Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna mloda na wydaniu

ile placicie za suknie slubna

Polecane posty

Gość panna mloda na wydaniu

mam na oku taka typu literka A lub beza, strojna ale umiarkowanie. mieszkam w krakowie i u mnie takie suknie stoja przewaznie okolo 3500 tys. jak jest u was,tez tak duzo??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
ja za swoją płaciłam 4 tyś jestem z północnej polski i nie uważam tego za jakiś majątek są droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaaaaaaaaaaaaaaaaa
1500 byla w promocji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaaaaaaaaaaaaaaaaa
moja tez byla sprowadzana na zamowienie:D w zyciu nie dalabym 4000 za suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie troszke podlamalam bo moja wymarzona kosztowala 3500... a to dla mnie i tak za duzo... dzis bylam ja przymierzyc i juz kosztuje 4000 :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
no to taka przystępna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
ja dałam 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda na wydaniu
stac mnie na suknie za 4000 tys ale to bezsensu, szkoda mi wydawac tyle pieniedzy na ciuch na 1 dzien, 2000 tys to niemało, a jelsi ty twierdzisz ze 4000 to przystepna cena dla polaków to chyba jestes jebnieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony rozumie, bo to wyjątkowy dzień i chcemy wyglądac wyjątkowy ale tak na chłopski rozum wydawac 4 tyś za sukienkę na jeden raz. Dziewxczyny są sklepy z sukniami wieczorowymi,śa przepiękne i mozna je kupic tak jak ja za 300 zł i w zwyż 400,500. Dobrałam sukienkę fasonem do mojej figury i zamówiłam w ekri kolorze. Byłą piękna, do tego dodatki i ile zaoszczędzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaaaaaaaaaaaaaaaaa
4000 to przystepna cena??? moja kosztowala 1500 i to jest moja msc pensja:O moze i przystepna dla tych co maja bogatych rodzicoe, nie dla przecietnego polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabag
1100 zł, była piękna, kupiłam ja w listopadzie, kiedy zazwyczaj ślubów sie nie organizuje.To nie cena swiadczy o wyglądzie.A teraz Wam cos napisze. Bylismy na weselu u przyjaciół. Dziewczyna sprowadziła sobie 2 suknie z chin na zamówienie szyte. Były tak piękne,żę potem sprzedała je za 4000 na alllegro sama płaciła za nie po 400 zł za sztukę.I kupiła je jakaś idiotka, która chciała zabłysnąc , bo suknie jak z bajki. Chętnym służe adresem, ale trzeba zamawiac minimum 4 sztuki od razu.( nie musza byc slubne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaaaaaaaaaaaaaaaaa
swoja baba a amsz fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
To żę Cię nie stać nie upoważnia cie do tego aby mnie wyzywać to że wy jesteście biedni nie znaczy , że wszyscy mają kupować szmaty za 100 czy 1000 zł aby dopasować się do marginesu społecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi nie nie ma na lapie... ale kiecka była z kołem u dołu, marszczona delikatnie z tiulem i pięknymi złotymi kwiatkami, góra to gorset, równiez zdobiona tymi złotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KASKA,szmata to jestes ty albo szmaty to ty nosisz uwazaj na słowa. Stac mnie na 3 kiecki za 4 tysiaki . Widac ze jestes prostakiem co wyzej sra niż dupe ma. Do pozostałych dziewczyn--- to tylko dobra rada z mojej strony bo za zaoszczedzone pieniądze możecie kupic coś innego,dołozyc do wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabag
Oj kobitko, większośc z nas pewnie stać. Nasze dochody to okolo 10 tys na miesiac. Po prostu nie kazda sukienka któa kosztuje 4 tys jest lepsza od tej za 1000 czy tanszej. Ale widać, dla niektórych liczy się tylko cena. Ciekawe czy gosciom chodziłąs i opowiadała na weselu ile kosztowała. A moze tanczyłas w niej nie odrywajac ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna jak to piekna
ja dałam 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIAK Ty pewnie szłaś do slubu z metka na sukience żeby wszyscy podziwiali...cene albo dopiero bedziesz szła trylko krtóry faxet Ci zechce skoro z Ciebie taka matarialistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabag
swoja baba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabag
A najsmieszniejsze to jest pewnie to ze po slubie zamieszkaja z rodzicami , ale suknia za 4 klocki musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja nie mam wesela:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaaaaaaaaaaaaaaaaa
poza tym 1500 to i tak bylo dla mnie sporo:( ale suknia przesliczna jest poza tym dla mnie wazniejsze jest to ze ide do slubu z ukochanym facetem a nie ile suknia ma ozdobek i ile kosztowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabag
Coś ucichła, może jej internet odcięli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim to ma byc Wasz dzień i to wy decysdujecie w czym idziecie. Jesli zsdecydujesz się na sukienkę za 300 butu 60 zł a przyszły mąz zapłaci za garniak 500 to to jest WASZA sprawa, sobie dług a gościom huk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaaaaaaaaaaaaaaaaa
no wlasnie zastaw sie a postaw sie my zdecydowalismy sie na przyjecie i to w najbl gronie za topodroz poslubna bedzie boskaaaaaaaaa:) cale 3 tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophialoren
właśnie na takich idiotkach jak kaśka zarabiają ślubne salony, kiecka na raz za 4 tysie, a starzy kredyty latami spłacają, wolałabym wydać na podróż poślubną a nie na durną kiecke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnaaaaaaaaaaaaaaaaa
no wlasnie ja tez wole wydac na podrozi byc z daleka od wszystkich znajomych, rodziny tylko z mezusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×