Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

fotobudka czy warto pomóżcie !!!

Polecane posty

Gość gość

jest to super atrakcja, ale boimy się, że jest ZA FAJNA i że zdominuje wesele... pan od fotobudki zaproponowal godziny 21:30 do 23:30, ale wydaje mi się, że jest to najlepszy czas wesela, bo goście są już trochę rozluźnieni, ale z drugiej strony bawią się jeszcze kulturalnie. Zastanawiam się z narzeczoną czy nie lepiej przesunąć na 1 albo 2 w nocy? Wiem, że większość będzie już nieźle wstawiona, ale też chętna do zdjęć. pomóżcie, nie wiem co robić, jestem pewny, że atrakcja jest super, goście będą zachwyceni, tylko czy właśnie zamiast się bawić, to nie będą chodzić przez najlepszy czas wesela na zdjęcia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobry czas facet wie co mowi. O 1 lub 2 to już trzy czwarte gosci nie bedzie, a ci co zostana to nie beda w stanie wczlapac do budki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale boję się, że to odwróci uwagę od zabawy weselnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobry wodzirej to nie odwroci. A poza tym tez mozecie przez jakis czas z goscmi sie pobawic. Po 1 w nocy to tylko zwloki zostaja bo zazwyczaj po oczepinach czystka sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj http://www.foto-video.gdziewesele.pl/ ,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela (chociaż nie tylko i byli bardzo zadowoleni. Jest tam dużo fajnych fotobudek, z których naprawde warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam, że fotobudka to nie najgorszy pomysł, chociaż szczerze mówiąc nie uważam, ze to obowiązek. Ze swojej strony mogę polecić firmę partyking.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście żałośni z tymi chamskimi reklamami!!!!! Pytanie dotyczyło godzin działania fotobudki a nie firm ich oferujących także spadówa z reklamami!!!! ;) Ps. dzieki takim reklamom uzyskujecie dokładnie odwrotny efekt - ja nigdy nie skorzystałabym z oferty firmy, która tylko czeka gdzie wcisnąć swoją NIECHCIANĄ reklamę. Myśle, że inni podobnie - to taka mała sugestia na przyszłość jak nie tracić klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy mini forobudke ale nie "zorganizowana" przez żadna firmę. Wszystko zrobiliśmy sami, koszt ok. 500-600 zł. Czy odwraca uwagę od zabawy? Tak i to bardzo. Przynajmniej w naszym przypadku, gdzie wesele było małe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę tak żałośnie infantylnych gości macie mieć, że nic nie jesteście wymyślić, tylko zabawy z kinderbali? Dajcie spokój, po co idiotę z siebie w tym dniu robić. Niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super pomysł, nie pomyślałabym, że można załatwić fotobudkę na wesele!:) Chociaż jeśli chodzi o godziny to faktycznie, także obawiałabym się, że może je zdominować... Może trochę wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotobudka na weselu ,to niezbyt dobry pomysl,najlepiej sie sprawdza na imprezach rodzinnych typu chrzciny,urodziny czy komunia,wtedy gdy nie ma muzyki do tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to była jedna z moich lepszych decyzji! Goście bawili się fantastycznie, obsługa budki z http://www.wesolafotka.pl/ jest niesamowita! Sami nakręcali gości do śmiesznych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiamala1215455
Mówcie co chcecie, na moim weselu była fotobudka i nie żałuję, goście się świetnie bawili, sporo osób pytało się skąd ją wzięłam i z czystym sumieniem mogę polecić www.fotobudkaonline.pl świetna obsługa, sporo gratisów których nie było w ofercie i planowany czas był do 11 a skończyli o 11:40 i nie chcieli więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie pary, które zdecydowały się na fotobudkę na weselu, najpóźniej w ciągu trzech lat się rozwiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturL
U nas był www.fotoroom.pl i serdecznie polecam Był to dobry dodatego do imprezy, a nie głowna atrakcja, i dzieciaki swietnie sie bawily. Kazdy zrobil sobie po kilka zdjec a pozniej sie bawil, godziny 21-23 jak najbardziej na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że nie warto. To atrakcja dla osób, planujących wesele w stylu hamerykańskim, z podstarzałymi druhnami po czterdziestce, którym życie nie wyszło. Te zachwycać fotobudką się będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotobudka SesjaParty
Pewnie, że warto! Skontaktuj się z nami, a powiemy Ci jak wykorzystać ja najlepiej abyś Ty i Twoi goście mieli super pamiątkę. https://sesjaparty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKomańska
To jest świetna atrakcja. Moja siostra w czerwcu brała ślub i do siebie właśnie wynajmowali fotobudkę z Siedlec (wesele było w Warszawie, ale jeśli chodzi o koszta o wiele bardziej się opłacało niż na miejscu wynajmować) https://www.facebook.com/fotobudkamodemsiedlce/?fref=ts Wiadomo bardziej była przez młodych ludzi oblegana, ale nie było tak żeby nikt się nie bawił, nie tańczył. Do tego jakieś dodatkowe gadżety i świetna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaW89
Ja również polecam fotobudkę. Na początku myślałam, że to nie wypali, ale jak zobaczyłem gości bawiących się przy budce i późniejszy efekt foto księgi gości to zmieniłam zdanie. Koniecznie sprawdźcie sobie ofertę warszawskiej firmy SesjaParty.pl Można ich tez znaleźć na FB https://www.facebook.com/sesjaparty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto, popatrzcie - http://www.foto4fun.com.pl To nie jestt wielka kasa, a luzie naprawdę się mega przy tym bawili, a my mieliśmy genialną pamiątkę po imprezie. Piekna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Zdecydowanie warto zamówić fotobudkę. Niektórzy się z takich rzeczy śmieją ale jak przyjdzie do zabawy to śmiechu jest co nie miara :) Polecam zwłaszcza tą firmę: http://infinitesmile.pl/ W najtańszym pakiecie mają to, co niektóre firmy w najdroższym. Od montażu i obsługi, poprzez kufer z gadżetami a na wydruku spersonalizowanych zdjęć kończąc. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×