Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mercury

Magnolia - Tychy

Polecane posty

Czy ktoś wie cokolwiek na temat tej restauracji w Tychach? Wygląda bardzo fajnie ale jak z obsługą i jedzeniem? Może ktoś był tam na weselu i podzieli się wrażeniami? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Nie znam restauracji, słyszałem jedynie,że jest bardzo oblegana i narazie od Młodych nie miałem żadnych uwag. Jest to nowa restauracja więc trzeba dać im czas na rozkręcenie się. Pzdr Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter189
Bylem tam na weselu, bardzo fajnie było, dużo jedzenia i bardzo dobre, kelnerzy mili i usmiechnieci kazda prosbe spelniali bardzo szybko. Razem z narzeczona zamowilismy juz tam termin na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka043
Witam mialam wesele w Magnolii w tym roku i musze powiedziec ze z mezem jestesmy bardzo zadowoleni. Obsluga baaaardzo mila szybko uwijala sie zeby doniesc jedzenie. A samo jedzenie przepyszne z gosci wlasnie wszyscy zachwalali obsluge i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeteczka1984xx
Ja byłam w zeszłym roku na weselu w Magnolii w Tychach i było bardzo fajne. Przede wszystkim super jedzenie i bardzo ładna sala. Koleżanka która miała tam wesele bardzo chwaliła organizacje. Generalnie wybawiliśmy się tam bardzo i pewnie w przyszły roku tez tam zrobie swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkawe
obsługa jest bardzo dobra i smaczne jedzenie poza tym są tam ładne pokoje polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert46
ja również jestem za Magnolią, w restauracji podają smaczne dania, pokoje schludne, czyste i maja przyjemny wystrój, obsługa miła, ogólnie fajne miejsce na wesele, komunię i inne okazjonalne przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Ja z kolei jestem odmiennego zdania. Byłam tam gościem weselnym na początku maja 2013 i niestety lokal kompletnie nie przypadł mi do gustu. Sala taka sobie, jedzenie typowo restauracyjne (niezbyt smaczne) i w dodatku było go mało - dobrze że przy wydawaniu kotletów de volaile siedziałam przy stoliku bo tym którzy się bawili zabrakło, tak samo było z opiekanymi ziemniakami. Był też pewien moment wesela (wcale nie taki krótki), w którym obsługa zapomniała donieść napojów i do picia została sama woda. Zimna płyta podana w minimalnej ilości - 2 kawałki sera pleśniowego, dwa plasterki sera żółtego, 4 plasterki szynki, 2 tymbaliki i jeszcze kilka mało-ilościowych rzeczy - w sumie licząc na kilka par do tej patery wyszli chyba z założenia "kto pierwszy ten lepszy" (natomiast chleba było podane dużo ale kto na wesele przyszedł chleb jeść). Sala przy drodze, duży ruch, nie ma gdzie z małym dzieckiem wyjść, żeby spokojnie się zdrzemnęło. Ja byłam tylko gościem bocznego stolika i nie wiem jak wyglądało wszystko ze strony organizacyjnej Młodego Państwa natomiast osobiście BARDZO ŚREDNIO mi się podobało (żeby nie powiedzieć że w ogóle) i nie mam ochoty wracać tam na żadną imprezę. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Magnolia to nie jest lokal na wesela. TO PRZYDROŻNA JADŁODAJNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ta restauracje jest jedno słowo masakra!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś był w tym roku na weselu bądź je organizował w tej restauracji i może przybliżyć więcej informacji na temat tego lokalu (jedzenie, obsługa, itp.) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam serdecznie, polecam Oprawę muzyczną DJ DRAGON z Katowic 10 godz. 1100zł - informacja tel. 518-953-464 Naprawdę godna polecenia,dużo sprzętu w tym oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się dziwię jak można w Magnolii organizować wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na weselu w Magnolii w lipcu .Jedzenie beznadziejne,obsługa znudzona ,nieprzyjemna.Nigdy bym tam niczego nie zorganizował.Kategorycznie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_1981
Witam, Byłem gościem weselnym w Magnolii w sierpniu 2013 roku. Jak dla mnie super impreza, wszystko odpowiednio zorganizowane, jedzenie smaczne odpowiednia ilość, nikt nie narzekał. Na sali cały czas był ktoś z obsługi. Dziwią mnie te zdawkowe negatywne opinie. Ja polecam !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gościem weselnym.Byłam tam na weselu w sierpniu.Potraktowano mnie jak intruza.Obsługa nie zareagowała na żadną prośbę z naszego stołu.Praktycznie -najlepiej żebyśmy od razu sobie poszli.Jedzenie zimne i niedobre,Wogóle strasznie się tam czuliśmy i nigdy więcej tam nie pójdę.Absolutnie nie polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatan
witam, bylem rowniez na weselu w magnoli , i musze powiedziec ze bylo super , byl to nie pierwszy kontakt z magnolia , moim zdaniem wypowiedzi typu malo jedzenia sa przesadzone , czlowieku jeden z drogim pilnuj gastro, porcje sa dostosowane do ilosci osob jak widzsz ze cos wychodzi z kuchni to siadaj i jedz bo inne zjedza, z obsluga jest roznie ale daja rabe i sa uprzejmi , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada84
Wesele w Magnolii organizowaliśmy w lutym 2014 roku, przyznam że nie rozumie negatywnych opinii, przez które -po ich przeczytaniu - również mieliśmy niepewność jak będzie. Na szczęście informacje negatywne nie potwierdziły się. Wszytko było jak należy, obsługa jedzenie, sala. Goście zadowoleni, dodatkowo skorzystaliśmy z noclegów, które też mogę polecić. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kilka razy zaproszonym gościem w Magnolii. Ja kategorycznie odradzam. Mnie takie klimaty nie odpowiadają. To nie jest miejsce na wesele.Ale niech każdy sam się przekona. Dla mnie to przydrożna spelunka z marnym jedzeniem i byle jaką obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przejdę od razu do rzeczy, mam pytanie do osób które wynajmowały hotel w Tychach, bądź są z okolic i będą w stanie doradzić. Szukam jakiegoś taniego noclegu. Jak na razie trafiłem na ten hotel i wydaje się na prawdę tani http://apartamentonyx.pl/ - Ale może polecacie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Byłam na weselu w Magnolii jako osoba zupełnie postronna (kapela) jedzenia było aż nadto!!! Smaczne, świeże, mnóstwo owoców, ciasta, cukierki dla dzieci, napoje, soki, woda...Obsługa miła, szefowa wszystkiego doglądała. Polecam, bo jestem co tydzień na weselu i wiem jak to wygląda. Bez stresu można rezerwować...Podglądałam pokoje , super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimage
Zapraszamy na IX edycję Śląskich Targów Weselnych, która odbędzie się w Tychach 18. stycznia 2015 roku w sali bankietowej Mirabelle przy ul. Paprocańskiej 86. Więcej info: www.facebook.com/Weselne lub www.tychy-weselne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przypadkowy
A ja postanowiłam wypróbować ten lokal i potem opiszę to co tam zobaczyłam i doświadczyłam, bo widzę, że zdania są podzielone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1990
Witam:) Ja organizowałam swoje wesele w Magnolii w lipcu 2014 roku. Jeśli chodzi o moje zdanie, jak i zdanie gości weselnych to mogę powiedzieć tylko - SUPER :) obsługa mnie nie zawiodła, kelnerzy cały czas interesowali się salą, jeśli czegoś brakowało od razu donosili. Ilość jedzenia i jego jakość była na bardzo wysokim poziomie. Odnośnie negatywnych komentarzy względem menu - jeśli ktoś wybiera najtańsza opcję, to niech się nie spodziewa suto zastawionych , uginających się od jedzenia stołów. Ja z czystym sumieniem mogę polecić tą restaurację d organizowania wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola438
Co do noclegu ja od siebie mogę polecić hotel Piramida. Na duży plus zasługuje przede wszystkim miła, profesjonalna obsługa. Hotel czysty, zadbany a to moim zdaniem najważniejsze. Jak najbardziej zasłużone 5 gwiazdek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może się podzielić aktualną opinią na temat wesela w Magnolii. ? Jak wygląda obsługa, jakie jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Miałem tą nieprzyjemność organizować tam komunie 08.05.2016., i teraz mnie wstyd przed moimi gośćmi. Po primo zupa: rosół zimny , słony i wyglądał jak jakieś pomyje, sama woda chyba, ani oczka tłuszczu nie można było znaleźć; Po drugie : kelnerki wyglądały jakby pracowały tam za kare, niczego nie można było się doprosić; Po trzecie : dania zimne tak, jakby wszystko było "zimną płytą"; Po czwarte : tylko kawa i tez z łaski, a po napomnieniu o herbatkę kelnerki uciekały i nikt z gości nie doświadczył tej przyjemności ( może to i dobrze) Po piąte : szczyt bezczelności !!! zabrakło ...chleba; jeszcze nigdzie nie spotkałem się z taką sytuacją. CHAMSTWO!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!! Jeśli ktoś nie chce się najeść wstydu przed gośćmi to stanowczo odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To aż tak źle tam jest ? Opinie widzę bardzo podzielone na temat organizacji przyjęć przez Tą restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×