Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

Fotograf / kamerzysta Górny Śląsk

Polecane posty

Witam, jak w temacie. możecie olecić kogoś dobrego? najchętniej z adresami strony www, na której można zobaczyć galerię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbcvbxcvb
fotograf : www.lysak.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowan
Oj chyba się fotografom coś ukróciło że dają taką głupią reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbcvbxcvb
Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź... zamieściłam strony dwóch fotografów ze Śląska, których sama brałam pod uwagę i z jednym mam podpisaną umowę na reportaż ślubny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas wszystko zmienia
A co tu rozumieć. Jeśli taki kicz się proponuje to nic dziwnego że po forach szuka się klientów. Kiedyś na zdjęcia Łysaka aż miło się patrzyło. Teraz gdy medialnie jak inni wyrobił sobie nazwisko prawie nic nie zostało z fotografii ślubnej pamiątkowej. Szkoda bo to zawsze był mój idol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam kogoś kto robi ładne zdjecia i ma ciekawe pomysły. jestem z Rudy Ślaskiej, wiec najchętniej, żeby była to osoba z okolicy. A już tak zupełnie najchętniej, żeby była to usługa dwa w jednym - czyli fotografia i kamera. Może, któreś z forumowiczek już po ślubie są bardzo zadowolone ze swojego kamerzysty / fotografa i coś polecą? Pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jeszcze szkam
Moniko a kto kogo będzie polecał kamerzysta fotografa czy fotograf kamerzystę? Kto na siebie weźmie odpowiedzialność za druga osobę. Moja rada to szukaj osobno. Siostra tak zrobiła w zeszłym roku jak ty chcesz zrobić i potem płakała. Szukaj oddzielnie i nie szukaj tylko ze swojej okolicy. Czasami warto za dojazd dopłacić te parę groszy bo pamiątką z filmu lub zdjęć jest na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumiałyśmy się. chciałaby, żeby to forumowiczki juz po ślubie lub z doświadczeniem weselenym :) poleciły mi kogoś kogo oprawa mulitmedialna bardzo im się podobała. Najchętniej, żeby była to oferta dwa w jednym czyli jedna firma, która oferuje obie uslugi. Wiem, że warto szukać. Tyle, że moja sytuacja jest taka: budujemy z narzeczonym dom i to pochłania nas bez reszty, pracujemy zawodowo, a ja jeszcze robię zaocznie mgr i mamy BARDZO mało czasu. Nie mogę sobie pozwolić, żeby poświęcić 3 lub 4 miesiące na szukanie fotografa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie oddzielnie??
dziwne macie kryteria ktorych nie rozumiem a jaka masz gwarancję ze jak przyjdzie oddzielnie kamerzysta i fotograf to wszystko bedzie super? dla mnie te kryteria to jakas totalna bzdura :-0 bo przedewszystkim liczą sie umiejętności a nie czy sa z jednej firmy czy oddzielnie bo w każdej z tych kombinacji mozesz trafić różnie... Ja pracuję z meżem on kamera ja fotografia .Każde z nas odopwiada za swoj materiał i nawet nam do głowy nie przyszło aby jedną osobe obarczać odpowiedzialnością. Zdjęcia zawsze są oddawane 2-4 tygodnie wczesniej od filmu i każde z nas oddaje osobno swój materiał.Osobiscie uważan ze zgrany duet fotograf i kamerzysta jest duzo lepszym rozwiązaniem od brania doch obcych sobie osób ponieważ w "kulminacyjnych" momentach nie utrudniamy sobie pracy a w wielu przypadkach tak jest ze fotograf i kamerzysta wrecz walczą o lepsze miejsce a pozniej tłumaczenia ze nia ma na filmie momentu zakladania obraczek bo fotograf wlazł i widać jego plecy albo kamerzysta sie wepchal i zdjecie jest jakie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :) Właśnie o tym pisałam - chciałabym, żeby to była jedna oferta razem - zgrany duet, jedna firma, a nie dwie osobne firmy i dwóch obcych ludzi. Raz - wlaśnie z powodów wymienionych, Dwa - nie mam czasu szukać ich osobno... A już tak w ogóle to na tym forum jakoś tak nerwowo. nie przeczytają do końca, nie zastanowią sie, nie pomyslą a już jadą po tobie jak po łysej kobyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografiaslubnalodz.com
ja jakos nie ma problemu z kamerzystami i oni ze mna chyba tez nie, caly ambaras polega na tym aby wczesniej przed ceremonia ustalic pewne szczegoly i tyle , wiadomo ze ja jako fotograf chce wykonac swoja prace jak najlepiej , podobnie kamerzysta. Powiem tak jesli zajmujemy sie tym profesjonalnie to wiemy jak nie przeszkadzac innym z wzajemnascia POzdrawiam Michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
Witam. Jeżeli dalej szukacie ekipy na swój ślub zapraszam do Tychów na prezentację. Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i powyżej
mamy przykład na to, czym się kończy takie 2w1 - dno, a zdjecia ciazowe koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pewnie jak tent temat
Do videobety.com Nie wiem jakie trzeba mieć umiejętności aby tak spieprzyć zdjęcia ze ślubu i to w tak łatwym łatwym do fotografowania kościoła Świętego Krzyża na Warszawskim Krakowskim Przedmieściu. Dziwne ze ta para wyraziła zgodę na publikowanie tych zdjęć. Gdyby mi fotograf zrobił z takiego kościoła takie ohydne zdjęcia i jeszcze je opublikował to bym pokazała swoje pazurki. Zdjęcia plenerowe bez pomysłu nie przyciągają wzroku. Kolory zdjęć takie jak z mojego automatu i chyba nawet ja robię lepsze. Niech będzie że jestem taka jak temat wątku ale fotograf to partacz i gdybym go wynajęła to bym czuła się oszukana. Dziwne że tacy ludzie mają w ogóle jakieś zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pewnie jak tent temat
Oj przepraszam za styl mojego tekstu ale się zdenerwowałam i zamiast przeczytać kliknęłam w Enter. No cóż czasami każdego poniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na kolejne propozycje. Wolałabym również, żeby w tym wątku nie jechać po proponujących. o gustach się nie dyskutuje i pozwólcie, że sama zdecyduję, które mi się zdjecia podobają, a które nie. czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyskaaaa
Dokładnie, najlepszy jest sprawdzony fotograf. Na moim ślubie zdjęcia robiła firma, którą poznałam już na ślubie koleżanki, więc widziałam zdjęcia i wiedziałam, że wszystko jest OK. Ja ze swojego ślubu mam zarówno zdjęcia jak i fotoreportaż. Plus oczywiście dodatkowa sesja zdjęciowa w plenerze :) W zasadzie są to najpiękniejsze zdjęcia jakie posiadam. Jeżeli ktoś szuka naprawdę dobrego i niedrogiego fotografa to polecam. Tutaj macie link: http://limuzyny.arem.pl/promocje.html Można również wykupić pakiet zdjęcia plus samochód, wtedy jest taniej. Nas jednak do ślubu podwoził szwagier (który sam prowadzi taki biznes, więc wiadomo), ale ponoć się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzoo
opłaca się na prawdę? możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? jestem bardzo zainteresowana oferta Firmy Arem Limuzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta zawiercie
nowoczesny film ślubny piekny teledysk z przysięga kamerzysta zawiercie, Częstochowa, Katowice www.weddingpassion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała85x
Jeden z najlepszych jeśli chodzi o okolice Katowic, Krakowa to ten: http://www.michalkowalski.pl bardzo ładnie ujęte, dobra jakość...na prawdę- najlepszy fotograf jeśli chodzi o zdjęcia ślubne. Polecam każdemu! 100% zadowolenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić fotografa www.fotoprimo.pl/plener-slubny.html mi bardzo pomógł, jego sesje sa rewelacyjne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie są fajne "fotki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam znajomego, tu jego portfolio:www.SnapGraphics.pl Nie jest zawodowym fotografem, bo nie cyka zarobkowo na co dzień, ale fotki ma bardzo ładne, robił też na naszym ślubie. Moim zdaniem najlepszy. Robię mu przysługę i po prostu polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamusia
Co do kamerzysty to może studio Charles http://www.wesela.charles-studio.pl , mają oni bardzo duży wybór różnych takich działań. Z doświadczeniem i dobrym sprzętem. Czytałam dużo dobrych opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×