Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalona_panna_wdowa

Fotografia ślubna

Polecane posty

Gość szalona_panna_wdowa

Drogie panie szykujące się do ślubu , pewnie szukacie fotografa na swój wielki dzień piszę tu żeby podzielić się z wami panem Rafałem :D jest super zdjęcia to prawdziwa magia chwili :d http://rgfotograf.pl/ korzystajcie zanim operator link usunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęciowe przeciętniactwo i fatalna www z darmowym viewerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak samemu się reklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - nie warto korzystać z fotografów, którzy się sami na forach reklamują. Ja mogę Wam szczerze zarekomendować mojego fotografa ślubnego, który przede wszystkim jest świetnym człowiekiem, ale i fotografem dobrym. Zna się na rzeczy. Przynajmniej moim zdaniem :) www.fotoborkowski.pl Luknijcie tam na moje fotki ślubne, ja jestem z nich dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słabawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam wykonywał reportaż i plener pan Waldek z Krakowa, zrobił ładne zdjęcia a przy tym z nas nie zdarł kasy, facet jest pasjonatem jak chodzi o śluby bo chyba zarabia na czymś innym, to jego stronka - studiogalaxy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka_Malinka
no te u waldka w galaxy są jakieś bardziej z duszą, zwłaszcza ciekawe jest to zdjęcie przy różach - tak jakby nie byli na sesji i nie wiedzieli, że są fotografowani - bardzo naturalna poza bo u borkoskiego to tak jakby nie wiedzieli co ze sobą zrobić - stoją i patrzą w obiektyw aż usłyszą migawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podoba to na schodach bo jest bardzo wymowne, a ile ten Waldek bierze za sesję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę tu pisać o cenach bo to sprawa umowna jak by się dowiedział to może mieć żal ale zapewniam, że za takie pieniądze to nikt by nam tak dobrych zdjęć nie zrobił. Byliśmy wcześniej u amatora w Andrychowie co się podawał za mistrza to chciał prawie drugie tyle a zdjęcia były do niczego i wtedy nam znajomi polecili pana Waldka, pojechaliśmy do niego do Krakowa i po obejrzeniu albumów bez wahania podpisaliśmy umowę nawet dużego zadatku nie chciał z góry brać jak u innych żądali. Facet ma dużo pomysłów na sesję w plenerach a z naszymi znajomymi to pojechał nawet za granicę bo w kraju nie było pogody odpowiedniej na sesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak dobrze rozumiem to pan Waldek galaxy nie tylko w Krakowie pracuje ale np. do Wrocławia tez przyjedzie? Tylko czy za dojazd trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak za dojazd coś tam za paliwo tylko bierze. Ale na stronie studiogalaxy.pl jest numer telefonu zadzwoń, zapytaj albo napisz e-maila bo ja nie wiele wiem poza tym, że zrobił nam bardzo dobre zdjęcia. Jestem teraz w pracy i nie mogę już siedzieć przy necie bo szef wraca z narady. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka_92
Mnie się najbardziej podoba na galaxy ta poza, w której młodego widać pomiędzy nogami młodej, niesamowite zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka ondrażka
Do tego trzeba mieć zgrabne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf z branży
Nie koniecznie zgrabne nogi, wystarczy doświadczenie grafika komputerowego i nawet z pokracznej kobiety wyciągnie zgrabne kształty w adobephoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotograf nie gadaj, że z pokraki na kompie zrobisz modelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varsovie
A co uważacie o tych zdjęciach? Fotograf bierze około 3tys. Uważacie, że jest wart tej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena232323
Ale za co dokładnie te 3 tysiące? Bo jeśli za przygotowania + ślub + wesele + plener innego dnia + album lub fotoksiążka, to warto. Zwłaszcza że to fotograf z Warszawy, tak? Z drugiej strony my za swojego też z Warszawy zapłacimy 2600 za taki zakres usługi, a zdjęcia moim zdaniem robi ciut ciekawsze, ale to już kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pierwsze zdjęcie pana pytela zniechęca bo suknia ślubna jest tak wypalona światłem, że nawet żadnej koronki ani innych szczegółów nie widać - jedna biała plama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale może za kilka lat facet zostanie profesjonalistą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waldek i to galaxy - mega wieś & foto ziutex studio, sam o sobie pisze i odpisuje i nie dziwie się z takimi gniotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej by było zamówić na ślub i wesele fotografów z kilku firm a później powybierać od każdego po kilka najlepszych zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli dysponuje się gotówką pozwalającą opłacić tych kilku fotografów to czemu nie ;) Dla mnie bezsensowny pomysł, bo jeśli wybierasz fotografa, to dokładnie oglądasz jego portfolio i potem nie ma niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na ślubie i weselu powinno być dwóch a nawet trzech fotoreporterów, wtedy żadna ważna chwila nie umknie. Kiedy są oczepiny i równocześnie ona i on rzucają za siebie welon i krawat - to jak jeden fotograf to ma obskoczyć - nie rozdwoi się. My chodzimy we dwóch i radzimy sobie w takich sytuacjach. 503-94-55-88 duet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, a najlepiej dziesięciu i wtedy cała uwaga zamiast na młodej parze skupiana jest na fotografach. - "Kiedy są oczepiny i równocześnie ona i on rzucają za siebie welon i krawat - to jak jeden fotograf to ma obskoczyć - nie rozdwoi się" - Na ilu byłeś weselach kolego? Nigdy nie widziałem oczepin, kiedy młoda i młody rzucają welonem/krawatem jednocześnie. A nawet jeśli, to przecież stoją wtedy obok siebie, więc w czym problem dla fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, fotoziutek się znalazł teoretyk w duecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutek fotograf
Jak mistrzu sfotografujesz w tym samym momencie rzut welonu przez młodą i rzut krawatu przez młodego jednocześnie tak aby oba rekwizyty były uchwycone nad głowami w locie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Ziutek Ziutek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisałem, mam za sobą kilkadziesiąt sfotografowanych wesel i na żadnym, podkreślam - na żadnym nie było tak, żeby młoda i młody rzucali welonem/krawatem jednocześnie. Gdyby jednak się tak zdarzyło, to wyjście z sytuacji jest bardzo proste - szeroki kąt na body + zdjęcia seryjne + prośba do młodych, żeby rzucili jednocześnie. Naprawdę nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×