Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anatollka

Jeśli ktoś z was też nie może się doczekać swojego ślubu to...

Polecane posty

Gość anatollka

zapraszam do wyrażania swoich opinii noi oczywiscie marzeń. tak jakoś będzie mi lepiej na duszy...:) Bo ja swojego się doczekać nie mogę ale niestety to dopiero za 2 lata:( szkoda że nie wyjdzie w przyszłym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie anatollka :) a dlaczego za 2 lata dopiero slub ? a czy oswiadczyny juz byly ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie oświadczyn jeszcze nie było ale juz ślub za rok. narazie salę zaklepaliśmy taka wyjątkowa - dworek.....ustalilismy miesiąc i nikt terminu nie zabierze. Dowiedziałam się własnie ze w wzakresie pary młodej jest dekorowanie sali, ołtarzyka, klędcznika.............ciekawe ile to wyniesie...Pewnie bardzo drogo i w zalezności od ilości zuzytego materiału.tez nie moge się juz doczekać.........szczególnie ze to ukochana osoba, nie z przymusu, ale z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 lata dopiero? ale to tyle czasu ze przeciez nie wiadomo czy jeszcze wypali?......ja sama mam za rok i nie wiem czy jeszcze wypali aczkolwiek bardzo chcemy.Myśle ze na jakiś 7 miesięcy przed weselem powinno sie juz zaczynac powoli organizowac - sale, kościół , orkiestrę, zapraoszenia......na rok przed to..tyle czasu.....no ale sale zaklepałam jakby co:)))wstepnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna desperadka
facet się nie oświadczył a ta już sale rezerwuje hehehheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhehehehh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filomenka - rok to nie jest duzo najwiekszy problem jest z zespolami - gobre maja terminy rezerwowane ponad rok do przodu, zwlaszcza w lecie kiedy najwiecej slubow jesli chcesz wszystko spokojnie zalatwic to najwazniejsze rzeczy zaklep sobie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
A moj slub juz dokladnie za 100 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczusia196
ja tak samo slubik za rok lub dwa (ale pewnie za 2 bo pieniazkow nie ma). Ale mialam juz oswiadczyny w Wigilie;) a ile macie lat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankha_124
ja mam ślub juz bardzo niedługo:) bo jakieś 43 dni(??) no 22 kwietnia. i tez nie moge sie doczekac. mam 23 lata a moj facet jest 2 lata starszy. Bardzo chcemy juz byc małżeństwem, ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirynka C
Obyście tego nie żałowały...c'est la vie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam slub tez w czerwcu 2007 ..i tez mamy juz sale zamówioną.....a zaręczyn nie było...i co tz tego przeciez to tylko formalność....a liczy sie uczucie.......juz sie nie mozemy dopczekać:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie uważacie, że z wami coś jest nie tak w momencie, gdy sala zarezerwowana a pana młodego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaręczyny miały byc w Boze Narodzenie 2005- ale powiedziałam swojemu ze to jeszcze za wczesnie pozniej w Walentynki- powiedział mi to 13. 02 o 23 bo tak rozmawialismy przez tel. ale biedny nie zdążył kupic pierścionka na drugi dzien bo spedził cały dzien w pracy,....... on czeka jeszcze az moja mama wróci z zagranicy zeby ja poprosic o zgodę..hihih....a ona wraca koło maja,,,,,,, podobno zaręczyny mam miec z zaskoczenia itp. wiec sobie pewno poczekam na jakis dogodny termin który wszystkim bedzie pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoczekalska szczęściara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoczekalska szczęściara
ups, z tej radości wpis mi się nie wkleił ;o) Ja mam ślub za 50 dni z cudownym facetem, a te dni tak wolno płyną. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz_doświadczona
A ja mialam slub niedawno, wszyscy sie pukali w czolo ze zima. Ale dla nas to glupota planowanie rok wczesniej, dwa lata to absurd. A zima styczen, luty mozna wszystko zalatwiac, wszyscy sa wolni i sale i zespoly. a z pogoda roznie bywa, jednym latem pada a nam zima swiecilo slonce a w nocy padal snieg i mamy przepiekne zdjecia. Nie dajcie sie zwariowac, zima tez mozna brac slub. dla nas najwazniejsze bylo byc razem a nie czekac latami az sie sala zwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
do czego Wam się tak śpieszy ??????? Zupełnie nie rozumiem :( odliczanie dni (lat :P) do ślubu .......... A za jakiś czas odliczanie miesięcy kiedy znów odzyskacie wolność, a sądy zawalone sprawami rozwodowymi :D :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×