Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deminika dzika

dj na wesele- warszawa

Polecane posty

Gość deminika dzika

szukam dj'a na slub na czerwiec 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgierdika
ja ci moge polecic DJ Flesha z Flesh Agency- gral u mojej kuzynki. zabawa byla przednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Brother
Dj Brother Twoja Gorączka Sobotniej Nocy Witam Myślę że bez problemu spełnię Państwa oczekiwania Proszę napisać do mnie email i wyśle Ofertę, bardzo bogata ( Nagłośnienie, Oświetlenie, Projekcja, Dekoracja Sali Światłem, Bańki mydlane i inne atrakcje). Cena uzależniona od tego czym będziecie zainteresowani. Ogromne doświadczenie w prowadzeniu dużych imprez jak i kameralnych. Dj z doświadczeniem na zamkniętych imprezach jak i klubowym . Co mogą potwierdzić referencje od osób dla których pracowałem. Zapraszam do wysłania do mnie wiadomości email, czekam na kontakt Pozdrawiam Dj & Wodzirej Sztorc Paweł 0-517-861-338 psztorc@op.pl www.djbrother.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge polecic ci Dj masti gral i prowadzil moje wesele Pełna oprawa muzyczna jako dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej i oświetleniowej. Oferujemy: -wieloletnie doświadczenie,pasja muzyczna -markowy sprzęt -indywidualne podejście do klienta -na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy,zabawy karaoke,oczepiny Szczegóły na stronie : www.masti.beepworld.pl Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 783-830-424 Dj Masti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arecnowak.pl..
http://arecnowak.pl Polecam na wesle super dj-ów oraz cały zakres usług - Super muzyka- ustalona zgodnie z wymogami klienta, dopasowana do charakteru przyjęcia i gości - Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym, mgła, multimedia, projekcje - Nagłośnienie - najlepszej klasy sprzęt dopasowany do ilości osób oraz gabarytów sali Pozdrawiam, życzę spokojnych przygotowań oraz zabawy do białego rana! Arkadiusz Nowak tel. 608-330-869 mail. biuro@arecnowak.plhttp://arecnowak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie dj
to oszuści i cwaniacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Brother
Dj nie gra .....;-p hehe to znaczy dj - djowi nie równy . Są osoby które można powiedzieć że grają a prawdziwy dj Miksuje w tempo BPM . I tym się różni dj od pseudo dj który gra z winampa ;-p http://www8.zippyshare.com/v/32995895/file.html tak to się robi miksowane na dekach nie na kompie ( uprzedze głupie odpowiedzi ) Pozdrawiam Dj Brother Twoja Gorączka Sobotniej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emjack
Witam serdecznie, nazywam się Marceli Jackiewicz i jestem właścicielem firmy eMJack Organizacja Imprez, która specjalizuje się w oprawie muzycznej eventów, wesel, karaoke itp. Specjalnie na wesela mamy przygotowaną fantastyczną ofertę DJ + Wodzirej, którzy razem stworzą niesamowity duet i wspólnie poprowadzą Wasze wesele z wielka pasją oraz profesjonalizmem. Do każdej imprezy GRATIS dodajemy oświetlenie, które sterowane jest przez odpowiednio przeszkoloną osobę. Światła nie pracują w trybie "auto" lub "sound" , u Nas sterowane są za pomocą sterownika DMX. Zapraszam na facebooka: www.faceook.com/emjack.organizacja.imprez gdzie znajdą Państwo zdjęcia z imprez oraz więcej informacji. Serdecznie zapraszam do współpracy. Z poważaniem, Marceli Jackiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Rochon
Warszawa i okolice. Polecam: Dj Andy (pan Andrzej Maciejewski) Chciałabym serdecznie wszystkim polecić świetnego DJ-a i wodzireja Pana Andrzeja Maciejewskiego- DJ Andy (djandy.pl). Pan Adrzej zrobił dla nas super imprezę weselną w stylu lat 60 70 80 90. Bardzo się sprawdził, goście świetnie się bawili. Pan Andrzej zna się na muzyce, jest to Jego pasją i to od razu widać. Jest profesjonalistą, pracuje na co dzień w branży muzycznej. Potrafi dostosować muzykę do gości, wie kiedy puścić coś wolniejszego, a kiedy coś szybszego. My mieliśmy wesele polsko-chińskie i Chińczycy, którzy właściwie nigdy nie tańczą, niesamowicie szaleli na parkiecie. Dodatkowo Pan Andrzej jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, to też jest niezwykle ważne. Cenowo jest bardzo przystępny. Mówiąc krótko: 10/10 w mojej ocenie, nie mamy żadnych zastrzeżeń. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem zespół albo DJ, to zdecydowanie polecam DJ-a. Jak to moja ciocia Ela powiedziała 'nikt nie fałszuje' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynam27
Znam kilku z Warszawy i okolic, ale z czystym sumieniem mogę polecić Dj Art-a. Świetna muzyka, wszyscy bardzo chwalili, a ja z moim partnerem wyszalałam się za wszystkie czasy :). Szczegółów nie podam, bo to było spory czas temu, ale pamiętam adres stronki www.art-dj.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_panna
jasne, komputer za niego robi wszystko, łącznie z oddychaniem :P moja kuzynka miała wesele i dj był prawdziwym wodzirejem, prowadził gry i zabawy, rozruszał całe towarzystwo szybko, zrobił karaoke i przyśpiewki. Było super, kompletnie nie czuło się tego, że tylko "siedzi i puszcza muzykę", natomiast moim zdaniem było lepiej niż z zespołem. Dj na wesele musi lubić ludzi i musi umieć ich zachęcić do zabawy, bo inaczej będzie kijowo. a tu lnk do dja: http://www.djnaimpreze.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zagram dla Państwa przyjęcie weselne, jestem dj i wodzirejem muzycznym, możemy zagrać dla państwa w zestawieniu takim 1 dj wodzirej+1 wokalistka śpiewająca wokal na żywo+1 wokalistki+1 dziewczyna grająca na saksofonie co bardzo ładnie brzmi na uroczystościach weselnych+1 dziewczyna na akordeonie,albo poprostu sam dj,wybór należy do państwa,zapraszam na moją stronę djgass.wix.com/djgass tel.663836085 pozdrawiam Sebastian Bednarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GetMarried DJ
My zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.getmarrieddj.pl . Niedawno ruszyła. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam pierwsze filmiki i opisy zabaw. Do zobaczenia na weselu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj martens
nigdy za wiele dobrej zabawy,szukasz niedrogiej dobrej oprawy,wolna muzyka,szybka lub disco zapewnie panstwu zawsze to wszystko.wesele,bankiet czy chrzciny wypadniesz super w oczach rodziny zapraszam do kontaktu na www.profesionalny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas grał Deejey Mariusz Klepacki- bardzo fajnie poprowadził imprezę! Muzyka super, wszyscy się świetnie bawili, no i był mega tani, wiec naprawdę polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam Macieja Wilkanowskiego z djmw.pl - wesele pod jego wodzą wyszło naprawdę zgrabnie, playlista była dostosowana pod gości, mieliśmy bardzo fajne zabawy oczepinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz jeszcze DJ WODZIREJA na wesele zapraszam na stronę www.djwesele24.pl oraz na FB - POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinamoko
U nas na weselu grał Rafał Wodziński z Radia WAWA. Było super, goście bawili się do białego rana. Wszystkie piosenki, które chcieliśmy Rafał zagrał i super poprowadził imprezę. Polecamy Rafała - telefon do niego 790 579 098.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka866
Jednym z lepszych DJ'ów w Wawie jest chyba Maciej Wilkanowski, grał u nas w zeszłym roku. Poprowadził bardzo fajnie wesele oraz zabawy. Dla zainteresowanych podaję adres: www.djmw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dj Agnieszka&Sebastian grali u mnie na weselu i było bardzo dobrze goscie zachwyceni, oczepiny były mega śmieszne i nie nudne a Sebastian super na gitarze prowadził wspólne śpiewanie piosenek. Z czystym sumieniem polecam dane do nich to http://djnaweselewarszawa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, czy ktoś tu zagląda, ale mam pytanie -grał u kogoś z was dj maciej wilkanowski? Jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecamy dj mateo http://www.djmateo.pl/, Pan bardzo kulturalny i profesjonalny. Goście byli zachwyceni, oprócz zabawy na parkiecie była biesiada za stołami z akordeonem. Naprawdę warto. Magda i Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dja na wesele to mogę szczerze odradzam DJ Andrzej Czekay - zachowanie wyjątkowo nieprofesjonalne, obrażony przestał grać o 2 w nocy za rzekome zalanie sprzętu, a jeszcze straszył odpowiedzialnością za sprzęt i zabrał całą kasę, a skończył granie wcześniej, nie mówiąc o tym że publika mu się nie podobała. Nie polecam, nie warty tej ceny, tylko dużo gada, żeby się sprzedać, a to skończenie imprezy było poniżej pasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Czekay
Nie komentuje nigdy swojej pracy, ale w tym przypadku sytuacja zmusza. Impreza do godziny drugiej była przednia, wszystko szło po myśli do momentu gdy jeden z gości nad wyraz "zmęczony" wymachnął się w moją stronę bananem. Energii i animuszu prawdopodobnie dodała mu piosenka która właśnie leciała https://www.youtube.com/watch?v=PMigXnXMhQ4 Pech chciał, że trafił nie we mnie, a w szklankę z wodą. Zalał mi cały tył PIONEERów CDJ 2000 Nexus [znawcy tematu znają powagę sytuacji] oraz mixera DJM 850. W momencie zalania na jednym z odtwarzaczy zrobiło się na wyświetlaczu "mleko". Pospiesznie wyłączyłem sprzęt aby uniemożliwić lub zminimalizować zniszczenia. Oprócz pana młodego, który z godnością się zachował i przybił mi męską piątkę niestety nie mogłem doczekać się tego samego od reszty uczestników, którzy potraktowali mój wybryk wyłączenia sprzętu jak kaprys i gwiazdorzenie. Co więcej pijany rzucający tłumaczył mi, że to moja wina bo to zasada ograniczonego zaufania i że nie powinienem kłaść szklanki z wodą na swoim stole... "To Pan nie ma boomboksa, lub czegokolwiek innego żeby zagrać?" Abstrahując. Młodemu powiedziałem, że w poniedziałek zajmę się sprzętem i jeżeli nic się nie stało to sprawa milczy [przyznacie że naiwnie z mojej strony] ale uznałem ze relacje między mną a klientem to wartość wyższa niż pieniądz. Ze strony prawnej w umowie jest wszak zapis o zniszczeniu sprzętu ale Pani Agnieszka Jędral uznała pisząc powyższy komentarz, że przecież "dajcie spokój, powinien grać nadal, bo dla chcącego nic trudnego i że to JA zniszczyłem jej wesele". Przyznaję się, W danym momencie myślałem tylko o tym co właściwie stało się ze CDkami. Przykre, że mimo męskiej umowy takie rzeczy muszę czytać na forum. 12 lat doświadczenia, lecz takiego faktycznie nie miałem. Reasumując to była naprawdę dobra sztuka, lecz nie jak grasz a jak kończysz wystawia Ci potem taką laurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Andrzej Czekay - nie polecam!!! Nieprofesjonalny, nie podobała mu się publika, ale najgorsze, że o 2 w nocy obrażony przestał grać, bo pijany gość rzucił w niego bananem i trafił w jego kubek z wodą, który stał akurat przed konsolą, trochę się wylało, ale od kiedy można sobie stawiać tam wodę, ale schował zabawki i nie kontynuował, a zabrał całą kasę, bo straszył nas odpowiedzialnością za zniszczenie sprzętu, który jak się okazało na drugi dzień działał, ale zdążył zniszczyć mi wesele! Dużo gada i się reklamuje, ale nic z tego nie robi i w ogóle nie skorzystał z mojej playlisty, którą 2 dni robiłam i puśćił piosenkę, której nie lubię. Ja rozumiem, że można mieć zły dzień co było widać, ale to chyba jego praca, a nie zabawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Gosc
Co wesele to opinia aczkolwiek z wlasnego doswiadczenia wiem, ze Andrzejowi daleko do bycia malo profesjonalnym. Moje wesele trwalo do 5 rano bez zadnych zgrzytow (nie liczac zgrzytow rocka i metalu w tle ;)). Andrzej jest dosyc specyficznym DJem- o czym z gory szczerze informuje zanim rozpocznie sie wspolpraca z klientem. Nie widze powodu by wyrzucac mu, iz nie podobala mu sie publika. Wesele jest impreza pary mlodej- ktora teoretycznie wybiera sobie DJa pod swoj gust (ewentualnie ugina sie pod naciskiem babc i cioc robiac sobie kaszane z jednej z najlepszych nocy w zyciu). Pamietam wysylanie Andrzejowi playlisty, szczerze mowiac nie pamietam nawet czy z niej skorzystal, mam to w glebokim powazaniu bo odwalil kawal genialnej roboty, sprostal zadaniu zabawienia miedzynarodowej publiki do samego rana. Mysle ze zagranie jednej piosenki, ktorej ktos nie lubi nie swiadczy o beznadziejnosci DJa- w koncu on tez czlowiek i ma prawo o czyms zapomniec. Osobiscie bardzo polecam uslugi Andrzeja, swietny DJ dla odpowiedniego towarzystwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×