Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robert.zbiec

Fotograf ślubny mazowieckie

Polecane posty

Gość robert.zbiec

Witam wszystkie przeszłe Młode Panie! Jeśli szukacie fotografa ślubnego, cenicie sobie wysoką jakość oraz zaangażowanie to serdecznie zapraszam do współpracy. Oferuję wysoki poziom świadczonych usług w przystępnych cenach. Zapraszam na moją stronę www.robertzbiec.pl gdzie zobaczycie przykładowe realizacje. Pozdrawiam Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert.zbiec
Nikt nie odpowiada, wiec chciałbym podkreślić, że ofertę kieruję właśnie do Młodych Panien, którym potrafię zapewnić nie tylko ciekawe zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna przyszła....
Nie dziw się że nikt ci nie odpisuje. Zdjęcia które pokazujesz na stronie to tonalny kicz który trudno nazwać zdjęciami pamiątkowymi. Owszem jest kilka fajnych zdjęć przyciągających wzrok ale jakość tych zdjęć ma wiele do życzenia. Od fotografa profesjonalnego wymaga się przynajmniej 80% ładnych i technicznie dobrych zdjęć. Jeśli założyć że zdjęcia prezentowane na stronie są jednymi z lepszych jakie zrobiłeś to w takim razie jak wyglądają inne twoje zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi?
Przecież to są bardzo przyzwoite zdjęcia. Nie rozumiem o co chodzi osobie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzoń z Podlasia
Nie wiem gdzie w tych zdjęciach jest przyzwoitość? Więcej w nich nieudolnie użytego Photoshopa z wypaczonymi oderwanymi od realiów kolorami. Jeśli dla kogoś jest to przyzwoite to chyba tylko dla autora tych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ognista Agnes
robert.zbiec+ale o co chodzi?+Eonnn = sfrustrowany fotograf który nie potrafi z godnością przyjąć krytyki. O zdjęciach p.Zająca trudno mówić że są profesjonalne. Są tak naprawdę byle jakie. Pan Zając zanim zacznie robić dalsze potworki fotograficzne powinien zapoznać się z kołem barw i dopełnianie kolorów. Na pierwszym roku filmówki już tego uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem fotografem i również nie uważam, żeby zdjęcia kolegi Roberta były złe. Wręcz przeciwnie, jest to ciekawy, nowoczesny fotoreportaż. Sam robię zdjęcia w podobnym klimacie. Jedyne co bym jemu radził, to żeby nie próbować na tym forum w żaden sposób się reklamować. Od tego są inne, lepsze miejsca. Tutaj można zostać co najwyżej zaatakowanym bez żadnej konstruktywnej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaor
Jestem panną młodą i te zdjęcia dla mnie są w porządku:) ciekawe jak się pan ceni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoriush
To może ja się wypowiem. Te zdjęcia są niezłe, to fakt, ale zarówno ta strona, jak i fotograf jest kompletnie niewiarygodny. Po pierwsze, ten czowiek działa na czarno. Sprawdziłem w bazie przedsiębiorców na firma.gov.pl - takiej osoby tam nie ma. Dla mnie to już go skreśla. Po drugie, zdjęcia jak napisałem ładne, ale zobaczcie ile tego na stronie jest. Zaledwie kilka reportaży. Nie ma na stronie bloga, nie ma aktualnych wpisów, są tylko wyselekcjowane najlepsze zdjęcia. Tak naprawdę to nie wiemy jak długo ten człowiek fotografuje, jakie ma doświadczenia, a w skrajnym przypadku okazać się może że te zdjęcia nawet nie są jego. I taka mała uwaga - adres mailowy zupełnie nieprofesjonalny. No bo na gmailu. Gdyby to była legalna działalność to mail byłby inny, w innej domenie. Naprawdę radzę uważać na takich "profesjonalistów", bo można się przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajchiwo
"Oferuję wysoki poziom świadczonych usług w przystępnych cenach." xxx No jak sie robi 'na lewo' to ja sie nie dziwie ze ceny sa 'przystepne'. Nie wychylaj sie tak z reklamami tej swojej lewej dzialanosci kolego, bo jeszcze jakis zyczliwy do skarbowki doniesie i bedziesz mial problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona pitu pitu
Nie uważam by ta strona potrafiła wyszkać każdą działaność gospodarczą. Moja mama ma legalnie zarejestrowany salon - nie ma go w tej bazie wiec? Robi na czarno? smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoriush
Nie wypisuj bzdur. Sam mam działalność, kilkoro moich znajomych również i są w tej bazie. Poza tym jak fotograf chce być wiarygodny to niech poda na stronie swój NIP i REGON. Co to za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona pitu pitu
no moze jak sie wpisze nip, regon i wszystkie dokladne dane to wyszkuka. A ty co tam wpisales nazwisko i imie fotografa? ja wpisalam moja mame i tez nie wyszukala. Wiec nie oczerniaj innych, ze robia na czarno bo nie masz zadnych podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert.zbiec
Agnieszkaor dziękuję za zainteresowanie :) W celu uzyskania szczegółów prosze napisać do mnie maila. Jak widać zamieszczenie ogłoszenia na tej stronie budzi wiele kontrowersji. Co do mojej wiarygodości to proponuję spotkanie na którym chętnie udowodnię, że to moje zdjecia. Strona zawiera wybrane zlecenia w celu pokazania przebiegu reportażu a nie super słodkie wybrane fotki na których Panna Młoda brodzi w jeziorku o zachodzie słońca a poźniej jest rozczrowana z niskiej jakości zdjęć np. z kościoła. Zdjęcia prezentowane na stronie sa tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Co do lewactwa to pozostawię to bez komentaża... chociaż korci mnie opisanie przypadków gdzie PROFESJONALIŚCI wysyłają pod swoją marką studentów na zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikhtoriush się trochę zagalopował, bo przecież niekoniecznie trzeba mieć działalność, żeby pracować legalnie. Zawsze można odprowadzać podatki do US, o ile takich zleceń fotograf nie ma dużo w skali roku. Jest to śliska sprawa i w sumie nie o tym ten temat, tak więc nie ma sensu się rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikipendrajw
Racecki tym razem nie masz racji, ustawa i wykładnia jest tutaj klarowna, jeśli świadczy usługi dla ludzi, choćby i sporadycznie i nieregularnie to musi mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Robercie Zając zdjęcia pokazane na stronie naprawdę są kiczowate i brzydkie. Być może ja nie mam gustu ale moje koleżanki w pracy powiedziały to samo. Zdjęcia które pan pokazał to już relikt sprzed kilku lat kreowanej mody przez internetowych fotografów ślubnych. Moja siostra ma takie zdjęcia z roku 2008 gdzie dała się nabrać na top listy fotografów ślubnych. Więcej ma na tych zdjęciach udziwnień niż występowania jako główna bohaterka. Kolory też mało realistyczne. Ale jej fotograf był niby jako jeden z najlepszych w kraju. Mnóstwo kasy straciła i do tego inni się jeszcze z tych zdjęć nabijali. Panie Radecki piszesz pan głupoty o tym że fotograf nie musi mieć zalegalizowanej działalności. Po drugie nie wyobrażam sobie aby fotograf nie był ubezpieczony w jakimś towarzystwie ubezpieczeniowym na wypadek że zepsuje się mu sprzęt lub nie dojedzie. Aby miał takie ubezpieczenie musi mieć swoją działalność gospodarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby wyżej - jestem fotografem i mam zarejestrowaną działalność, ale mam też kolegów, którzy wykonują w roku 2-3 reportaże ślubne na umowę o dzieło, bez zarejestrowanej działalności. Odprowadzają wtedy podatek do urzędu skarbowego od każdego zlecenia. Jest to jak najbardziej legalne, bo te 2, max. 3 zlecenia rocznie nie stanowią DG wykonywanej w sposób ciągły i zorganizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remus36
Panie Radecka jakim to podmiotem są ci pana koledzy że spisują umowę o dzieło? Kto odprowadza podatki pana koledzy czy zlecający? Podejrzewam że oni tylko mówią że mają umowę o dzieło a sami nie wiedzą na czym to polega i jak się to załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikipendrajw
umowę o dzieło świadczyć osoba fizyczna na rzecz firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Remus36, nie znam szczegółów i też nie uważam, żeby był sens ciągnąć ten wątek. Jedno wiem na pewno - umowę o dzieło między osobami fizycznymi nie prowadzącymi DG może być zawarta: http://tiny.pl/h85b4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofatotu
Tak, ale na 2-3 zlecenia w roku góra i wiadomo, że nikt potem tego nie zgłasza fiskusowi. Poza tym nie wiesz nigdy czy ci potem nagle nie wpadnie 5 zleceń a to już jest DG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio korzystałam z oferty tego Pana do mojego slubu www.fotoprimo.com.pl/fotografia-dziecieca niesamowity fotograf !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Dobry fotki cyka Michał Dobrzański, który nam robił zdjęcia na ślubie. Na stronie www.fotografia-slubna-warszawa.eu można sobie podejrzeć jak dokładnie wygląda jakość zdjęć i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, że zdjęcia są ok. Chyba zazdrosny jakiś zazdrosny fotograf próbuje zdyskredytować kolegę po fachu :) Prawda jest taka, że teraz jest w czym wybierać, można sobie zamówić fotografa z drugiego końca Polski, którego styl nam odpowiada, i bardzo dobrze. Każdy ma swój gust, jednemu bardziej podobają się żywe kolory i naturalność, a ktoś inny woli bardziej sprane, pastelowe... W czym problem? Dla osób z Mazowsza polecam http://fotomotion.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pan Robert was nie zachęcił, to zapraszam do mojej sprawdzonej fotograf - Anna Renarda, super osoba, super zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy zamawiali ekipę ze strony www.studiomovie.pl. Sprawdzili się bardzo dobrze. Wzięliśmy ten najszerszy pakiet zdjęć VIP. Tu było wszystko, plener, reportaż, dwóch fotografów, 3 foto książki...z resztą wszystko jest na stronie. Dobry kontakt, panowie bardzo dyskretni, nie byli uciążliwi dla gości, a wiadomo, że nie każdy lubi jak mu się ciągle fotki pstryka;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Andrzej Wroński z Pruszkowa. Ma własne studio, a zdjęcia robi cudowne... To był nasz fotograf ślubny, więc wiem co mówię ;) Inni - średni. Nie było łatwo poszukać tego odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×