Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siw111

kosmetyczka / makijarz - NOWY SĄCZ - pomożecie?

Polecane posty

Gość siw111

szukam dobrej i sprawdzonej kosmetyczki w Nowym Saczu.. niestety na google znajduje jedynie adresy owych salonow zero jakichkolwiek opini... może Wy pomożecie?:) ewentualnie baaaardzo prosze o podanie przyblizonej ceny makijarzu slubnego- dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeefff
'makijaż' nie 'makijarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siw111
fakt - :):):) jest błąd w temacie - na dodatkek ortograficzny!:) przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowydom
Hmmmm generalnie to w cholere tych salonow powstalo w NS ostatnimi czasy. Mozna wybierac, zalezy co chcesz ze soba zrobic. Ja chodze do Laime, ale bylam tez w Oazie piekna i na romanowskiego. Jesli kots chce poznac opinie to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowydom
Kurde nie zauwazylam ze to dosyc stary post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffypuffy
nie szkodzi, ja chce poznac opinie! A moze jakies namiary na kosmetyczke w Gorlicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem045
W Gorlicach to ciezko. Mysle ze wolalabym pojechac mimo wszystko do Nowego Sacza i miec usluge na najwyzszym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest jezcze coś
szukaj makijażystki a nie kosmetyczki bo to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffypuffy
ok, to poprosze namiary na dobra makijazystke w Gorlicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olapola11
temat stary,ale też tu trafiłam:-).Zakładam,że te dziewczyny które szukały dobrej kosmetyczki w Nowym Sączu już ją znalazły,ale tym co nadal są niezdecydowane,polecam podobnie jak koleżanka 2 lata temu :-) salon urody Oaza Piękna.Chodzę do oazy systematycznie,robiłam sobie makijaż permanentny (perfekcyjnie wykonany makijaż brwi ,kreski i usta) ,przedłużałam włosy i przedłużałam rzęsy.Bardzo dobra kosmetyczka(dużo zabiegów "przetestowałam" na sobie) i świetna atmosfera.Wg.mojej opinii ,to najlepszy salon w Nowym Sączu i polecam go niezdecydowanym i zdecydowanym też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat dość stary :), ale dorzucę coś od siebie. Polecam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w gabinecie Pani Wiesi przy ul. Batorego (koło Orbisu). Fajny klimat i profesjonalna obsługa i oczywiście jest z kim poplotkować :D. POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękno Diamentu
Już 20 maja otwarcie mobilnego salonu kosmetycznego PIĘKNO DIAMENTU. Zapraszam na stronę na facebooku: wpisz w wyszukiwarce facebooka : Piekno Diamentu Oraz na stronę www: pieknodiamentu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta29
Kto Wam ludzie poleca tę niby Oazę piękna!!!! to partaczka i plotkara!!!! ma sprawę w sądzie za spartolony makijaż permanentny!!!!!obudźcie się i nie piszcie bzdur!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcssd
Często korzystam z usług nowosądeckiego salonu kosmetycznego Esthetic Skin i z tego co się orientuję to wśród oferty proponuje również wybielanie zębów. Może sprawdź ofertę na firmowej stronie salonu pod adresem www.estheticskin.pl to dowiesz się więcej na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yasumi day SPA połączone ze znajdującymi się w jednym miejscu TRENDY HAIR FASHION (salon fryzjerski) i TRENDY NAILS FASHION (manicure i pedicure) pozwala na kompleksową obsługę wszystkich gości. Poza trwałą depilacja laserowa IPL (fotodepilacja), znajdziemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała m.in. mezoterapia, ultradźwięki, oxybrazja, peeling kawitacyjny ThermoLifting, fotoodmładzanie, mikrodermabrazja, redukcja przebarwień E-Light, lifting mikroprądami, kwasy a także zabiegi odchudzające: masaż próżniowy Body Master, Lipolaser, elektrostymulacja, platforma wibracyjna Dream Healther jak również masaże m.in. masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż leczniczy,masaż antycellulitowy, masaż miodem, masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską, masaż twarzy szyi i dekoltu, masaż dla dwojga, masaż sportowy, masaż ujędrniająco-wyszczuplający https://nowysacz.yasumi.pl/ 607505555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Nie napisałaś jakich konkretnie zabiegów potrzebujesz. Tylko makijaż? No tak czy inaczej popatrz tutaj https://salonkanonpiekna.pl/ - masz tam namiary na salon Kanon Piękna. Profesjonalnie podchodzą do tematu. Mają szeroki wybór zabiegów. Z tego co wiem, co klientki bardzo sobie go chwalą. Popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×