespół ale ja i tak stawiam na jedoosobową oprawę muzyczną : http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco zespół STARS Rewelacyjny zespół który mogę każdemu polecić z czystym sercem ! Zespół bardzo kulturalny, umiejący rozkręcić wesele więc nie trzeba wodzireja Teraz znajomi będą korzystać z ich usług więc mówi to samo za siebie Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×