Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła

ile za wideofilmowanie?

Polecane posty

Gość przyszła

Słuchajcie -ile kosztuje kamerzysta na wesele?Bo mi zaspiewał za podstawowa usługę 100 zł-to mało czy duzo....?Zupełnie nie orientuje sie w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłaa
przepraszam-1000 rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od miasta, my,w Bydgoszczy, płaciliśmy 750zł za filmowanie (ok. 4 godzin) i 60 zdjęć (30 w kościele i 30 w plenerze), do tego kopia filmu i piękny album na zdjęcia ślubne. Oprócz tego mogliśmy sami wybrać (dałam na płycie) swoje piosenki, które są umieszczone na kasecie. Nie mieliśmy DVD tylko VHS, na DVD przerobiliśmy sobie sami. Napisz, co konkretnie wchodzi w skład podstawowej usługi, ale wydaje mi się, że 1000 zł to trochę za dużo. Acha, my płaciliśmy firmie, zdjęcia robiła inna osoba a filmowała inna. Ponadto, pół roku przed ślubem kościelnym braliśmy cywilny, i filmowanie tegoż ślubu również wchodziło w skład umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 1000 zł i nie uwazam, zeby to bylo duzo... mozna drozej... zreszta zalezy jaka jakosc... ja za 700 zl dobrej nie znalazalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
filmowanie porządną trójprzetwornikową kamerą DV, kosztuje okza 700- 800zł jeżeli para dostaje się samo VHS zazwyczaj........... kodowanie do DVD, profesjonalne kodeki to spory koszt no i trochę czasu to traw, więc zazwyczaj, usługa z DVD, w porządnej jakości, z ruchomym ,wielopoziomowym menu powinno kosztować ok. 1000-1200 zł ceny zależą też od miasta, renomy firmy, skomplikowania filmu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 roku temu płaciłam 400 zł musze przyznać że mamy super pamiątke na kasecie uwiecznione są nasze fotki,w tle leci nasze ulubione piosenki, jest mini wywiad w plenerze .Za dodatkowe kopie płaciliśy 20 zł od kasety . Może tak tanio bo mieszkamy w małym miasteczku napewno im większe miasto to więcej kasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobrego kamerzyste za 600zł, bez żadnych ozdóbek graficznych typu baloniki, serduszka itp, no chyba, że bardzo byśmy chcieli, ale nie chcemy ;) Do tego zdjęcia na płytce, a film na DVD plus kaseta VHS. Uważam, że dobrze trafiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 zł za 2 komplety kaset VHS po 6 godzin. Dodatkowo 200 zł za DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
a jeszcze może napiszę o nowściach....... ostatnio pojawiła się nowa technologia HD.............. chodzi o duż lepszą jakość obrazu............. niestety jest bardzo droga na razie............ no ale jak ktoś myśli przyszłościowo i ma kaskę :) jektóre firmy wprowadzaję też tzw. kramy kamerowe.......... czyli taki wysięgnik............... jak ktoś oględał ślub Michała Wiśniewskiego to będzie wiedział o co chodzi.............. z prostszych usług, może to być wprowadzenie 2 kamer...... co daje efekt jak w telewizji, np podczas ślubownia widzimy raz pana młodego raz panią młodą............ czy reakcję rodziców......... powszechne też staje się, robieni dwóch wersji filmu............ dłuższej........... i takiego skrótu (1,5h) dla gości czy znajomych........... oczywiście im większe udziwnienie...... tym większ koszta, np takie nagranie z kramem kamerowym........... dwoma kamerzystami.......... DVD oczywiście w brodkastowej jakości............ w dwóch wersjach, to może być nawet 3-4tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmediastudio
A ja tak może nieskromnie polecę ...siebie ;) Filmuje od kilku dobrych lat, nie zniżyłem sie nigdy do wszelkiego rodzaju latających i świecących wynalazków ;) Na koncie mam ponad 100 realizacji w tym nie tylko z uroczystości typu wesele ale także masę różnorakich form reklamowych no i na teledyskach kończąc :) W pracy wykorzystuję 3-przetwornikowego Canona z jasną optyką, w zasadzie nie świecę na sali (dfbam o zastany klimat) Posiadam uprawnienia z Kurii. W ofercie masa różnorodnych rozwiązań i bardzo elastyczna oferta ... praktycznie dla każdego ;) Dodatkowo rabaty i ceny do negocjacji :) Zapraszam zainteresowanych na - http://artmediastudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się dowiadywaliśmy, dobre oferty na filmowanie ślubu ma http://artofemotions.pl/ . Może więc warto zastanowić się nad podjęciem współpracy właśnie z tym kamerzystą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×