Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie macie najlepsze wspomnienia ze ślubu albo wesela

Polecane posty

Gość gość

niekoniecznie ze swojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo by opowiadać :) w końcu mogą to czytać dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka321
typowe wiejskie wesele. jak przyjechaliśmy to od razu chciałam uciekać jak to wszystko zobaczyłam... ale zostaliśmy i nie żałuję dawno się tak nie bawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam piękne wspomnienia z pięknego wesela,piękna para młodych,wygladała cudownie,wrześniowy dzień godzina 13,40 ,pan młody przyjechał po pannę młodą,zaświeciło słonko i było pięknie,pojechaliśmy do koscioła ,kosciół delikatnie obstrojony,para młodych poczekała aż wszyscy wejdą i staneli na swoich miejscach,skrzypaczka grała na krzypcac,rodzice bardzo wzruszeni podczas przysięgi,goście wyszli z koscioła a potem wyszła para młodych,koledzy strzelili płatkami róż i było to fajne ,pojechaliśmy na salę ,sala piękna ,zespół już czekał ,podano obiad,deser ,kawa i ciasto,para młoda zatańczyła pierwszy taniec,walc wiedeński ,to było coś pięknego,jak oni pięknie tańczyli,potem tort wspaniały tort czekoladowy z wiśniami i bita śmietaną,była też fontanna czekoladowa i miała wziecie,był też wspaniały pokaz barmański ,dwóch młodych barmanów wywijało butelkami ,super to wygladało.Na weselu byli goście z Włoch,para młodych zamówiła dla nich ,,sono italiano,, zespół super zagrał ,Włosi byli bardzo wzruszeni.Niestety godzina 5 rano i wesele dobiegło końca,piękne ,cudowne wesele,wspaniała sala i pyszne jedzenie,zespół bardzo ładnie sie prezentował i wspaniale grał,goście weselni cały czas byli na parkiecie i cieszylli sie szczęściem pary młodej.Zostały piękne wspomnienia i czekamy na film z wesela i zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę za dużo tego "piękna" :O może trochę wyrazów bliskoznacznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wyrazów bliskoznacznych po prostu wszystko było piękne i cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie śluby i wesela uświadamiają zawsze najpiękniejszą rzecz na świecie - jestem singlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy lubi co innego ,moj ideal wesela to: -po pierwsze, drugie i trzecie - fajne, wesołe,tańczace twarzystwo - dobra muzyka, dla mnie odpadaja wszelkie weselne zespoly, bo zaden nie jest tak dobry , jak oryginalne nagranie swiatowych hitów - bez disco polo, majteczek w kropeczki, jestes szalona itd - bez cudownych rodzicow i kiczowatych, sztampowych ( dla mnie) podziekowan i zabaw typu jajko przez nogawkę - jedzenia i picia nie za duzo, ale eleganckie. Duzy wybór dań wegetariańskich - -dobra klimatyzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie idealne wesele to wesołe tańczące towarzystwo,dużo dań mięsnych,dużo różnych napoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swoim weselu pobodaly mi sie oczepiny te wszystkie zabawy wztruszylo mnie podziekowanie dla rodzicow super mielismy wesele.a z wesel znajomych najbardziej podobalo mi sie gdy moj obecny maz (wtedy jeszcze chlopak)to bylo w drugi dzien kolo godz 18moj maz wzial roze i poprosil mnie o reke zespol przestal grac ludzie patrzyli co powiem a ja az poplakalam sie i zgodzilam sie to bylo super wesele chociaz przed wogole niemialam ochoty tam isc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mnie drażni oświadczanie się u kogoś na weselu. Nie jestem jeszcze nawet narzeczoną ale w życiu nie chciałabym żeby mój chłopak wykręcił taki numer młodej parze. To ich dzień! I na prawdę mało oryginalny pomysł na zaręczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie to też nie podoba ,bo chłopak nie zdaje sobie sprawy ze wszystkich świadków zaręczyn trzeba zaprosić na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tego nie wiedziałam że świadków zaręczyn trzeba zaprosić na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje najlepsze wspomnienia? Taniec******erwszy i ostatni. MDM Foto zrobiło nam film, który wygląda ładnie, estetycznie i atrakcyjnie, ale przede wszystkim sprawia on, że chętnie wracamy do tego dnia. To dla nas przyjemność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealne wesele to to na ktore nie poszlam- nie lubie slubow i wesel, dla mnie te wszystkie zabawy sa zenujace, bylam na kilku ale tylko ze wzgledu na to ze odbywaly sie u bardzo bliskiej rodziny, nie wypadalo nie pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne wesele, to kiedy pan młody nie odrywał wzroku od swojej ukochanej i potem na każdym zdjęciu było to widać, ze patrzy na nią z zachwytem i miłością, w pewnym momencie podbiegł do niej wziął ją na ręce zaczął się z nią kręcić i wołać: wygrałem! wygrałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
zakład wygrał ? "-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
występ przygotowany dla nas przez gości. taka parodia nas samych;) okazało się, że nasi znajomi dogadali się z właścicielami sali i w ramach oczepin zrobili małe show. Ubawiliśmy się strasznie, tym bardziej, że nasi znajomi wpisali się w stylizację naszego wesela (było na Zamku Dobra) - język rodem ze średniowiecza, stroje też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to mam w pamieci i zawsze bede miala - zabawy weselne, jak wspominam jak wszyscy sie dobrze bawili to az usmiech sie na twarzy pojawia. No i chyba jeszcze pyszne jedzonko, wszystko dzieki wspaniałej kuchni w http://www.zakatek-smaku.pl/ :D Polecam, naprawde, jak chcecie wesele organizować, to idelne miejsce. Mozna tez sie tam po prostu na obiad wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaa K
Dla mnie najpiękniejszym wspomnieniem ze ślubu była przysięga wypowiadana przez męża.Wzruszył się wtedy i miał łzy w oczach ,a później mnie pocałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysięga była cudowna, to prawda. Potem jeszcze bardzo dobrze wspominam poczęstunek http://www.klubimpuls.eu/restauracja,info,1,2.html w tej salce, było bardzo kameralnie, elegancko i smacznie, jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec wyzwał od suk matkę, która co dopiero straciła syna w wypadku, potem osikał gości z dachu. Właściciel knajpy żalił mi się nie wiedząc, że to był mój ojciec. Odrzekłem, że ma za krótko otwarty interes, bo mało jeszcze widział... a mój ojciec to, nie pierwszy raz tak. [Już nie żyje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno byłam na weselu tu http://www.zamekdobra.pl/ i to było najlepsze wesele na jakim byłam. Naprawdę. Super jedzenie, bardzo miła atmosfera, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniej wspominam typowe góralskie zabawy na moim weselu. Restauracja Siuchajsko zapewniła nam super klimat, doskonałe warunki do wesela. Było super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje wesele odbylo się w maju w Poniatowej niedaleko lublina, bardzo fajny Hotel slowik z polecenia od wuja, dzieki któremu wiele rzeczy mielismy z glowy – pomogli nam wystroic sale, o menu nie musiałam się martwic bo smakowaliśmy wczesniej tamtejszych dań i było przepysznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam super wspomnienia i ze slubu i z wesela, cala rodzina bawila się do białego rana mimo lekkiego stresu na początku w kosciele no i konieczności dbania o wszystkich gosci, w koncu się napilam troche, rozluźniłam i wytańczyłam się, wybawilam;] mielismy wesele w bardzo ladnej Sali w hotelu Izabella, kameralnie ale jednak zaprosiliśmy wszystkie najważniejsze dla nas osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wspomnienia były jeszcze przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×