Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teodorcia

Jaka sukienka na cichy ślub kościelny?

Polecane posty

Gość Teodorcia

Jaką byście poleciły suknię na cichy ślub (tylko świadkowie i ksiądz) kościelny? Jaki kolor wybrać? Jak się ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakakolwiek wizytową. Ja mialam czarna spodnice i biała elegancka bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślub bierze się raz w życiu (zazwyczaj), więc na Twoim miejscu chciałabym poczuc sie wyjątkowo mimo, że jest to skormny mały ślub. Mogłoby to być cos w tym tylu, te na koncu http://organizerslubny24.pl/blog/11/a-moze-krotka podobne , mozna chyba juz w sieciowce kupic cos podobnego, chodzi mi o styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biała krótka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białą bluzka i spódnica czarna? To do biura czy na ślub swoj szlas? Jaaaa yebie. Białą, prostą suknię ślubną i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie taka, na jaką masz ochotę i jaka Ci się spodoba. Siostra mojego przyjaciela miała duże wesele po ślubie kościelnym a była ubrana w biały kostium www.artizo.pl/attachments/Image/czerw%3D201.png?template=generic coś w ten deseń, tylko białe a ślub miała 2 lata temu. Za to moja znajoma na ślubie cywilnym, na którym były tylko ich najbliższe rodziny a potem obiad na chyba 15 czy 20 osób szła w typowej sukni ślubnej. Wszystko zależy od tego, czego Ty sama od sukni oczekujesz. Jeśli chcesz, aby wszystko było skromne to i w skromną sukienkę bym celowała. Jeśli masz chęć założyć coś bardziej "ślubnego" to nikt Ci nie zabroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie slub nie byl specjalnie waznym wydarzenie, wlozylam , co mialam pod reka ( czyli te biala bluzke i czarna spodnice) , Bialej sukienki nie mialam, zreszta zima byla i tak mnie nikt nie ogladal, oprocz swiadkow, a ksiedzu bylo wszystko jedno. Myk myk i do domu. Nie kazdy lubi pompę, jakbym lubila, to wlozylabym sulknie z trenem i sprosila kosciól ludzi. chyba jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na cichy slub tylko i wyłączni
sukienka-rybka, bo jak powszechnie wiadomo "Dzieci i ryby głosu nie mają" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie ma dużej uroczystości to po co kupować specjalnie suknię ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam cichy ślub, bo tylko jakieś 15 osób było i miałam ślub kościelny w białej sukni z welonem. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Ciche, nie znaczy wcale, żeby było nawet bez tak ważnego akcentu, jak typowy ubiór ślubny Pani Młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "typowy"? Jeśli ktoś ubierze się w suknię w innym kolorze niż biały to jest ubrana nietypowo? Kto powiedział, że musi być na biała? A jeśli zamiast welonu założy, np. kapelusz lub fasynator to będzie też nietypowo ubrana? Czy nietypowo to źle? Czy nie można ubrać się z fantazją jeśli ktoś ma na to ochotę, żeby ktoś nie uznał go za "nietypową"? Jeśli będą tylko świadkowie i po ceremonii wszyscy rozejdą się do domu to po co kupować specjalnie tylko na 20 min. białą suknię? Kupić kolor który będzie się podobał i krój który będzie wykorzystany na inną okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna zrobila sie w Polsce ta edukacja - kiedys ludzie mieli pojecie o tradycji, kulturze, histroii. Od kad pojawily sie gimnazja to ludzie zadaja debilne pytania (to nie wasza wina ze jestescie niedoedukowani to wina systemu edukacyjnego i rodzicow zagonionych praca) Pojawiaja sie debilne pytania i teorie: - Kto powiedzial ze suknia ma byc biala ?( caly przedostatni post to debilizm...i widac ze ktos nie ma pojecia o zyciu) - tradycja zlotko ......w Polsce tradycja http://pl.wikipedia.org/wiki/Suknia_%C5%9Blubna - Zrobmy wesele na kocach - piknikowe - Piszmy wierszyki z prosba o kase w zaproszeniach - Wynajmijmy sobowtor Michaela Jacksona na slub zeby zatanczyl - Zaprosmy celebrytke zeby ugotowala na weselu - Udajmy sie na slub w totalnej tajemnicy przed rodzina i mozna tak wymieniac bez konca. Nie wspomne juz o problemach typu gender?, totalna nieznajomoasc geografii i historii, totalna nieznajomosc obyczajow, totalny brak kultury, totalny brak dobrych manier, jakies debilne teorie o niczym, wieczne ponizanie kogos, traktowanie telefonu jak polboga, traktowanie fb jak wyroczni, Ludzie kazdy ma prawo zyc jak chce - ubierac sie jak chce, mozna nawet isc w czarnej sukni slubnej do kosciola jak ktos ma zyczenie. mozna wogole zyc bez slubu........ale blagam poczytajcie o polskich zasadach, kulturze i zwyczajach - wiele rzeczy wam sie wyjasni i bedzie mniej debilnych pytan..... Autorko bierzesz cichy slub - rozumiem bez rodziny znajomych przyjaciol - ok czyli tylko dla siebie - ubierz sie jak tobie pasuje. Ja na slubie bylam w pieknej bialej sukni bo tak sobie wymarzylam. Jak ty po slubie planujesz isc np na zakupy, bo rozumiem ze bez imprezy, albo wrocic do domu to ubierz sie w jeansy i bluze zeby ci bylo wygodniej. A jak to chcesz tylko odbebnic na zasadzie - no pojde i wezme ten slub to ubierz sie nawet i w dres. Pytasz jaka sukienka - taka zeby nie bylo ci w niej ani za goraco ani za zimno, zeby byla wygodna, zebys ladnie w niej wygladala, adekwatna do sytuacji i twojego wieku to twoj dzien.... a jak masz cichy slub czyli skromny bez niczego i chcesz to zrobic niezauwazalnie to proponuje czapke niewidke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie irytuje, gdy ktoś Wikipedię podaje za rzetelne źrodło wiedzy i miejsce do czerpania informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym podala madrzejsza ksiarzke to polowa nie widziala by gdzie ja odszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka wyedukowana a takie błędy ortograficzne wali, chyba sama tego gimnazjum nie skończyłaś jednak! jednak tu temat o sukience zatem ja uważam, że powinna być biała tradycyjna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeżeli nie znalazła Pani jeszcze sukni, proszę napisać do Nas maila i poprosić o katalogi, być może coś się Pani spodoba. Jesteśmy producentem sukien ślubnych i wieczorowych, wiec możemy zrealizować także Pani projekt. Mamy bardzo konkurencyjne ceny. suknieagnieszka.biuro@vp.pl Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też biorę cichy ślub świadkowie i tylko rodzice i dziadkowie i to wszystko skromne przyjęcie w domu i też mam problem z sukienką gdyż nie stać mnie na kupno drogiej sukienki a nie chcę typowo ślubnej bo w domu później będzie mi nie wygodnie dlatego kupiłam białe dodatki typu bolerko bo mam w grudniu ślub buty i welon i chyba jednak odważę się na kolorową z dołem białym sukienkę przecież to nasz dzień nie muszę się nikomu podobać ważne że ja będę się dobrze czuła w tym co mam na sobie i myślałam o takiej sukience odrobinę białego będzie ale też nie cała biała więc myślę że to Panna Młoda musi się dobrze czuć to jest chyba najważniejsze http://allegro.pl/zwiewna-dluga-biala-sukienka-print-kwiaty-maxi-40-i4679813048.html?source=mo_poc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćila
Białą bluzkę i czarną spódnice to ja nakładam na wesela.... ale żeby kelnerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
No powiem szczerze, że ja to największy problem miałam z wyborem sukni ślubnej. Jest trochę tych fasonów i kolorów – bardziej klasyczne i nowoczesne. Zdecydowałam się na dość klasyczną stylistykę jednak, a pomysł na suknię znalazłam na stronie https://slubi.pl/blog . Oni dużo piszą o trendach i modzie ślubnej, warto poczytać...nie tylko porady dla pań, ale też dla panów młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce sukienke slubna biala krótka koronkza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zajrzyj na stonę sklepu salonu sukien ślubnych www.lovecms.pl. Ja znalazłam tam moją wymarzoną suknie i pięknie wygladalam na swoim slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeśli cichy to znaczy ze nie chcesz klasycznej sukienki? Ja szyje w http://lefroufrou.pl/ na stronie mozesz obejrzec przykladowe sukienki, ale jak chcesz wiedziec wiecej to lepiej sie skontaktowac z nimi, bo dopiero wtedy mozesz poogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś klasyczna suknia ślubna? Może coś od Violi Piekut? Robi różne suknie. Stosuje dobre tkaniny i ma ciekawe kroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.05.2018 o 11:24, Gość gość napisał:

Może jakaś klasyczna suknia ślubna? Może coś od Violi Piekut? Robi różne suknie. Stosuje dobre tkaniny i ma ciekawe kroje.

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×