Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie zamowic ciasta na wesele Krakow

Polecane posty

Gość gość

Witam, Chcemy zamowic ciasta na nasze wesele? Czy moge prosic o polecenie dobrej sprawdzonej cukierni w dobrej cenie w Krakowie lub Okolicy? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cukierni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddds
Cukiernię Iza mogę podpowiedzieć. Już kilka razy u nich brałam ciasta czy torty i jeszcze nie żałowałam. Pieką na dobrej klasie mące i jajkach, a od tego w zasadzie wszystko zależy. Robią wszystko ręcznie, po domowemu, nie są to typowe rzeczy z cukierni z jakimiś sztucznymi słodzikami, barwnikami i inną chemią. Na stronie ciastkarniaiza.pl jest sporo zdjęć z ich realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne mam doświadczenia z ciastkarnią Iza ze Stanisława Górnego ( http://ciastkarniaiza.pl). Szerokie menu mają co do ciast, także można wybrać jakieś swoje ulubione, myśmy na komunię wzięli choćby z brzoskwinią jedne, drugie z gruszkami, był też Ambasador i Fale Dunaju – wszystko palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stanisławie Górnym masz dobrą cukiernię, na stronie ciastkarniaiza.pl jest spis ich ciast i sporo zdjęć tortów które mają na swoim koncie. Dziecięce głównie polecam, pięknie zdobione ale też zdrowe, bez całej tej chemii sztucznych słodzików, u nas na urodzinach syna to nikogo brzuch w każdym razie nie rozbolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×