Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotograf ślubny

Polecane posty

Gość gość

witam, mam pytanie :) Od dawna zajmuję się fotografią ale chcę zacząć robić zdjęcia ślubne, konkurencja duża i ciężko zacząć gdy ma się mało zdjęć z takich uroczystości w portfolio i tu moje pytanie: Może jest ktoś Rzeszów, Łańcut lub okolice, kto bierze niedługo ślub a kogo nie stać na fotografa? Chętnie zrobię zdjęcia za przysłowiowe "koszty dojazdu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałabym, żeby ktoś się uczył robić zdjęcia na moim ślubie Dołącz do jakiegoś profesjonalnego fotografa i ucz się przy nim. Albo rób zdjęcia na ślubach znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego, jak piszę, pytanie kieruję do osób których nie stać na fotografa ;) Lepiej chyba mieć zdjęcia, niż nie mieć żadnych? Nie jestem też osobą bez doświadczenia fotograficznego, to że ktoś nie zajmował się wcześniej ślubami nie znaczy jeszcze, że nic nie potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze, ksiądz cię może sprzed ołtarza przegonić, jeśli nie masz papierka, że umiesz się w kościele zachować. po drugie, fotografia ślubna jest dość specyficzna, polega na odegraniu tego samego schematu, musisz wiedzieć z góry, w którym momencie, w którym miejscu się znaleźć. Czasem zasłania ksiądz, a po ołtarzu nie wolno ci ganiać. Jeśli kogoś nie stać na zawodowca, to chyba lepiej, żeby wujek swoim kompakcikiem parę fotek trzasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój komentarz sugeruje, że znasz się na rzeczy ;) Otóż jestem w trakcie robienia "papierka" więc to nie problem, nie jestem też "gówniarzem" który kupił aparat i chce zostać fotografem, rozumiem że gdy fotografowałeś pierwsze wesele z góry wiedziałeś wszystko i potrafiłeś przewidzieć każdą sytuację? Błędem jest też założenie, że wujek zrobi lepsze ;) Podsumowując - każdy kiedyś zaczyna, nie chcę dawać ogłoszeń pt. fotograf ślubny za 500 zł, nie chcę psuć rynku który jak widzę i tak jest trudny, nie mam też znajomych którzy w nieodległej przyszłości będą brać ślub, jako pomocnik fotografa nikt Cię nie weźmie bo nikt nie chce sobie uczyć konkurencji, co więc proponujesz? :) Uważam moją propozycje wykonania zdjęć za uczciwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktualnie w szukam "amatora " fotografa,ale inna czesc kraju niestety. Uwazam ze to najlepszy pomyślę na to żeby zrobić portfolio i obie strony na tym korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki ;) nie widzę innej (uczciwej) możliwości, ale jak widać chętnych brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Twoim rejoniew brak,u mnie wręcz odwrotnie. 3 amatorów ma juz zajęty mój termin w slubu,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka cześć kraju Cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkopolska, no i zależałoby mi, żeby to był ktoś, kto ma doświadczenie w sesjach rozbieranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czasami wlasciciele sal weselnych mają jakichs zaznajomionych fotografów, moze w ten sposob znajdziejsz? pamietam,ze jak my mielismy sale w http://www.zakatek-smaku.pl/ to wlasiciele polecili nam fajną ekipę foto-video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkopolska trochę za daleko :) Staram się działać z różnych "stron" sale weselne i ich właścicieli też biorę pod uwagę, najważniejsze jest jednak fajne portfolio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą Wielkopolska to był podszyw,eh. Jestem z opolskiego,w sumieq nawet w i okolice Kotliny Kłodzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak, czy opolskie wchodzi w grę? Jeśli tak to poda swój mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to konkretnie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice Nysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak zbyt daleko jak na pracę bez zarobku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybredny jesteś z takim podejściem nie znajdziesz klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli oferuję darmowe zrobienie zdjęć w okolicy powiedzmy 50 km to jasne jest chyba, że to właśnie oferuję :) 450 km to spora różnica i z jednego poświęconego dnia robią się 3 dni :) to nie wybredność a zdrowy rozsądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepiej zaufać specjaliście. Wcale nie trzeba płacić bardzo dużo. Ja sama płaciłam niewiele i byłam bardzo zadowolona. Trzeba tylko podzwonić, poszukać i już. polecam https://www.facebook.com/upanafotografa?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak znalazlam z okolic Łomży więc jeszcze dalej. Ale Jemielnica to i tak w się oplaci,mam orientalna urodę i ślub nietypowy więc kilometry różnicy nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że lepiej zaufać profesjonaliście, to się tyczy każdej branży, proszę jednak zwrócić uwagę dlaczego i komu proponuję wykonanie zdjęć w pierwszym poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiste że tutaj nikogo nie.znajdziesz. Oglos sie na lokalnych portalach i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tym nietypowym ślubem to mnie teraz zaintrygowałaś :) na czym polega nietypowość? 53027804 - mój numer gg dla zainteresowanych zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore ślub w tradycji muzulmanskiej,z zachowaniem wszystkich zwyczajów z tym związanych więc od przygotowań po sam ślub będzie nietypowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! to ciekawe :) można gdzieś o tym poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co konnkretnie Cię interesuje. Poszczególne rodziny mogą mieć odmienne tradycje,ale ogólnie dużo o slubach muzułmańskich znajdziesz tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz jakąś stronę internetową ze zdjęciami czy tylko ściemniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaka strone Co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×