Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaczka196

fryzurki z rozpuszczonymi włosami?

Polecane posty

Kto zna jakieś ciekawe stronki z fryzurami ślubnymi, gdzie są rozpuszczone włosy. Wszędzie jak sie szuka są tylko poupinane i koki a ja chcę tak naturalnie tylko że jeszcze się z takimi stronkami za bardzo nie spotkałam. Kto pomoże..... ? pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krówkaaa
No własnie. Dołączam się do prośby. Ja równiez bardzo chcialabym znaleźć takie strony... szukam od ladnych kilku dni, no i nic... jedynie upiorne, rozwichrzone cudaki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monilinia
Oj ja również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimaus
Ja też poproszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimaus
Dzięki! Dzięki! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zrobić z krótkimi włosami, pewnie już było gdzies takie pytanie, ale i tak pytam. wpinać coś w nie czy w ogóle nic z nimi nie robić? nie mam żadnego pomysłu:( nie jestem jakoś przekonana do welonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, a więc widzę, ze lepiej nic nie wpinać, wygląda nie bardzo. a może jakiś kwiatek, pojedyńczy. Czy któraś z was miała kwiatka we włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za pomoc w poszukiwaniach. ;) spodobało mi sie kilka ale to jeszcze nie to czego bym chciała tak do konca. A ta fryzurke ja znalazłam,jak dla mnie subtelna i delikatna.... http://images.della.com/images/hair/hair_medlong_8.jpg do NELLA-faktycznie,do krótkich włosów nie za bardzo pasują ozdoby, może diadem? Jezeli w ogóle jestes za czyms takim? Dziewczyny piszcie jak jeszcze znajdziecie cos ciekawego ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NELLA- dlaczego zaczynasz żałować? krótkie tez są sliczne. A co spodobała Ci sie jakas fryzurka do długich? No dziewxzyny dawajcie,przeciaz wszystkie przebieracie w necie i nie znalazłyscie fajnych stronek? Caekam na kolejne propozycje..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka, a sama bedziesz upinac wlosy? ja planuje sama, tzn dzien wczesniej do fryzjera tzn w piatek na drobne cieniowanie, pozniej w sobote sama prostownica i nablyszczajacym lakierem... nie chce spedzic 2 godz w sobote u fryzjera ani placic za fryzure slubna bede miala za to kapelusz a na slai sciagne kapelusz i wystąpie w bialym kwiatku we wlosach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ja mam znajomą fryzjerke wiec ona sie pewnie zajmie moimi wlosami,ale jeszcze bede musiala isc najpierw do niej na proby,aby sie przekonac czy potrafi zrobic to o co mi chodzi a jesli nie to bede musiala skoczyc do fryzjera, bo sama nie dam rady, nie mam co do moich wlosow cierpliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×