Odpowiedz na ten temat

Jakie zabiegi robiłyście sobie przed ślubem? Co było warto?

• gość 2017.07.06 [14:26]
    Przede wszystkim oczyszczanie skóry, każda z nas chce jak najlepiej wyglądać więc wszelakie krostki są niepożądane. Jeśli szukacie czegoś na ten temat to polecam zajrzeć nawww.onaion.gdziewesele.pl/Fryzura-i-makeup
  • NinaPolacka 2017.07.07 [09:53]
    Ja bardzo się stresowałam przed ślubem, bałam się że fryzjerka lub kosmetyczka nie wykona swojej roboty dobrze. Ale jak się później okazało, wszystko niepotrzebnie, przed ślubem poszłam na mezoterapię, żeby odświeżyć skórę i na profesjonalny makijaż http://www.sarneckinoworolski.pl/kosmetyczka- przed-slubem/
  • donia901 2017.09.13 [23:05]
    Przed ślubem głownie skupiłam się na pielęgnacji włosów, bo niestety były suche, szorstkie, nie byłam w stanie ich okiełznać. Pamiętam, że bardzo dobrym zabiegiem był lifting capilar z inoaru-robilam w salonie fryzjerskim i obecnie nadal go robię co jakiś czas, zwlaszcza po wakacjach, kiedy wlosy bywaja przesuszone ipozbawione blasku.
  • gość 2017.09.24 [17:12]
    Ja robilam wszystko co mi kosmetyczka zaproponowala by moje cera wygladala swiezo i promiennie! Wszystko w http://www.esthe.pl/oferta robilam! Super efekt.
  • gość 2017.09.24 [18:53]
    przerwanie ciąży?
  • gość 2017.09.25 [00:13]
    Ja polecam peeling kawitacyjny oczyszcza skórę.w domu rób sobie regularnie maseczki nawilżające warto zrob8c sobie wybielanie zębów co do solarium warto żeby nie przesadzić z ilością gdyż spotkałam się kiedyś z pewną panną młoda która w dniu ślubu wyglądała jak czarny heban wyglądało to sztucznie i kiepsko zwłaszcza że z natury jest na codzień blada
  • Nikita34 2017.10.06 [21:50]
    Warto trochę wcześniej zacząć dbać o cerę, żeby doprowadzić ją do idealnego stanu. Warto zdecydować się na pakiet zabiegów, na przykład peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja albo peelingi kwasami. Dwa pierwsze można robić samodzielnie, w domu, jeśli ma się odpowiedni sprzęt (importmania.pl ma w swojej ofercie takie urządzenia). Pomiędzy zabiegami konieczne będą przerwy, dlatego właśnie moim zdaniem warto zacząć wcześniej. Jeśli cera jest w bardzo złym stanie, zdecydowałabym się tez na manualne oczyszczanie u kosmetyczki. Przed samym ślubem warto wybrać się na mezoterapię (oczywiście na tyle wcześnie, żeby skóra zdążyła się zregenerować) z serum odżywczym.
  • patrycjam29 2017.10.23 [21:04]
    To zależy ile czasu przed ślubem. Ja robiłam dość mocne oczyszczanie skóry, ale to gdzieś ponad miesiąc przed ślubem i potem zabiegi odżywcze, nawilżające, zwężające pory. W dzień ślubu moja skóra wyglądała pięknie. Wszystkie zabiegi dobrano mi w krakowskim SCM estetic.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...