Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiek007

Lista utworów na wesele!!!

Polecane posty

mam prosbe...potrzebuje liste piosenek ktore mozna zagrac na weselu. w sierpniu mam wesele i musze dj podeslac liste piosenek ktore sobie zycze by zagral...pomozcie prosze...moze miacie jakies gotowe listy...lub linki do stron lub topikow na tym forum z takowymi listami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala sluchac toola na weselu. powaznie. ale do tego nie dojdzie bo nie planuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie tylko nie to
tylko nie ta piosenka sipinskiej cudownych rodzicow mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analina
"windą do nieba" zespołu 2+1 to piosenka o nieszczesliwej miłości, nalezy o tym pamiętać i choć jest nastrojowa, nie wybierać jej na pierwszy taniec itd. pary o tym nie pamiętają (lub nei wiedzą) i często zdarzaja się tego typu wpadki na weselach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy taniec bede mial : \'\'oczrowanie\'\' wodeckiego...lub w orginalnej anglojezycznej wersji \'\'fascynation\'\'.........ale prosze o utwory ktorych nie moze zabraknac podczas wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
a szczepanika piosenka? tylko nie pamietam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek a ten DJ nie ma przykładowej listy piosenek, które gra na weselach czy imprezach?????? A poza tym czy nie możesz ułożyć własnej listy???? Takie piosenki jakie się Tobie podobają. I kłopot z głowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkomanka
lepiej zmien dj-a poki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
wrzucam troszke tytuł utworu Oryginalny wykonawca 40 lat minęło Andrzej Rosiewicz A wszystko to Ciebie kocham Ich Troje Aisha Magma Ale to już było Maryla Rodowicz Autobiografia Perfect Autostop Karin Stanek Babę zesłał Bóg Renata Przemyk Bailando Loona Baśka Wilki Bez Ciebie umieram Mannam Biała róża Model M.T. Biełyje rozy Laskovy May Bierz co chcesz Shazza Bo jesteś Ty Krzysztof Krawczyk Bo jo kochom Cie De Press Boom Boom Vengaboys Cała sala Połomski Cała Ty Sylwia Wiśniewska Chałupy Welcome to Zbigniew Wodecki Chce zatrzymać ten czas Kasia Kowalska Chłopcy radarowcy Andrzej Rosiewicz Cholerny czas Stahursky Cicha woda Zbigniew Kurtycz Co ty na to że lato Kolor Comment Ca Va Córka rybaka Wały Jagielońskie Cruel summer Ace of Base Cudownych rodziców Urszula Sipińska Cykady na Cykladach Manam Czarne oczy Ivan & Delfin Czerwone korale Brathanki Ćma Bayer Full Daj mi tę noc Bolter Dłonie Majka Jeżowska Dmuchawce... Urszula Do nieba Blue Cafe Dozwolone od lat 18 Czerwone Gitary Dumka Górniak & Szcześniak Dzień jeden w roku Czerwone gitary Dziś prawdziwych cyganów... Maryla Rodowicz&Stan Borys Eternal flames Bangles Facet to świnia BigCyc Filmowa miłość Domino Flames of Love Fancy Gdzie ten który.. Brathanki Hey na na na Vaya Con Dios I Wanna Dance With Somebody Whitney Houston I Will Love Again Laura Fabian Im więcej Ciebie tym mniej Natalia Kukulska Irlandia Chłopcy z placu broni Jak się masz The End Jedzie pociąg... Ryszard Rynkowski Jestem obok Ciebie Univers Jesteś moim grzechem Kasia Leasing Jesteś szalona Boys Johnny's Mambo (Dirty Dancing) Jolka Jolka Budka Suflera Kasztany Kiedy powiem sobie dość ONA Klub wesołego szampana FNS Kocham Cię kochanie moje Maanam Kolorowe jarmarki Laskowski Janusz Kołysanka Markowscy Konik Urszula Królowie życia KOMBI Kryzysowa narzeczona Lady Punk Labamba Los Lobos Makumba BigCyc Małgośka Maryla Rodowicz Material Girl Madonna Miłość jak wino Eleni MIX Magdy Dureckiej Magda Durecka Moja wolność Nazar Mówili na nią słońce Robert Rozmus Na dobre i na złe Anna Jurksztowicz Na sen Urszula Nadzieja Scaner Naj story Papa Dance Najpiękniejsza Krajewski Seweryn Najtrudniejszy pierwszy krok Anna Jantar Never ending X-Perience Nie budźcie marzeń ze snu Ryszard Rynkowski Nie jesteś sama Seweryn Krajewski Nie liczę ... Andrzej Rybiński Nie płacz Ewka Perfect Niecierpliwi Robert Chojnacki& O tobie kochana Milano Obietnica Enema Och Ela Chlpocy z placu broni Oh Carol Sedaka Nil Ona i ja Universe One and One Robert Mails Ore Ore Roma Orkiestry Halina Kunicka Ostatni raz zatańcz ze mną Krzysztof Krawczyk Parostatek Krzysztof Krawczyk Piosenka księżycowa Varius Manx Pocałuj noc Varius Manx Pokolenia Kombi Powiedz Ich troje Prawie do nieba Chojnacki Robert Prawy do lewego Kayah & Bregowic Promienie Tarzan Boy Przetańczyć z Tobą chce Anna Jantar Ruchome piaski Varius Manx Rudy rydz Runaway Rycz mała rycz Vox Rzeka Marzeń Beata Samba Dejaneiro Serduszko Maria Koterbska Shalalalala Vengaboys Skłamałam Edyta Bartosiewicz Słodkiego miłego Kombi Słodycze GolecUorkiestra Słoneczna Lambada Kolor Sometimes Britney Spears Spending my time Roxette Staruszek świat Annna Jantar Statki na niebie DeMono Super Trouper A Teens Szczęśliwej drogi już czas VOX Śpiewajmy Litaliano Świat Ci podaruje Bayer Full Ta sama chwila Bajm Tak bardzo chcę The One Elton John This used to by my.... Madonna To co dał nam świat Krzysztof Krawczyk To nie ja Edyta Górniak To za nami Wojciech Gąsowski Tora Tora Trudno tak Bartosiewicz Edyta & Krawczyk Krzysztof Tyle słońca Anna Jantar U Cioci na imieninach Szwagierkolaska VAMOS A BAILAR PAOLA & CHIARA Virginia Model M.T. W biegu Natalia Kukulska W kinie w Lublinie Brathanki W perły zmienić deszcz UNIVERSE W życiu piękne są tylko chwile DŻEM Wakacyjna dziewczyna Bayer Full Walk Of Life Dire Straits Wiązanka Skaldowie Wielka miłość Krajewski Seweryn Wigilia Stachursky Windą do nieba 2+1 Włoszczyzna Wspomnienie (mimozami) Czesław Niemen Wspomnienie ze snu Model M.T. Wypijmy za to Ich Troje Yesterday The Beatles You'll see Madonna You're The One That I Want Grease Za wielkim morzem... Brathanki Zakręcona Reni Jusis Zamigotał świat Varius Manx Zanim zrozumiesz Varius Manx Zaopiekuj się mną Rezerwat Zawsze z tobą chciałbym być Ich Troje Zielone wzgórza nad Soliną Wojciech Gąsowski Żółte tulipany Lech Stawski Życie ach życie Kolor Mam nadzieje że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stauros - Jaki tu spokój A.Rosiewicz - Dni których nie znamy Stevie Wonder - I just call to say I love You Scorpions - Wind of Changes Magma - Aisha Karmah - Just be good to me Strachy na lachy - Dzień dobry, kocham Cię Baracuda - Ass Up! Verba - Chce tu zostac Wet wet wet - Love is all around Tina Turner - What\'s Love Got to do with it Krawczyk - Mijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo tekstow na temat dj - to nie musze go zmieniac bo jest dobry...tylko kazdemu inna muzyka odpowiada i oprocz jego przykladowych kawalkow prosi o liste klienta:)tak w ramach wyjasnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestojednolatka
ja osobiscie chcialabym miec troche utworów Elvisa Presleya!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze może coś dodam :) Varius Manx - Piosenka księżycowa Wham! - Wake Me Up Before You Go Go Varius Manx - Pocałuj noc Eros Ramzotti - Cose dela Vita Bajm - Ta sama chwila Golec Orkiestra - Łamany (tańcz nie żałuj podłogi) Sumptuastic - Kołysanka Mike Oldfield - Moonlight Shadow Q-bass i Dj Brush - Tyłki do góry (cała sala się buja) Loft - Mallorca De Mono - Statki na niebie De Mono - Znów jesteś ze mną Phil Collins - You Can\'t Hurry Love ... życzę udanego weselicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppuppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
disco polo- kaczuszki disco polo - kawiarenki (techno mix) d-bomb - o Ela Kayah & Goran Bregovic - Prawy do lewego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryan Ferry
Slave to love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna na milion - Bartek Wrona Żona pewnie się ucieszy .... albo Z kimś takim jak ty - Kindla A ja będę twym aniołem - Symptuasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dorzuce jedno, idealną na ślub mi pasuje na pierwszy utwór. Anita Lipnicka- Piękna i rycerz. gdybyś chciała przesłuchać moge przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek podaj maila to ci wysle moja liste zrobiona na moje wlasne prywatne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia26
agatka1984 czy mogłę też prosić o tą listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ślicznie proszę o listę kawałków na wesele. I Sllent_ Też bardzo proszę o Piękną i Rycerza. Podaje mail: tusia_q@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie muszę dodawać, żebyście tej listy dalej nigdzie nie posylali? Jak ktoś jeszcze chce to proszę o maila do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×