Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia3103

jak nakłonic faceta do slubu?

Polecane posty

Gość misia3103

czesc wszystkim zakochanym mam mały - duzy problem jestesmy ze sobą od 3 lat a on ani mysli o slubie pomóżcie jak nakłonic faceta zeby wreszcie zaczal o tym myslec i działac w tym kierunku ja juz nie chce dłauzej zyc na kocią lapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałek.
Po prostu powiedz mu, że BARDZO Ci na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie, zapraszam na topic \"tak bym chciała\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia31
mówię i nic może znacie jakieś inne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienaiwdze dzieci
spadaj idiotko - jak nie chce to go nie zmusisz porypancu - a co kolezanki juz mają mężów i ty tez chcesz mieć kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
NIE PONIZAJ SIE DZIEWCZYNO!! Jak bedzie chcial to poprostu poprosi Cie o reke ale nie rob zadnych glupstw bo ON straci do Ciebie szacunek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącz do kólka MSM
ona tam próbują różnych środków perswazji uzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoofija
A czy ty myślisz, że jak wyjdziesz za mąż to wielki miód, cud cię czeka?? Przed koleżankami chciałoby się zabłysnąć, co?? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu ją atakujecie
Dziewczyna chce stabilizacji i doskonale ją rozumiem. Poza tym jesteście wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia3103
jestescie niesprawiedliwi nikogo nie chce nakłaniac na siłe a tak w ogóle sie nie znacie na miłości dzieki za fajne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JAK MOZESZ
MISIA nie przejmoj się, masz rację nie ma sensu tak bez ślubu. Facetom jest tak wygodniej POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia3103
dzieki "A JAK MOZESZ" SA JESZCZE DOBRZY LUDZIE NA TYM SWIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjjjjjjj
jesli facet chce sie zenic to nie trzeba go do tego zmuszac. z takiego zmuszania to tlko rozwod potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób pierwsza tego kroku. Jestem pod tym względem bardzo staroświecka i myśle zeto powinno wyjsc od niego. Możesz mu niewinnie cos zasugerowac np. oglądając jakiś film??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy baby jestescie wredne i zawistne!!! :-O wypowiadaja sie tu pewnie stare panny , zgorzkniałe single i brzydkie samotne kobity.... wstydzcie sie tej swojej zawisci wredoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarch
o Boze no jak mozesz myslec o tym jak nakłonoic faceta do slubu????????????no po co na siłe komus wmawiac ze tak ma byc i koniec?????? to nie w porządku. Jesli poczuje to sam ci sie oswiadczy!!! 3 lata? ja jestem juz 5 lat...mieszkamy razem........i jakos sie nie hajtamy. Na wszystko czas przychodzi!!! O Boze jaka załamka z tymi babami!!! do slubu tak wam prędko????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh czyli wszystkie
mężatki to wymusiły na swoich facetach slub. oj bidulki to do nestiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia, to zrozumiałe ze po pewnym czasie \"chodzenia \" ze soba kobieta pragnie pewnego kroku naprzod....to zrozumiałe... ale nakłaniac to po prostu nie wypada, naciskac na terminy i deklaracje. Nikt nie lubi byc stawiany pod scianą :-O mozesz np rozpoczac rozmowe na temat przyszlosci, czy on wogole wie o jakiej przyszlosci marzy, co chcialby osiagnac.... staraj sie tak poprowadzic rozmowe by nie uzywac słowa \"slub\" i \"zareczyny\" ;-) moze w tej rozmowie on wspomni cos o rodzinie - jak ją sobie wyobraża... a moze powie ze nie wyobraza sobie przyszlosci bez Ciebie? :-) i bedziesz juz wtedy wiedziała czy mysli o Tobie poważnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia3103
a ja juz wszystko wiem na ten temat mój ukochany jest ze mna szczesliwy i wczoraj mi o tym powiedział dzieki wszystkim za dobre i ni dobre rady papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na siłe!!!!!! nie poniżaj się bo to najgorsze co by mogło być.A jeśli mówi NIE stanowczo to może poszukaj sobie lepszego modelu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kity
NIE NAKŁANIA SIĘ FACETA DO ŚLUBU, ROZMAWIA SIĘ Z NIM, ROZMAWIA, ROZMAWIA. CZY NIE ROBICIE TEGO SKORO ON NIE WIE, CZEGO NAJBARDZIEJ PRAGNIESZ? No, jest jeszcze mozliwość, że to Ty możesz mu się oświadczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbzzz
zalozylam szlaban na d... Powiedzialam,ze owszem, ale jak da na pismie,ze sie ozeni. Niby w zartach, ale sie przejąl, napisal i od wielu lat jestesmy szcesliwym malzenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
Nie ma ślubu - nie ma seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic babeczko na siłę, bo go jeszcze przestraszysz i co wtedy jak Ci ucieknie??? Faceci nie lubią wiedzieć, czuć że myślisz o nim aby go przywiązac do siebie. Facet z reguły lubi podświadomie wiedziec, że trzyma kontrolę nad wszystkim... więc możesz dyskretnie z nim rozmawiać o Was, o tym czego pragnie, jakie są jego marzenia. Opowiedź mu o swoich że np. pragniesz stabilizacji w życiu, ale broń Cię Boże abyś mówiła o ślubie. Niech to wyjdzie od niego... Ależ ja głupio piszę nie słuchaj mnie!!!!! Ty znasz swego faceta i wiesz jaki on jest czy Cię traktuje poważnie. A jeśli nie wiesz to już sama nie wiem co Ci napisać Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×