Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewag

Fotograf na wesele- podkarpackie- szukam

Polecane posty

Dziewczyny- potrzebny fotograf na wesele na sierpień 2014- jeśli macie namiary na kogoś kto idzie w jakość a nie ilośc byłabym wdzięczna - bo na razie to co w necie to mnie rozczarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_kaśkaaa
To napisz jakie masz oczekiwanie, cenowe i inne, jaki styl ci się podoba, albo czego nie chcesz, bo tutaj to można wiesz ile zaproponować i to różnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
Powiem Ci ze mozesz miec problem ze znalezieniem fajnego fotografa, ja tez mam w sierpniu 2014 i szukalam juz w lutym z czego najfajniejsi wykonujacy naprawde profesjonalne zdjecia byli juz zajeci ale udalo mi sie znalezc w koncu. Popatrz na strone Planujemywesele.pl ja znalazlam tam :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdz jakiś portal z fotografami lub zapytaj na jakimś forum ślubnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Www.patart.pl- to był moj fotograf- miałam z nim ślubną ciazowa i chrzciny- i szukam czegoś w tym klimacie Jak na razie nie natknelam sie na podobny warsztat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antośka-pink
No to czeku jego nie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam- ale cały sierpień ma już zajęty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewag
Ewag ile dostajesz kasy od firm które promujesz w necie??? Przynajmniej jeśli coś promujesz i masz z tego zyski to poznaj produkt lub usługę która promujesz. Mój kolega który na forach i czatach reklamuje elektronikę firmy Samsung o każdym wyrobie wie wszystko. Ubawiłem się tymi zajętymi terminami na sierpień 2014 r. W tym roku fotografowie ślubni nie mają co robić bo ludzie nie mają kasy a i ilość ślubów spadła o ponad połowę w stosunku do 2010 r. Ludzie też nie dają się tak nabierać na modne zdjęcia gdzie para młoda jest tylko dodatkiem na fotkach jak to było jeszcze z dwa lata temu. Kolega fotograf w 2010 roku miał około 60 zleceń i naprawdę jest dobry. W tym roku ma zaledwie 6 zleceń to opuszczeniu ceny do 2000 zł. Ma własną maszynę do kopiowania sam obrabia zdjęcia czyli nie ma partaczy podwykonawców robi fotograficzne perełki a klientów nie ma. Takich jak on znam wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie promuje- po prostu to mi powiedział Nie wiem- może mnie sciemnil bo nie miał ochoty być u mnie fotografem jeszcze raz Jego stronie podalam bo ktoś mnie pytał czego szukam A jak poczytasz moje posty - to się dowiesz ze jestem normalna matka Polka na wyjedzie - a nie jakimś naganiaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ubawiłem się tymi zajętymi terminami na sierpień 2014 r. W tym roku fotografowie ślubni nie mają co robić bo ludzie nie mają kasy a i ilość ślubów spadła o ponad połowę w stosunku do 2010 r." xxx Tak, to prawda, w tym roku jest spadek zleceń niż w poprzednim, u mnie o jakieś 20%. Ale z drugiej strony np. na czerwiec 2014 mam już zajęte wszystkie weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radecki- jesteś może w pobliżu? Mam do ciebie sprawę na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość foto
Ewag napisz na maila: fotografewelina@gmail.com podam cennik, portfolio, może ci się coś spodoba. Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magmat.com.pl Cudne zdjęcia robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno i ściema oraz odgapianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie- jak mozesz mi podac maila to ci wyjasnie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam coś fajnego, ale wydaje się, że tylko na plener. W sumie pewnie można zatrudnić innego fotografa do realizacji ceremonii, innego na zdjęcia plenerowe? Fajne, dynamiczne i romantyczne :) http://www.lukaszchudy.pl/portfolio/plener/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ewag Napisz w takim razie. Mój mail: radek.ojtamojtam@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steligafotografia
Witam serdecznie, zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na stronie: SteligaFotografia.pl oraz facebook.com/steligafotografia pozdrawiamy Ewelina i Paweł Steliga tel.664 504 354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steligafotografia
Witam serdecznie, zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na stronie: SteligaFotografia.pl oraz facebook.com/steligafotografia pozdrawiamy Ewelina i Paweł Steliga tel.664 504 354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na ślubie młodą dziewczynę jako fotografa zdjęcia wyszły niesamowicie, dziewczyna ma talent, nie wiem czy ma jakieś strony internetowe ale jeśli ktoś jest zainteresowany to jak podacie waszego maila to wyślę kontakt do niej. Ode mnie brała 500 zł plus koszta dojazdu bo miała w jedną stronę ponad 100 km, ale na prawdę warto! Pozdrawiam wszystkie mężatki, Magda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 500 zł to rozumiem że fotograf pracuje charytatywnie? Nie wyobrażam sobie poważnego fotografa, który się tak ceni. Przecież 500 zł, a nierzadko więcej kosztuje np. sam dobrej jakości album ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda dziewczyna która zaczynała fotografować-teraz może bierze i więcej. Nie chcieliśmy albumów oraz wywoływania zdjęć. jak ktoś kocha zdjęcia jak ta dziewczyna to nie musi brać tysięcy żeby stworzyć coś cudownego. są ludzie z zapałem tak jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo! A manager restauracji, w której macie wesele, pasjonat dobrej kuchni zrobi wam z tej pasji całe przyjęcie za 35 zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunyna
Na moim weselu zdjęcia robił M. Iskra. blankmatte.com; telefon ten drugi w kontaktach (matt). Świetny chłopak i kreatywny. sesje zaproponował nam w rowie i zdjęcia wyszły genialne, a ubaw przy tym był nie ziemski! A jak się go pociągnie za język, to jeszcze opowie jak wygląda praca w telewizji, bo na co dzień jest operatorem w TVP ;) Ale do tego nam się przyznał dopiero na weselu jak odłożył aparat;) Wszystkie panny go obskoczyły :D Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×