Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weselniczka 21.09.2013

Ile sukien zmierzyłyście?

Polecane posty

Gość meritanka
JA ok 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz 4 lata po slubie:)
ja jedną:)) poźniej wymysliłam jakie zmiany wprowadzić i poszłam do krawcowej zeby mi taka uszyła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
a ja 3..z czego przy zakladaniu tej drugiej juz wiedzialam ze to ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery "upatrzone" wcześniej w internecie, ale i tak tą Jedyną okazała się suknia przyniesiona przez panią z salonu, która stwierdziła, że ma dla mnie coś "ekstra" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak tak
Ja ogladalam suknie na ww.twojasuknia.pl pozniej upatrzona kupilam w salonie. W sumie mierzylam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam, że to mało
ok. 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam że to mało
A Ty Autorko ile mierzyłaś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zawsze ten problem że nigdy mi się żadna suknia ślubna nie podobała. martwiło mnie to bardzo ponieważ jednak coś do ślubu trzeba kupić. przeglądałam więc na necie setki sukien ślubnych i każda miała coś co mi nie pasowało. aż pewnego pięknego dnia znalazłam tą jedną jedyną która idealna była dla mnie. pierwsza suknia ślubna w życiu która mi się podobała od a do z. i od razu pojechałam ją zobaczyć i ją kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie liczylam, ale zatrzymalam sie na pierwszym salonie, ktory odwiedzilam. Mierzylam po prostu wszystkie suknie, ktore uznalam za wchodzace w gre na podstawie ich katalogu internetowego plus to co zostalo mi zasugerowane na miejscu. Nie wiem, moze bylo tego z 10-12 w sumie, moze 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutriaaaaaa25
Ja zmierzyłam 6 z czego ostatnia była tą wyśnioną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 i przy tej trzeciej już wiedziałam że to ta, wróciłam do domu przespałam się z tym i na drugi dzień popędziłam zamówic zeby mi jej nikt nie świsnął sprzed nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze, to dwadzieścia kilka, z tym że tę wymarzoną znalazłam prawie na początku, ale chciałam się upewnić i mierzyłam w różnych salonach. Potem wróciłam po nią. Wszystko to zajęło około trzech miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 z czego dwie były jak idealne ale dałam wybór siostrze :D z tych 2 bo miałam za wielki dylemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
moja suknia to pierwsza przeze mnie zmierzona, zmierzyłam jeszcze 5 "na wszelki wypadek" ale i tak pierwsza była najcudniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrum00[A]wp -pl
Witam. Sprzedam używaną suknię "Pronuptia Paris". Na tę okazję sprowadzona do Kraju z Paryża. Kontakt tylko e-mailowy. Cena 45% nowej. Pozdrawiam Piotr PS. Lokalizacja --Wielkopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z lazio towar
Weselniczka tobie teście kupią i nie będziesz miała nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Ja zmierzyłam tylko 4 suknie. Dodam, że początkowo bardzo zależało mi na sukni empire i gdy taką znalazłam to po przymierzeniu nie chciałam więcej mierzyć (to była pierwsza przymierzona przeze mnie suknia), ale wybrałam się jeszcze innego dnia do tego samego salonu i stwierdziłam, że przymierzę 3 inne suknie aby mieć porównanie i wśród nich znalazłem TĘ w której zakochałam się jak tylko ją ubrałam i wcale nie była to empire ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123ona
mierzyłam 8, ale od razu wiedziałam, że 6 to ta jedyna wymarzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×