Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albertk2

Ekskluzywne sale weselne - Warszawa i okolice

Polecane posty

Która z sal weselnych z Warszawy jest najbardziej ekskluzywna??? Możesz je obejrzeć na www.GdzieWesele.pl/Warszawa Jak znasz inne ekskluzywne sale na wesele to napisz które to są.. www.GdzieWesele.pl Znajdź idealne miejsce na wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara84
Odstąpię termin wesela w pięknym ośrodku Złotopolska Dolina. Termin: 10 września 2011 r.: http://www.zlotopolskadolina.pl/ (za kwotę zaliczki) więcej informacji pod nr tel. 694-805-098 lub kosa-ndm@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianaxz1
ekskluzywna i położona w ciekawym miejscu salą jest Dwór Złotopolska Dolina w Zakroczymiu, obsługa jest tutaj profesjonalna, a zabawa zawsze udana, polecam bardzo byłam na kilku weselach tutaj i dobrze się bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokoszka
Ładne miejsce jest też w sielance...w warce, czyli jakieś 50 km od warszawy. Myślę, że spokojnie miesci się wkategorii "ekskluzywnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvaR
Witamy, Niestety z przyczyn od nas niezależnych, musimy odsprzedać zarezerwowany przez nas termin wesela: 8.09.2012 w Pałacyku Otrębusy, koło Warszawy. Minimalna ilość gości na sobotni termin to 150 osób. Dla zainteresowanych możemy przesłać szczegóły umowy. Termin odstąpimy za kwotę wpłaconej zaliczki - tj. 5000 złotych. Strona internetowa domu weselnego: www.palacykotrebusy.pl kontakt do nas: terminwesele@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie tam jest
a mogę spytać ile wychodzi od osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena2802
Witam, mam do odstąpienia rezerwację sali weselnej Złotopolska Dolina termin 15/08/2012 (świąteczna środa). Termin w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej!!! http://www.zlotopolskadolina.pl/ Więcej informacji pod numerem tel. 508-083-557 lub e-mailem voir@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pałacyku w Otrębusach jest koszmarna akustyka. Ale miejsce jest bardzo eleganckie, choć - jak na mój gust, nieco zbyt krzykliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana aj
Ekskluzywne sale weselne to oksymoron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100Monika100
Witam serdecznie.Zastanawiam sie nad zorganizowaniem wesela w La Caverna www.lacaverna.pl. Znacie moze kogos kto byl tam na weselu albo moze sami organizowaliscie?Bardzo prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100Monika100
Zastanawiam sie jeszcze nad sala Quatro, Asti, Akant, Morfeusz, Tango, Zajazd Bak, Restauracja Croatia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akant i Croatia (Chorwacka) świetne. Zwłaszcza Croatia - kapitalny klimat i smaczne żarciołko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy chyba mylą tu pojeci
chyba luksusowa, a nie ekskluzywna analfabetko.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuncia_pl1
ODSTAPIE TERMIN WESELA 18.08.2012r. w Warszawie w Hotelu Złote Dęby. Sliczne 2 sale, bar z barmanem, umówiona florystka w cenie. Bardzo ładny, kameralny hotel, nowy, właściciel przesympatyczny, bardzo kontaktowy, wszystko jest z Nim do dogadania. W przeciwieństwie do większości właścicieli restauracji temu Panu naprawde zależy na kliencie! W hotelu na piętrze pokoje do wynajęcia (rabat 20%). Apartament dla nowożeńców ze śniadaniem w cenie. Możliwość usadzenia gości zarówno przy okrągłych stolikach jak i przy długich prostokątnych. Pokrowce na krzesła białe oraz kolorowe kokardy w cenie. W tym terminie jest też umówiona świetna orkiestra Viva Band (duet pan z panią - rewelacyjnie śpiewają i grają + saksofonista). Możliwość domówienia akordeonu. Koszt 3000zl - zadatek. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. 795480831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuncia_pl1
ODSTAPIE TERMIN WESELA 18.08.2012r. w Warszawie w Hotelu Złote Dęby. Sliczne 2 sale, bar z barmanem, umówiona florystka w cenie. Bardzo ładny, kameralny hotel, nowy, właściciel przesympatyczny, bardzo kontaktowy, wszystko jest z Nim do dogadania. W przeciwieństwie do większości właścicieli restauracji temu Panu naprawde zależy na kliencie! W hotelu na piętrze pokoje do wynajęcia (rabat 20%). Apartament dla nowożeńców ze śniadaniem w cenie. Możliwość usadzenia gości zarówno przy okrągłych stolikach jak i przy długich prostokątnych. Pokrowce na krzesła białe oraz kolorowe kokardy w cenie. W tym terminie jest też umówiona świetna orkiestra Viva Band (duet pan z panią - rewelacyjnie śpiewają i grają + saksofonista). Możliwość domówienia akordeonu. Koszt 3000zl - zadatek. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. 795480831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuncia_pl1
ogłoszenie NIEAKTUALNE. zgłoszono do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo piękną i ekskluzywną salą jest sala balowa "Ludwikowska" w hotelu POLONIA przy Al. Jerozolimskich. Sala pomieści ok. 120 osób, jest wyposażona w naprawdę niezły sprzęt nagłaśniający najwyższej jakości. Dodatkowe co jest fajnego. po podpisaniu umowy organizowana jest kolacja próbna dla 6 osób na której ustalane są szczegóły menu weselnego osobiście z kucharzem, który też jest nie byle jaki bo pracował we Francji, Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędzawkowiczka
pierdu ,pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam niedawno na weselu w hotelu Polonia, sala rzeczywiście piękna i elegancka, nagłośnienie i akustyka super :) jedzenie było pyszne :)z tego co wiem mają jeszcze jakieś wolne terminy na 2012, więc można dzwonić i się umówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarciochNa102
ta sala w Hotelu Polonia to jak z bajki, wszystko pięknie wykończone, ustawienie stołów super normalnie. Wesele jak z bajki będzie na pewno, a zdjęcia też wyjdą przepięknie w takiej scenerii bo inaczej być nie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala Ludwikowska w hotelu Polonia Palace to nie byle co... sam hotel zresztą jest wizytówką stolicy a wesele w tak pięknej sali to marzenie.. wiem, że na sali mają możliwość projekcji filmów, zdjęć na wielkim ekranie co według mnie może być super pomysłem na prezent dla rodziców w ramach podziękowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się taki pokaz zdjęć na weselu :) Z jakimś fajnym komentarzem, można powspominać dawne czasy, fajnie jeśli sala daje taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak odległe terminy są w tej sali, bo takie piękne sale zapewne są bardzo zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z całą pewnością polecam Salę weselną RIVIERA http://www.riviera-sala.pl/ My rok temu właśnie tam robiliśmy wesele, moim zdanie ekskluzywna to ona jest aż ponaddo :) Warto, Państwo którzy prowadzą tę salę są super, zawsze ze wszystkim pomogą doradzą itp. Jest tam bajecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sala w hotelu Polonia wygląda przepięknie, fajnie ze mają telebim, zawsze to coś dodatkowego gdzie można wyświetlić pokaz zdjęć i powspominać trochę dawne czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×