Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zibii

koszt dekoracji sali

Polecane posty

Gość zibii

Witam! Wiem, że tematyka dekoracji sali pojawiała się na tym forum już kilka razy ale nie pod takim kątem, o jaki mi chodzi. Niedawno wróciłam ze spotkania z panią dekorator- za wystrój sali + kościoła (kościół bez bukietów) liczy sobie ona 800zł! Jestem mocno zaskoczona... Dla mnie to dużo, zwłaszcza że sala w której będzie przyjęcie jest nowa, urządzona w stylu sali zamkowej i nie wymaga wiele pracy-w więkoszości to dekoracja stołów. W kościele natomiast "zamyka" ławki kokardami + ozdobne krzesła dla młodych i świadków i jakieś rozsypane płatki kwiatów na dywanie. Jakie koszty Wy ponosicie w związku z dekoracją? Zastanawiam się nad zmiana dekoratorki, chociaż zostało mi niewiele czasu bo tylko 2 tygodnie... Nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./././././././
uwazam ze to malo slyszalam rozne ceny i przewaznie bylo to w granicach 1000-1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibii
W tym dniu będzie tylko jeden ślub w tym kościele- właśnie mój, więc te koszty poniosę tylko ja. Od wczoraj ciągle myślę, czy 800 zl to nie za dużo? Ile Wy płacicie za dekoracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj myszki24
ja w ogole nie płacę za dekorację sali. Robię w restauracji, jedyna dekoracja to stól, a dla mnie top żaden problem samej to zrobić :P Nie daj z siebie zdzierać. 800 zł pffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-ga
sale dekorowalismy sami - balony,girlandy itp. to ok.120 zl. Za dekoracje kosciola zywymi i sztucznymi kwiatami,dekoracja na samochod,przypinki dla mlodego i swiadka oraz wiazanki dla mnie i swiatkowej to wszystko ok.400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibii
A ja chyba będę musiała się zdecydować na tę dekoratorkę... Nie mam czasu zająć się tym sama a nie chcę zostawić sali bez żadnej dekoracji nawiązującej do ślub. Dalej ta kwota jest dla mnie duża, ale chyba nei mam wyjścia. Ponawiam pytanie- ile Wy za to płacicie lub będziecie płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zykzak
800 zł to jeszcze nie tak strasznie, moi znajomi sami dekorowali salę i wydali na to tysiąc złotych, nie mówiąc oczywiście o pracy i wysiłu w to włożonym a tu będziesz miała jeszcze przystrojony kościół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totonshow
ja dekoruje sale i to wszystko zalezy od sali :) czasem sale sa naprawde brzydkie i tzreba sporo tkanin flizelin itp zeby sala wygladala na weselna a nie na stołówke wec ceny sa rozne od 500 zl do nawt 2000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka 82
ja płace za prace 200zł w tym mam obrus na stół główny swieczniki ...sama natomiast kupuje balony, serwetki, kwiaty , itp. ale to za sama salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka za dekorację
sali i kościoła płacił 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia220780
witam.czytając o kosztach wystroju kościołów ręce opadają.nie rozumiem dlaczego to takie drogie a właściwie dlaczego ludzie którzy się tym zajmują zdzierają tyle pieniędzy za to.800zł to na pewno za dużo.sama stroje kościoły i przeraża mnie taka cena.a najgorsze że w większości to wystrój ze sztucznych kwiatów.powodzenia w szukaniu tańszych ofert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Mogę tylko powiedzieć ... koszty są ustalane indywidualnie... przecież wszystko zależy od tego..czy żywe kwiaty czy tylko sztuczne i tak dalej...jeżeli ktoś mówi, że zdołał udekorować kościół żywymi kwiatami i jeszcze do tego przypinki i inne bajery za 200 zł..to nie wierz w to..jest to po prostu niemożliwe.. kwiaty kosztują różnie...zależnie od pory roku i od gatunku..mogę tylko powiedzieć, że za same krzesła dla młodych..ławki biorę 200 zł.. za ułożenie kwiatów żywych w zależnosci ile bukietów..100 - 150 zł + koszt kwiatów... ale wszystko do uzgodnienia. Sala jak nie wymaga aż takiego nakladu pracy a mlodzi korzystają z tych dekoracji, które są do wyboru i nie muszę latać dokupować ...tworzyć czegoś specjalnego to koszt 1.000 zł - 800 zł. wszystko co dodatkowo czyli sprzątanie sali do poprawin..to dodatkowa opłata.. Nie będę tu wymieniać co wchodzi w stały skład... to uzgadniam też indywidualnie.. gdzie masz to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niektórzy zapomnieli o robociźnie przecież dekoracja sali to nie tylko koszy materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mi ktoś zaproponował
dekorację sali i kościoła za 800 zł to brałabym od razu bez zastanowienia. Niestety, u nas życzą sobie od 1.000 zł za samą salę i to w takim okrojonym wydaniu, bo bez strojenia oparć dla gości, obrusy mamy z restauracji :/ Za 1.000 zl Pani chciała nam zrobić bramę z balonów, 2 serca z balonów na jakimś materiale za parą młodych i na suficie jakies pierdułki. Dlatego dekorujemy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 750 zł dostaję dekorację sali z bukietem z żywych kwiatów przy młodych. Świecami kompozycjami sztucznymi itp do tego dekoracja sali oraz do kościoła coś na klęcznik. Jeszcze w cenie mam dekorację sztuczną na auto. Bukiet ślubny ze storczyków i mały dla świadkowej. A cena tak a nie inna bo wybrałam mała kwiaciarnie w małym mieście a nie wyspecjalizowaną firmę która bierze jak za zboże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
To wszystko za taką cenę...ta Pani widocznie pracuje charytatywnie..może zastosowała chwyt reklamowy..podobnie jak ta Pani kupuję kwiaty na giełdzie lub w hurtowni i żeby nie wiem jak skromnie ubrać kosciół i stół przed młodymi..postawić po jednym małym flakoniku na stole to koszt tego jest samych kwiatów bez robocizny 150 zł... najmniej. Może nic nie liczy za te wszystkie dodatki sztuczne i obrusy ale samo pranie jak sama je wypierze to koszt 50 zł.. policz sobie koszty i zobaczysz ile wychodzi za robociznę.. za te kilka dni intensywnej pracy ..niewiele, a w przypadku tej Pani zero. Nie ściemniaj ..zgodzę się tylko z tym, że marnie wychodzi w kwiaciarni i chce ją utrzymać za wszelką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata eter
sama zajmuje sie dekoracjami i wiem ile to kosztuje,musicie dziewczyny wiediziec ze zrobienie dekoracji to sporo pracy.;liczcie sie z tym ze to nie tylko koszt kupienia kwiatków ale też; czas własny paliwo,bo trzeba dojechać na spotkanie w celu ustalenia dekoracji i podpisania umowy, giełde kwiatową,pozniej na sale,kościół a potem jeszcze wrócic i to zabrać i posprzątać. najczesciej jest potrzebne więcej niż jedna osoba.trzeba potrzymać,powiedzieć czy równo,itp. wiec kaska dla pracownika/ów wypranie i wyprasowanie materiałów.co kosztuje nie mało;) potem czas żeby je złożyć i przechowac w czystości, kupienie rzeczy nie stałych czyli róznego rodzaju gąbek do kwiatów ciętych,serc na przyssawkach które kosztują na giełdzie 150zł!samo serce z mokra gąbką!,przyssawki,wstażki,mikrofony do wiązanki ślubnej,klej który kosztuje strasznie drogo. hel do balonów, tego jest na prawde tyle że cenny i tak są nie za duze,na tym się kokosów niestety nie zarabia,ale cóz kocham moją prace ;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena może jest taka a nie inna bo obrusy i pokrowce daje moja restauracja. Materiałów tez prawie nie ma bo ich nie chciałam;-) Ja tam jestem zadowolona:-) a kwiaciarnia działa an rynku od ponad 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 zł to naprawde nie wiele, kiedy byliśmy zarezerwować salę zapytaliśmy jaki jest koszt przystrojenia jej i usłyszeliśmy że 1500zł + 9 zł za każde krzesło ubrane w materiał z kokardką. Tak więc nie będzimy mieli ani ozdobionej sali ani kościoła (tylko kwiaty przy ołtarzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli powinnam się cieszyć ze udało mi to tak szybko i tanio załatwić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi ostatnio sami stroili sobie salę zajęło im to 12h (4 osoby) llicząc 10złz a h to powiedzmy na czysto jest te 120zł od osoby a jak ktoś się tu wypowiadał potrzeba minimum 2 osoby moim zdaniem 800 to mało. Sama pracuje w usługach i wiem ze ludzie chcieliby mieć ful wypas ale najlepiej za tak śmiesznie niskie pieniążki, że czasem aż ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibii--nam babeczka zaśpiewała od 1300za kościół i od 1500za salę...szok...dlatego szukaliśmy kogoś innego i w chwili obecnej kobietka mówi ok 500-800sala i 300-500kościół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany niektóre ceny są kosmiczne. 1500zł Kościół szok! To chyba tonie w kompozycjach z żywych kwiatów za te pieniądze. 800zł jak na firmę to tanio. Inna sprawa jest taka jakbyś sama robiła dekoracje to by było inaczej. Jedne firmy biorą sporo kasy ale jest i efekt. Ostatnio jednak spotkałam się z firma z zamościa która bierze 2500zł za to że powiesi girlandy z balonow i troszkę materiałówi zero kwiatów, nawet sztucznych kompozycji i kilka serc ze styropianu. A zamiast bukietow na stole kilka balkoników na różnej długości sznureczkach! Szok! Dla mnie szok taka cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh --żywych kwiatów jest mało...dominują dekoracje z tkanin,które zresztą ta babeczka sobie zabierze...na sali chcieliśmy zrobić podświetlany główny stół oraz szarfy na krzesłach coś w tym stylu: http://www.greenpoint.kielce.pl/g,5,Dekoracje_sal_weselnych.html http://www.greenpoint.kielce.pl/g,5,Dekoracje_sal_weselnych.html kościół coś w tym stylu http://www.greenpoint.kielce.pl/g,4,Dekoracje_kosciolow.html lub tak ttp://www.decorado.pl/main/picture.php?f=pict_max&i=000821 tylko inny materiał i po boczkach płatki róż i małe świece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaszka
Witam,czytam Wasze bolączki odnośnie cen...no niestety przyznam,że też wiem coś na ten temat.Kupuję kwiaty na giełdach i hurtowniach i znam ceny poszczególnych ... Sama dekorauję dla zanjomych i nie tylko ale ja to robię hobbystycznie,nie zarobkowo więc dużo nie biorę.Za dekorację jednego wianka na stół wokół lampionu ok.20 zł sztuka bez kosztu kwiatów oczywiście:) Niestety ostatnio robiłam dekoracje z eustomy i gipsówki za które zapłaciłam 200 zł za same kwiaty a wyszły z tego dwa duże kielichy,bransoletka i wianek !Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna weselinka
Ładna dekoracja sali kosztuje tyle, ile ładna suknia ślubna. Jak Was nie stać to róbcie dekorację sami. Po co robić wesele na 150 osób jak sie chce na wszystkim oszczędzać ? Zrobić obiad na 20 osób i bedzie tanio. Polaczki !!! Wszystko chcą amerykańskie, ale za psie pieniądze. Opamietajcie się ludzie. Wybierzcie się na giełdę i zobaczie ile kosztuja kwiaty, dodatki i wszystkie rzeczy, których nie widac (gąbki florystyczne, osnowy, druty). Co za kraj, co za dziady pierdolone !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bez sensu rzeczywiście
ja rezygnuje z dekoratorki kościoła i sali i mój koszt wyniesie mnie: - 300zł na pokrowce a krzesła z przewiązaniami w kolorze pasującym do koloru ścian w sali i tyle po co mi jakiś bukiet w kosciele i szmaty przy siedzieniach za 1000zł obrusy i bankietówki zapewnia właściciel sali a porozrzucać sztuczne płatki w kościele to koszt 30 zł a na stolach drugie tyle (np. główka storczyka 1zł na allegro - na 8 stołów po 7 główek to 56 zł razem wychodzi max 400zł, a na jedno wychodzi zamiast płacic 1200zł czy 1000zł....... i to za sztuczne kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprawa.gdziewesele.pl/Dekoracje/ Świetne dekoracje ! Bardzo duży wybór oraz różnorodne urozmaicenia! Od wózków do alkoholi po kwiaty i balony, super portal, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×