Odpowiedz na ten temat

Konsultant ślubny?

 • gość 2017.09.09 [00:22]
  Witam wszystkich niedługo biorę ślub i zastanawiamy się z ukochanym czy nie skorzystać z usług konsultantki. Nie chce się niczym stresować i latać a pani taka załatwi wszystko. Co o tym myślcie? Czy ktoś poleci lub miał konsultanta ślubnego i jest zadowolony? Jakie są wasze opinie ?
 • gość 2017.09.09 [09:54]
  Konsultant ślubny niestety nie ma wpływu na jakość i długość małżeństwa. Przed rozwodem też nie zabezpiecza. Niektóre pary rozwodzą się tuż po weselu, bo o imprezie myślały, zamiast zająć się sobą. A później to tylko kredyty za wesele do spłacenia, bo konsultant nawymyślał i nawyciągał kasy od głupich młodych.
 • gość 2017.09.09 [20:15]
  Nie prawda co ty piszesz kurde ? My z mężem mieliśmy panią konsultant. Przemiła pani która wszystko nam pięknie zorganizowała , goście byli pod wrażeniem jak i my sami. Było przepięknie i z pieniędzmi się dogadaliśmy i nie mamy żadnych kredytów. Nie wyobrażam sobie żebym mogła organizować wszystko bez naszej konsultantki.
 • gość 2017.09.13 [16:10]
  Myśle że konsultant to dobry pomysł, przecież możecie wyznaczyć takieju osobie budżet w którym się zmieści a na pewno wszystko zorganizuję usmiech.gif fajnych konsultantów znajdziecie nawww.gdziewesele.pl może skontaktujcie się, wypytajcie o szczegóły i wtedy podejmiecie decyzję usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...