Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotograf na wesele w Lublinie

Polecane posty

Gość gość

Szukam fotografa na wesele!!! Jakie są wasze propozycje?! Byle nie naciągał pieniędzy, był doświadczony i precyzyjny, z pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiopas
"Byle nie naciągał pieniędzy, był doświadczony i precyzyjny, z pomysłem" xxx Jednym słowem - fotoziutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takiego profilu klienta jak autorto kto ma być inny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może studio Art Foto? Jedyne, co mi do głowy przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milala gfd
Ja tez szukam fotografa, ale dopiero na przyszły rok. Wolę mieć to jednak za sobą, bo wiecie - fotograf to dla mnie BARDZO ważna sprawa. Na te zdjęcia będę patrzyła przez następne lata! Art - foto? To znaczy, chodzi co o tę firmę -http://www.fotograf.lublin.pl/ ? Taką znalazłam po wpisaniu w google. Chyba, że są jacyś inni... Cos więcej można prosić? Jak pracują w plenerze? Tego się trochę obawiam, bo nie należę do osób "otwartych" ;p Mój przyszły mąż również ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe fotoziutkostwo nie widzisz tego? To współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić fotografa, który wykonywał zdjęcia na moim ślubie, jestem zadowolona ze zdjęć:) Ślub miałam w okolicach lublina więc raczej by dojechał, ale napisz mi na maila to podam ci nr do niego mail:alkakuki89@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Art-Foto, galeria prezentuje się bardzo efektownie. Ja sam szukam fotografa, ale dopiero na za 2 lata. Zobaczymy na co się zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMPhoto
Zapraszam www.fotografia-warszawa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoexemplar
Witam Zapraszam na: www.rafalnowosielski.com Unikalne pomysły, profesjonalizm i pasja. W razie decyzji proszę podać datę i miejsce ślubu. Pozdrawiam Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina Kalina
Art Foto to na Chopina, dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowosielski - buahahahaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoexemplar
Sodówka do główki uderza hmm, i to najłatwiej anonimowo... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę myślisz, że jesteś dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoexemplar
"Fotografia jako potężne medium wyrazu i komunikacji oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania. " A.Adams Masz swój typ i gust - i to jest ok, ale twoje subiektywne podejście nie definiuje całego spektrum istniejącej fotografii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej. Pejzaże w portfolio ładne, ale za śluby to Ty się lepiej nie zabieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegarmistrz Barw
O gustach się nie dyskutuje Panie i Panowie. Wypowiedzi "gości" powyżej lepiej nie komentować, bo same o sobie świadczą, ale Pan Rafał aka Fotoexemplar ma rację. Swoją drogą dawno nie widziałem tak niecodziennej galerii ślubnej - Brawo! Najważniejsze to mieć swój styl, choćby wszyscy mówili, że taka droga to porażka. Widziałem tysiące galerii ślubnych, z których 95% bazuje na utartych, wyświechtanych "schematach". Tutaj widzę inny, świeży powiew. Tyle mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMPhoto
Zapraszamy www.fotograf-slubny-warszawa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokatorka LBL
Jeśli o Art-Foto, już od paru osób słyszałam przychylne zdanie, a w sieci można znaleźć sporo rekomendacji... To chyba nie przypadek? Orientuje się ktokolwiek, ile w studiu życzą sobie za usługi na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokatorka LBL - nie wiem. Wiem jedynie, że jak podpiszesz umowę w trakcie targów to masz spore zniżki np. sesję narzeczeńską z 350 do 100 zeta. Na stronie nie ma cennika, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma cennika durniu bo sesja narzeczeńska normalnie jest gratis, a targi to okazja dla fotografa żeby zrobić ją za 100zł ludzie myślcie, bo jak ktoś powie promocja to już bielmo na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth1234
Polecam pana Michała Bachulskiego - http://www.bachulski.pl Rewelacyjne zdjęcia, głowa pełna pomysłów, no i otwarty na każdą propozycję. Był na ślubie u mojej siostry, ja też go już sobie zamówiłam. Obsługuje całą Polskę, więc lokalizacja to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoKoLoKoKoKo
Widziałam galerię zdjęć Roberta Bogudzińskiego. Zrobiła na mnie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia866
Ja polecam Eweline , jest z Sochaczewa ale jeździ wszędzie. Jej zdjęcia to www.kuzniawspomnien.pl , my moglismy sami wybierac do albumu, na płótno i nawet obraz recznie rysowany ze zdjęcia mieliśmy. Poza tym na prawdę świetna atmosfera podczas pracy z nią. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale szmira... i za taką kasę, ludzie miejcie oczy otwarte i używajcie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×