Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żaneeetka

Gdzie mozna zamówic,kupic rózne dekoracje weselne?

Polecane posty

Gość żaneeetka

poprosze o namiary.Interesuja mnie sztuczne kwiaty,balony,serwetki itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka 82
ja zamawiałąm na allegro wpisz u jednej firmy "phu-imade "czy cos podobnego ....serwetki 200 szt po 2,39 z tym ze białych nie polecam bo sa pergaminowe ale kolorowe sa ok....balony ok ...inne dekoracje tez maja wiec za przesyłke płaciłam tylko 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa Panna
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfol
Świeczki, serwetki i etui na sztućce zamawialiśmy w http://serwet.pl Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale wesele to w sumie taki zakup. My dostaliśmy przesyłke gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o internet to szybko i tanio na godan.com.pl, mają też stacjonarny sklep w ożarowie maz. ale ja wolę przez net bo szybciej. Maja specjalny dzial z dekoracjami ślubnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
jesli jestes ze slaska, to polecam hale na gieldzie kwiatowej w Tychach :) jest tam na prawde ogromny wybor - od zaproszen po ozdoby, podziekowania i rozne taki :P i jest o wiele taniej niz przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też polecam Go Dan, też tam zamawialiśmy z mężem, aczkolwiek jakiegoś produktu mi tam brakowało, ale ogólnie mają duży wybór i miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam bardzo solidną i dobrą firmę, która zajmuje się przystrojeniem i florystyką wesela www.zemlerdecor.pl i jest ze Szczecina usmiech.gif tworzą naprawdę magiczną atmosferę.. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyłka, www.zemlercedor.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2345678
ja kupowałam u nich - rozne dodatki kotyliony robia na zamowienie i maja kule dekoracyjne z roz na stol - mniej rzeczy wystawiaja na allegro, czasem wystarczy im wyslac projekt i zrobia identyczne w dobrej cenie deccora.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra3232
To ja moge jeszcze podpowiedzieć internetowy market z dekoracjami weselnymi: http://weddingmarket.pl/ - mają bardzo duży wybór różnych dekoracji od balonów i wielkich kul balonowych do powieszenie pod sufitem po takie prostsze rzeczy, ale i zupełnie oryginalne, mało spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
Jestem zadowolona z zakupów na stronie www.sweethomesklepik.pl . Raz, że mają dekoracje inne niż gdziekolwiek indziej, a dwa że są to rzeczy bardzo dobrej jakości. Zero chińszczyzny! Wszystko niemiecka konstrukcja. Wysyłka bardzo szybka, kontakt ze sklepem na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na wesele jakieś ładne oświetlenie, na moim ślicznie się sprawdziły lampy wiszące z piór Vita eos. Znajdzie w sklepie na www.lightonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela123
ja kupiłam super serwetki które wyglądają jak materiałowe na www.serwetkowo.pl mają tez mega fajne bieżniki jednorazowe- naprawde polecam ! mi się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kupic kwiaty stabilizowane z rosebelle. trzymaja sie nawet dwa lata, wiec masz gwarancje ze wytrzymaja wesele i poprawiny i caly czas beda dobrze wygladac. my potem rozdawalismy takie kompozycje gosciom na pamiatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sprawdź na stronie www.gieldaweselna.pl, tam jest zbiór wielu firm, z usług których mozecie skorzystać. Wszystko w jednym miejscu. Moze jakać firma eventowa, zorganizują ślub za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna098
Balony w Warszawie kupisz tutaj http://balomania.eu/ Szeroki wybór na każdą okazję, napełniane powietrzem lub helem i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej isc na cmentarz,nazbierac z grobow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Ostatnio na takie oryginalne akcesoria trafiłam w sklepie www.perfekthome.com . Tutaj większość rzeczy jest w stylu prowansalskim, więc jeśli lubisz jasne kolory i takie sielskie klimaty, to na pewno powinno coś Ci się spodobać. Mi w oko wpadł czajniczek do parzenia herbaty w wełnianym sweterku. Naprawdę świetnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne dekoracje mają w www.cpdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×