Odpowiedz na ten temat

KRAKÓW-sale weselne !!!!!!!!!!!

• gość 2017.07.07 [12:45]
    Ja robiłam wesele w Magillo. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Spokojnie można się dogadać z menadżerem. Potrawy były ładnie podane i widać że świeżo przygotowane. W zasadzie podczas całej imprezy nic nas nie obchodziło i mogliśmy się zająć gośćmi i zabawą
  • gość 2017.07.07 [13:52]
    Hilton Garden Inn Kraków jest fajnym miejscem, bardzo ładnie, jedzenie smaczne usmiech.gifhttp://www.gdziewesele.pl/Hotele/Hilton-Garde n-Inn-Krakow.html
  • gość 2017.07.14 [09:11]
    Jak chcecie mieć niezapomniane wesele dla was i waszych gości, to zróbcie je w Starej Zajezdni http://starazajezdniakrakow.pl/. My tam mieliśmy właśnie wesele rok temu i było niesamowicie! Przepiękne dekoracje, sala robiła ogromne wrażenie, ponadto pyszne jedzenie, no wszystko dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy usmiech.gif
  • gość 2017.07.14 [13:57]
    Jeżeli chodzi o wesele w Krakowie to proponuje Ci wpadnij do Magillo na Biezanowie. Byłam tam na weselu i było bardzo fajnie. Maja dobrych kucharzy. Jedzenie jest świeże i pyszne oraz ładnie podane. Obsługa tez jest niczego sobie, sprawnie roznoszą posiłki i zbierają naczynia. W ogóle jest tam fajny klimat i można się fajnie bawić
  • pajacykow07 2017.07.25 [18:34]
    Czy ma ktoś NEGATYWNE opinie na temat wesela w BEST WESTERN EFEKT EXPRESS??? Intensywnie zastanawiam się nad tym miejscem, a mam wrażenie że większość komentarzy na forach jest... wyuczona/sztuczna
  • Monia_Szym91 2017.07.26 [13:35]
    Ja polecam kawałek dalej od Krakowa ale za to bardzo piękne miejsce, idealne na wyprawienie wesela dla całej rodziny. Nazywa się zajazd Biesiada a to ich stronka:www.biesiada.com.pl
    Bardzo dobre jedzenie, duża przestronna sala, drewniana dodatkowo więc fajna akustyka! Sala klimatyzowana więc sprawdziła się podczas mojego wesela przy upale 30paru stopni. Jestem z Krakowa ale kilka osób nocowało na miejscu w tym ja z mężem bo nie chciało się nam jeździć w jedną i drugą. Pokoje czyste, ładne. Ogólnie całe wesele ze strony zajazdu zorganizowane w 100% bez żadnej wtopy. Polecam bardzo! Będę wspominać moje wesele do końca życia z uśmiechem na twarzy usmiech.gif Goście również zadowoleni z pysznego jedzenia i zabawy do białego rana
  • gość 2017.08.01 [10:45]
    Ta restauracja w hotelu Apis rzeczywiście zapowiada się ekstra, umówiliśmy się na spotkanie.
  • gość 2017.08.01 [12:14]
    BEST WESTERN EFEKT EXPRESS? - to się pojawi non stop, nalzy uważać
  • gość 2017.08.03 [22:23]
    Fajna i duża sala jest również w hotelu best western efekt express. Duzym plusem jest to, że to hotel i zawsze można przenocować gości z daleka.
  • margaretka1234 2017.08.10 [17:32]
    My z mężem wesele zrobiliśmy w Hotelu Best Western Premier w Krakowie na ul. Opolskiej 14a, mieliśmy dosyć duże wesele bo na prawie 200 osób. Sala, w której było nasze przyjecie była przepiękna, duża, jedzenie pyszne, goście byli bardzo zadowoleni a my razem z nimi usmiech.gif
  • gość 2017.08.18 [15:35]
    Moim zdaniem nie ma się co dziwić, że sala w Hotelu Best Western Premier ma tak dobre opinie, sama byłam ostatnio u znajomych na weselu i było na prawdę fajnie. Dużo przestrzeni, jedzenie dobre, duży parking więc nie było problemu z parkowaniem, klimatyzacja co też przy upałach jest ważne. Ja jestem na tak usmiech.gif
  • gość 2017.08.22 [19:30]
    Polecam hotel Fero Express ( blisko tynca )
    Piękna sala !
  • gość 2017.09.08 [18:37]
    My mieliśmy wesele w sali hotelu Best Western Premier i to był świetny wybór! Sala wygląda jak z bajki! Jest duża, przestronna, pięknie i elegancko urządzona. Obsługa w hotelu jest fantastyczna, wszystkim naszym gościom bardzo się podobało usmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [12:11]
    Idealnie trafione pod ślub samochody pożyczają w Lipniku. Nie mają strony z tego co wiem, ale można ich przez facebooka wyszukać (tutaj jest profil -www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5 %9Blubu-917130875091814 ). Trzy różne modele, w różnych kolorach, wszystko sprawdzone niemieckie marki. My postawiliśmy na A4 i to był dobry wybór, auto w którym można by równie dobrze zamieszkać usmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [15:01]
    Dużo sal znajdziecie nawww.gdziewesele.pl/Krakow/
  • Pantarka 2017.09.14 [11:17]
    Polecam szukać restauracji czy sali weselnej w miejscu, w którym jednocześnie mozna wynająć sobie pokoje. Praktycznie zawsze na weselu jest ktoś przejazdem i jednak nieco problematyczna jest rezerwacja noclegu w innym miejscu niż w tym, w którym odbywa sie impreza.
    W Krakowie polecam organizację wesela w zamku w PrzegorzałachL
    http://www.uziyada.krakow.pl
    W restauracji U Ziyada. Kuchnię mają świetną. Poza tym widoki są tak cudowne, że można tam zorganizować sobie mini sesję ślubną podczas wesela.
  • gość 2017.09.18 [12:35]
    My mielismy zarezerwowaną salę w best western efekt express. Fajne jest to, że to hotel i gości z daleka zawsze można przenocować. Dla nas to byl duży komfort, bo cala rodzina została do końca wesela.
  • gość 2017.09.22 [14:32]
    Stara Zajezdnia to piękne miejsce na wesele. My z narzeczonym od razu wiedzieliśmy, że tam chcemy przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia usmiech.gif
  • gość 2017.09.25 [11:34]
    Nasze wesele organizowaliśmy w best western efekt express w krakowie. To swietna sala na przyjęcia weselne, bardzo ładna, gustownie urządzona i zawsze pieknie przystrojona.
  • gość 2017.10.09 [11:13]
    Na najlepszym weselu w Krakowie to byłam w Magillo. Super sala przesympatyczna obsługa i fantastyczne jedzenie. Bawiliśmy się tam jak nigdy. Polecam bo wiedza jak zorganizować imprezę
  • gość 2017.10.09 [12:10]
    Na pewno zobacz sobie salę w best western efekt express. Bardzo ładna i duża sala weselna. Z tego co mi wiadomo pomiści nawet 200 osób, więc zrobisz tam calkiem duże wesele. Choć mniejsze też bez problemu.
  • Aniela561 2017.10.26 [13:19]
    Polecam sprawdzonego Dja na zabawę weselną w Łodzi: http://dekoracjadladomu.pl/dj-weselny.html
  • Adrianna562 2017.10.26 [13:22]
    W dobre cenie jest godnego uwagi Dja na wesele w Łodzi: http://zsp2.bialystok.pl/rozrywka.html
  • Marta563 2017.10.26 [13:25]
    Jak mam potrzebę to wybieram dobrego Wodzireja na imprezę weselną w Łodzi: http://zrywtrans.pl/rozrywka.html
  • gość 2017.11.07 [10:50]
    Jeżeli chodzi o wesele to spokojnie mogę polecić Magillo. Pełen profesjonalizm. Byłam tam już na dwóch weselach i zawsze było ok. Organizowałam również z nimi garden party dla moich dzieciaków i wyszło super. Mają bardzo dobra kuchnie i doświadczony personel
  • gość 2017.11.13 [20:01]
    W Krakowie idealnym miejscem na zorganizowanie wesela jest sala w hotelu best western premier. Jest piękna, przestronna, elegancka - jak z bajki! Jedzenie mają fantastyczne, obsługa jest prawie niezauważalna, a panie managerki miłe i pomocne usmiech.gif
  • gość 2017.11.14 [10:52]
    Piękna sala jest także w hotelu best western efekt express. Zmieści się tam nawet 200 gości, więc jest calkiem spora. mają dobre jedzenie i miłą obsługę.
  • Remigiusz612 2017.11.14 [14:29]
    Dzięki doświadczeniu rekomenduję ciekawy fotograf na wesele we Wrocławiu: http://swinka-morska.waw.pl/2017/05/25/gdzie- szukac-dobrego-fotografa-slubnego/
  • Florentyn628 2017.11.15 [12:17]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...