Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda panna

jakie perfumy na ślub?

Polecane posty

Gość młoda panna

Dziewczyny doradzcie coś, czym pięknie pachnieć w dniu swojego ślubu? Znacie coś na tę wyjątkową okazję? Proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda panna
hej, doradzcie coś, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoweczka
jesli na slodko to bi-es emotion czarne a jesli swiezo i lekko to puma srebrna pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całineczka
ja na codzień pachne słodko, i na ślubie też tak chciałam:) Użyłam Cashmir Chopard'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda panna
wpisujcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajagdsa
tylko J'adore. Świeże, każdemu się podobaja. Słodkie perfumy niektórych gości, cZy też partnerów tanecznych mogą drażnić. Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Kiedyś był już taki topik, więc poszukaj sobie. Ja sprawdziłam kilka tam wypisanych typów - dla mnie 'Amor Amor' Cacharel (tak tam chwalony) okazał się ciężki jak wata cukrowa, ale jeśli lubisz pachnieć jak budyń waniliowy to może Ci się spodobać. Moim zdaniem fajniejszy jest kwiatowo-waniliowa 'Euphoria' Calvina Kleina. Ale najbardziej spodobała mi się lżejsza wersja - wyłącznie kwiatowa: 'Euphoria blossom'. Jest przecudna, ale ostrzegam: przez to, że jest taka milutka, leciutka ma też wadę - jest nietrwała :( W sumie to każdy ma jednak inny zmysł powonienia i nie da się tak konkretnie doradzić. Na każdej też skórze perfum rozwija się inaczej... Miłych poszukiwań życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Fajne są też Coco Chanel Mademoiselle (Paris)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ...
Lolita Lempicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy wszytkie...
powariowalyscie?? Nie dosc wam kosztow wesela, kiecy i calej reszty to jeszcze specjalnie na slub kupujecie perfumy?? Moze jeszcze inne na slub, inne na wesele a jeszcze inne na noc poslubna i poprawiny?????Chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa_
no nie a czemu od razu ktos miałby zwariować bo chce ładnie pachniec odbiło ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn ze na codzien pachna..
brzydko??? Moim zdaniem kupuje sie perfumy, ktore sie lubi i takie sie nosi nie tylko na slub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
No i racja: ja zamierzam wykorzystać cały flakon, a nie popsikać się na ślub i resztę wyrzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne jesteście...
... to chyba jest każdego sprawa, jeśli chodzi o finanse związane ze ślubem. Jeśli dziewczyna chce pachnieć wyjątkowo w tym dniu to co Was to obchodzi, że wyda na to więcej kasy niż zwykle. Zamiast oceniać podpowiedzcie jej, a nie od razu, że zwariowała, śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa_
ja na co dzien nie używam perfum tylko antyperspirant i nie pachne brzydko a na ślub kupię i później wykorzystam na inne ważne dni w moim zyci _wystarczy troche pomyślec a nie atakować zaraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutal pachnie slicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa_
też uważam ze niektóre są tu dziwne zeby nie powiedzieć złośliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok..przepraszam...
myslalam, ze kazda uzywa perfum na codzien...teraz rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issey miyake eternity moments
dior II, dior addict, acqua di gio..z tanszych Sunflowers-E.Arden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zawsze kilka
buteleczek roznych perfum w zaleznosci od mojego nastroju uzywam tych ktore mi akurat pasuja to pewnie tez uznacie za chore? a na slub bardzo kobiece i zmyslowe wydaja mi sie Laura Laury Biagotti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda panna
ja nie używam perfum na codzień tylko antyperspiranty, a chciałabym kupić sobie coś fajnego. To najważniejszy dzień w moim życiu.... Nie wiedziałam, że jestem wariatką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvion
Nie jestes wariatka:) To Twoj dzien, chcesz sie czuc wyjatkowo, szukasz na ta okazje wyjatkowych perfum dla siebie - mnie to nie dziwi. Zlosliwcow nie sluchaj, bo po co. Co do perfum: uwielbiam amor amor, uzywam tego zapachu, ale na slub jakos mi nie pasuje, wybralabym cos lzejszego. Moze Pleasures Estee Lauder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wybieraj Angel Thierrego Jakiegośtam - ładne, ale zbyt wiele kobiet nimi pachnie. Ja pewnie użyję Dolce Vita Diora - dla złośliwych - mam flakonik od dawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Mnie tez babka odradzała kupno 'Euphorii blossom', bo pachnie nią 'połowa ulicy', ale mnie tak zaraził ten zapach, że nie było już mowy o innym. Pokazywała mi jakieś oryginalne zapachy, ale to naprawdę trzeba długo używać perfum, żeby dostrzec ich piękno. Dla mnie były albo zbyt duszne, albo zbyt pieprzowe... No cóż - widać mam pospolity nos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panczurka - zaintrygowałaś mnie, aż muszę powąchać... A takie Angele sama posiadam ale co rusz natykam się na kobitkę o podobnym zapachu więc na własny ślub spróbuję czegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euphoria nie pachnie pol ulicy ;) conajwyzej podrobami o podobnej nucie zapachowej. Nie wszystkich stac, zreszta pytam casem ludzi czym pachna a oni najczesciej mowią ze \"podrobka tego czy tamtego\" ja jestem fanka Euphorii, i nia bede pachniusiac na slubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Nicktacki - racja! I nie dotyczy to tylko perfum hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zawsze kilka
a moze u was tez sa "perfumerie" Refan??? sprzedaja tam perfumy z duzych slojow do mniejszych buteleczek z atomizerem w zeszlym roku za 1 ml placilam 1,20 pln niektore zapachy kupowalam najpierw po 5 ml (tyle najmniej moga nalac) i dopiero jak mi sie podobaly to uzupelnialam falkonik wiecej pachna jak oryginalne - wiem bo teraz nie mam takiej prefumerii pod reka i kupuje oryginaly ale z tych zapachow ktore sprawdzilam wlasnie na Refanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×